Göz Makyajı Likit(eyeliner) sürmeden dışarı çıkmam diyenler:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de dipliner dönemini atlatıp eyeliner'a geçmek istiyorum en acilindennn

bugün başardım baya bi:):)

arkideşler bana şöyle güzel bi eyeliner önerir misiniz?? gerçi bendeki simliyi de seviyorum ama hem alrın rengi, hem kahverengi hem de siyah istiyorummm.

bugün başardım baya bi:):)

arkideşler bana şöyle güzel bi eyeliner önerir misiniz?? gerçi bendeki simliyi de seviyorum ama hem alrın rengi, hem kahverengi hem de siyah istiyorummm.

max factörün eyelinerini dene derim simsiyah ve çok güzel fırça ucu

bende kuyruk kısmını yapamıyorum nerden kuyrugu vermem gerektıgını bılemıyorum olmuyor=(

bende kuyruk kısmını yapamıyorum nerden kuyrugu vermem gerektıgını bılemıyorum olmuyor=(

vermek istediğin kuyruk şeklini, kalemle yaptıktan sonra likitle üzerinden geçersen, şahane olur..bu kadarda makyaj hilesi olsun de mi?yerimseniben

kızlar nasııılll acil yorummm:lepi:
$14082010127-001.jpg

Bende çok seviyorum ama sürekli sürmüyorum. İnsanların gözü alışıyo sürüp sürüp birden sürmeyince garip oluyo sanki :).

konuyu güncel tutmakta fayda var:) ben de çok seviyorum eyelinerı, insan bi alışınca bakkala giderken bile sürmeden gidemiyo, beyaz far, gözlerin içine beyaz kalem artı eyeliner hem sade hem de hoş duruyo:)

siyah kalem vazgeçilmezimdi ama son bir kaç aydır kajal eyeliner kullanıyorum.
ilk başlarda sürmekde zorlansamda çok memnunum gerçekden gözleri müthiş yapıyor.
tek eyeliner,allık ve parlatcı ruj bile yetiyor:KK12:

eyeliner ile tanıştım tanışalım kalem filan sürmüyorum asla :) Kalemin o solgun ve dağılan formuna pek ihtiyaç duyulmuyor. Kim görse gözlerimi kapatmamı istiyor nasıl sürdüğümü inceliyorlar. Gözleri daha canlı çizgilere kavuşturuyor, hem de dağılmıyor gözde, ben bir de dışarıya doğru kuyruklu seviyorum. süper bir icat. Sadece üst kapağa kalın bir hat sürüp alt kapağa da sedefli bir kalem çekince bakışlar daha kısık ve daha dramatik oluyor. :21: Resimleri çekip yayınlar sizlerle paylaşırım arkadaşlar. :KK61:

eyeliner ile tanıştım tanışalım kalem filan sürmüyorum asla :) Kalemin o solgun ve dağılan formuna pek ihtiyaç duyulmuyor. Kim görse gözlerimi kapatmamı istiyor nasıl sürdüğümü inceliyorlar. Gözleri daha canlı çizgilere kavuşturuyor, hem de dağılmıyor gözde, ben bir de dışarıya doğru kuyruklu seviyorum. süper bir icat. Sadece üst kapağa kalın bir hat sürüp alt kapağa da sedefli bir kalem çekince bakışlar daha kısık ve daha dramatik oluyor. :21: Resimleri çekip yayınlar sizlerle paylaşırım arkadaşlar. :KK61:

Canım hangi marka eyeliner kullanıyorsun öğrenebilir miyim??

kızlar bu arada, dipliner da eyeliner da kullanıyorum ama kesinlikle eyeliner daha rahat sürülüyo ve çok daha güzel oluyo, çünkü kesintisiz bi hat olarak çizebilmek mümkün oluyo, marka olarak da alix avien diyorum:)

X