Göz Makyajı Likit(eyeliner) sürmeden dışarı çıkmam diyenler:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de çok seviyorum eyelinerı ama bir sorunum var,
ben şöyle kadife gb simsiyah bir eyeliner istiyorum ama bulamadım, aslında bir tanesi hoşuma gitmişti maybelline miydi loreal miydi hatırlamıyorum, onun da fiyatı çok tuzluydu ya
şu an flormar kullanıyorum pek memnun değilim çok soluk duruyor kuruyunca
goldenrose da kullandım o da soluktu
:KK31:

Eyeliner benimde vazgeçilmezim. Hiç far falan kullanmam ben. Sadece eyeliner ve rimel sürerim gözüme. Ürün olarak ta body shop'ın eyeliner'ini öneririm. 25 TL'ye almıştım ama cidden değiyor. Suya karşı acayip dayanıklı ve hiç akma sorunu yaşamıyorum. Rengi de tam istedigim gibi simsiyah.

ben de çok seviyorum eyelinerı ama bir sorunum var,
ben şöyle kadife gb simsiyah bir eyeliner istiyorum ama bulamadım, aslında bir tanesi hoşuma gitmişti maybelline miydi loreal miydi hatırlamıyorum, onun da fiyatı çok tuzluydu ya
şu an flormar kullanıyorum pek memnun değilim çok soluk duruyor kuruyunca
goldenrose da kullandım o da soluktu
:KK31:

aynen bende flormar kullanıyorum. bir de böyle sürünce parlak gibi duruyor bnde o grüntüyü sevmiyorum. dediğin gibi mat ve simsiyah bir eyeliner arıyorum :KK43:

alıx avıen eyelıner deneyin derim süper simsiyah matlaşmıyo bozulmuyo hiç bişelde

bende eyeliner hastasıyım asla likit eyelinersız çıkmam dışarı gece bile tüm makyajımı eyeliner -rimel ıkılısı ozetler:KK31:
eyeliner olarak goldenrose un 10 lıralık bir eyelinerı var ınce uçlu fırçası da çok hoş onu önerebilirm

ben kendime eyeliner yakıştırmıyorum pek nedense kahverengi gözlüyüm belkide sürmeyi beceremediğimden bahanem bu :KK66::KK66:

kahverengı dıplıner bulamıyorum ben bı yerde vardı ama ucu eyelıner gıbı ınceydı sızın kullandıgınız marka falan varmıdır ordan alıyım bende kızlar

ben eyeliner'ı gözlerimi küçültmeden sürmeyi başaramadım henüz belki de göz yapımdan ama olmuyor olmuyor

Çok istiyorum sürebilmeyi ama beceremiyorum, yakışıp yakışmadığını bile bilmiyorum hiç süremediğim için, bütün gün annemin üstünde el alışkanlığı kazanabilmek için deneme yaptım, birazdan da kendime sürmeyi deneyeceğim, çok beyaz tenliyim, gözlerimede bir şey sürmezsem hasta gibi ölü gibi oluyorum. Bir canlılık şart. Bir öğrenebilsem şunu çekmeyi. :KK17::18:

ben sürmeyi bi nevi becerebiliyorum ama gözkapağımda hep siyahlık oluyo sinir oluyorum :44: flormarınkini kullanıyorum , sizce hangi marka almalıyım??

en iyisi hangisi bende yeni kullanmaya başlayacağım.kalemle yapıyordum hep eyelinere merak saldım.Öneri lütfen

en iyisi hangisi bende yeni kullanmaya başlayacağım.kalemle yapıyordum hep eyelinere merak saldım.Öneri lütfen

yeni kullanmaya başlayacaksanız dipliner da deneyebilirsiniz,ucu keçeli kalem gibi olduğundan hem göz kalemi gibi daha rahat sürme imkanı da var.ama ben nedense dipliner kullanırken zorlanıyorum.eyelinerla başladığımdan eyeliner daha kolay geliyor. ben golden rose' un eyelinerını kullanıyorum.uygun fiyatlı ve de başarılı bir ürün.tavsiye ederim :)

bir de naçizane tavsiyem, gözünüzü gererek sürmek yerine ufak bir ayna yardımıyla aşağı doğru bakarak sürmeniz.öyle daha kolay ve düzgün oluyor.ayrıca önce kuyruk kısmını halledip sonra iç tarafa sürerseniz daha orantılı bir görünüm elde edersiniz :)

Son düzenleme:
ben sürmeyi bi nevi becerebiliyorum ama gözkapağımda hep siyahlık oluyo sinir oluyorum :44: flormarınkini kullanıyorum , sizce hangi marka almalıyım??

göz kapağınızdaki siyahlığın sebebi markadan ziyade göz kapağınızın yağlı bir yapıya sahip olmasından kaynaklanıyor olabilir.dilerseniz uygulamadan önce göz kapağınıza pudra sürün,ben öyle yapıyorum hiç bulaşmıyor :)

X