Göz Makyajı Likit(eyeliner) sürmeden dışarı çıkmam diyenler:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Sürmeden çıkmakmı :KK19::KK19::KK19:
Çantamda bir tane,evde bi tane mutlaka bulunur.Üstelik bunların birde yedeği var:KK1:
Çokta kolay sürerim alışkanlıktan sanırım.:KK76:

birde ben sürmeyi öğrensem şunu
o kadar video izledim hala beceremiyorum:KK37:

hanımlar belleza marka eyeliner ve waterproof siyah göz kalemini şiddetle tavsiye ederim,mükemmel bir ürün ikiside

Eyeliner kullanmayı seviyor musunuz?

O zaman bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

Örneğin eyeliner çizgisi mutlaka gözünüzün hizasında olmalı, ne daha kısa ne de daha uzun.
Eğer gözleriniz badem biçimindeyse, eyeliner’ı kalın bir çizgi şeklinde çekebilirsiniz.
Yuvarlak gözlere sahipseniz, gözün iç kısımlarında ince, ortadan başlayarak kalınlaşan bir çizgi çekmelisiniz.
Gözleriniz küçükse çizgi çok ince olmalı ve mutlaka kirpikler hizasında çizilmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende onceden hic cekemiyodum bi iki haftadir eye lineer aldm deneye deneye duz cekmeye basladim artik . onceden hc bgenmiodum duzgun yapamadgm icn ama smdi bnmde vazgecilmezim :-)

Bende bu aralar sürekli eyeliner çekme çalışması yapıyorum :KK8:

epeyi bir geliştirdim kendimi yakında daha iyi olucak

Hergün makyajlı çıkmam ama yaptığım gün mutlaka eyeliner çekerim en kuyruklusundan :KK52: likit değil ama jel eyeliner

dipliner ından tutun kalemine likitine kadar herbirşeyi aldım
olmadı olmadı beceremedim :KK1:
en son gittim şu fırçalı olan jel eyeliner lardan aldım. en rahat onlar bence dipliner falan da hiç kolay gelmedi bana
gayet düzgün çekiyorum şimdi kuyruk kısmınıda kredi kartı tarzı bir kartla yapıyorum ikiside eşit oluyor :KK31:

Bende golden rose un diplinerını kullanıyorum uygulanması yönünden kolay fakat ben gözümde daha koyu simsiyah dursun istiyorum bunun için jel olanlardan mı kullanmam gerekiyor kızlar bana kullandığınız ürünlerden tavsiye edebilir misiniz?

Dün maybelline lasting drama (yanlış yazmış olabilirim) gel eyelinerinı aldım ve kesinlikle tavsiye ederim hiçbir şekilde bozulma olmadı ki önceden maybelline'in kalem eyelinerını kullanıyordum sabah sürdüysem saat dört-beş gibi çıkmaya başlıyordu. Biraz fazla terleyen bir insanım ama bu üründe akşama kadar hiç akma olmadı. Üç renk çeşidi var sanırım. Siyah, kahve bir de siyah içinde pembe ışıltıları olan... kıvamı yumuşacık sürümü çok rahat. İçinden çıkan fırçası da hoşuma gitti ben biraz kalın çekmeyi seviyorum eyelinerımı ama ince sevenler için uygun olmayabilir. Biraz kalın fırçası çünkü:)

Loreal'in Gel Eyeliner'ını kullanıyorum bende. Fiyatı biraz yüksek ama çok çok memnunum. Hem simsiyah duruyor hemde hiçbir şekilde akmıyor.

kızlar kalem eyelinerlara takmış durumdayım şu aralar
hangi marka önerirsiniz ?
lorealın kalem eyeliner ı var mı

Göz kalemi ile eyeliner gibi çekerdim.Sonrasında dipliner aldım kullanımı rahattı elim alışık olduğu için 2 dk da şıp diye çekip çıkıyorum.
En son da cecile in very black eyeliner ini aldım.. Çok memnunum. İndirimi varmış 14 TL ye aldım bi kere kesinlikle parlama yapmıyor simsiyah mat duruyor aşırı matta değil ama m at olmasını seviyorum.En beğendiğim diğer özelliği ise suya dayanıklı olması. Su değer değmez dağılmıyor akmıyor. Şerit halinde pul pul çıkıyor ve çıkarken zorlamıyor akıp dağılmıyor gözde..

ACİL YARDIM
Arasında kaldığım rimeller
-Alix avien 3 in 1(hem kıvırsın hem uzatsın hem hacim versin istediğim için aklım bunda)
-Alix avien DNA (bunun için çok güzel yorumlar yapmışlar)
-Maybelline sarı (bunada öyle yorumlar yapmışlar ki kullanıp memnun kalmamış olsan yine kullanmaya başlarsın)
Sonuç olarak aklım 3 ın 1 de ama kullanıcı yorumlarıyla fikrim değişebilir

$dipliner 2.jpg

Ben Golden Rose dipliner kullanıyorum hem fiyat olarak iyi hem de kolay sürülmesi ve kalıclık yönünden beni gayet tatmin ediyor..sabah işe gitmeden yapıyorum ve gece yatana kadar duruyor..hiç bir ek malzemeden destek almadan rahatça sürüyorum..sert uçlu olduğundan kullanımı da çok rahat..işte bendeki duruşu bu şekilde hanımlar,karar sizin :KK3:

X