Leyla ile Mecnun Trt 1

ne güzel finaldi o öyle çok duygulandım ben :KK43:
şarkı çok güzel değilmi ama :KK43:
[video=youtube;S83LsS1bxg0]http://www.youtube.com/watch?v=S83LsS1bxg0&feature=share[/video]

burada gözlerim doldu,akti.cok duygulandim.heleki Leyla'nin sesi geldi ya derinlerden Mecnun dedi.ay orada cok kötü oldum ben.

bende bi an öpcek sandim, dedim oha... ama son anda kurtardi mecnun :KK16:
cok hos bi bölümdü yine cok güldüm.
en cok mecnunun sedefin arkasindan taksiyle gelmesine :KK1:

ayyyyyynen,öpücek sandim $okladim.olamaz yaaa bu kadar cabuk öpemez dedim.ama kalbine yaslandi ya orada bittim ben üzüntüden.

aslinda ben bu bölüm $irin'i sevmeye basladim.giyimi cok hos yaa.minik kizlar gibi.

birde evet yaa.Leyla dedi Sedef'in anneannesi.demekki iki ismi var.vay be Leyla haaaaaaaa.bakalim bundan neler cikacak

Son düzenleme:
bende öpecek diye şaşırıp sonra ağlayanlardanım eşim bile ağlayacaktı çok kötü oldu:KK14::KK14:

ayyyyyynen,öpücek sandim $okladim.olamaz yaaa bu kadar cabuk öpemez dedim.ama kalbine yaslandi ya orada bittim ben üzüntüden.

aslinda ben bu bölüm $irin'i sevmeye basladim.giyimi cok hos yaa.minik kizlar gibi.

birde evet yaa.Leyla dedi Sedef'in anneannesi.demekki iki ismi var.vay be Leyla haaaaaaaa.bakalim bundan neler cikacak

bende öpecek diye şaşırıp sonra ağlayanlardanım eşim bile ağlayacaktı çok kötü oldu:KK14::KK14:

Nasil bi ask ama demi:KK43:
Canim benim kiyamam ona...

abide cok komikti ya demi... gec uyandirmasi, o hareketler falan :KK1: elin heriflerini rüyanda görecegine uyusaydin diyo bide :KK1:

yaa ben bu diziyi çok seviyorum ya.. karakterlerden bazıları ve yönetmen değişince havası biraz değişti doğal olarak ama hem komedi olarak hemde drama olarak 4 4lük...

kızlar dizinin hasstasıyım ama sanki son bölümler biraz bozmuşlar mı nee

Bu bölüm en çok Erdal bakkal güldürdü beni,:KK52:

Allahım adam kendini ne sanıyosa ödül alacam diye tutturdu,:KK1:

Erovizyon göndermeleri ve şovları çok eğlenceliydi ayrıca,

İsmail abi yine formundaydı,ee napcan Mecnun ekmek parası demesi yok mu,gülmekten kırıyo beni,:KK1:

Dede de iyi gönderme yaptı reklam arası izlenen dizilere,haklı valla,

Bir de İskender,Yavuz ve İsmail abinin bakkalı soyma sahnelerine bittim ben,:KK52:

Çorabı geçirmişler kafaya,sanki kim oldukları belli değil,

Bana da bu bölüm Şirin daha şirin geldi,sevmeye başladım,

Ama diğer kız daha harbi erkek gibi Mecnuna daha çok yakışır sanki,ama Şirine aşık olacak sanırım,

Yalnız bu sefer de kızın abisi yüzünden kavuşamazlar kesin,:KK31:

Abi de çok modern yani...:KK52:

Veee son sahne ben de oha dedim öpecek mi falan ama tabiki bizim dizimiz

diğerlerinden farklı olduğu için orda da ters köşe yaptılar,

Hakkaten çok duygusaldı ama,ben de tuttum kendimi ağlamamak için,çok çok güzeldi yine bölüm...En Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
Bu bölüm en çok Erdal bakkal güldürdü beni,:KK52:

Allahım adam kendini ne sanıyosa ödül alacam diye tutturdu,:KK1:

Erovizyon göndermeleri ve şovları çok eğlenceliydi ayrıca,

İsmail abi yine formundaydı,ee napcan Mecnun ekmek parası demesi yok mu,gülmekten kırıyo beni,:KK1:

Dede de iyi gönderme yaptı reklam arası izlenen dizilere,haklı valla,

Bir de İskender,Yavuz ve İsmail abinin bakkalı soyma sahnelerine bittim ben,:KK52:

Çorabı geçirmişler kafaya,sanki kim oldukları belli değil,

Bana da bu bölüm Şirin daha şirin geldi,sevmeye başladım,

Ama diğer kız daha harbi erkek gibi Mecnuna daha çok yakışır sanki,ama Şirine aşık olacak sanırım,

Yalnız bu sefer de kızın abisi yüzünden kavuşamazlar kesin,:KK31:

Abi de çok modern yani...:KK52:

Veee son sahne ben de oha dedim öpecek mi falan ama tabiki bizim dizimiz

diğerlerinden farklı olduğu için orda da ters köşe yaptılar,

Hakkaten çok duygusaldı ama,ben de tuttum kendimi ağlamamak için,çok çok güzeldi yine bölüm...En Büyük TÜRKİYE

ben ağladım hatta tekrarını izledim bu gece 2 gibiydi sanırım kız uyutmadı baktım o var yine ağladım:KK14::KK14::KK14:yaslanıp kalp atışını duyduğundaki huzuru nasıl yansıtmış öyle:KK5:

bugün bir kere daha izliycem.cok ilginc bisey var kizlar bende,gecen esimde farketti.normalde bir kere izledigim film yada dizileri asla bir daha izleyemem.cok SIKILGAN biri oldugum icin.
ama bu diziyi esim ilk bölümünden izlemeye basladi,bende onunla beraber izleyip tekrar tekrar gülüyorum.halbuki sahneleri biliyorum.bide ben cay falan koymaya giderken mola dügmesine basiyorum,esim devam ettirirsede mutfaktan bir bagiriyorum"sahneleri kaciriyoruuuuuuuuummmmmmm,beni bekleeeeeeeeeeeeeee"diye:KK52:
sonra esim dedi "ya sen bir izledigini bir daha izleyemezsin aslinda"
ilginc demi.

ben ağladım hatta tekrarını izledim bu gece 2 gibiydi sanırım kız uyutmadı baktım o var yine ağladım:KK14::KK14::KK14:yaslanıp kalp atışını duyduğundaki huzuru nasıl yansıtmış öyle:KK5:

Evet Mecnun gerçekten çok kaliteli oynuyo,helal olsun valla resmen yaşatıyo bize o duyguyu...:nazar:

Son düzenleme:
eviymiş sanırım evli mi??

birde ben ergün dedim ama rüştü asyalı imiş keloğlan rolündeki gözlerine bakın aynı ali atayın gözleri dimi??

bugün bir kere daha izliycem.cok ilginc bisey var kizlar bende,gecen esimde farketti.normalde bir kere izledigim film yada dizileri asla bir daha izleyemem.cok SIKILGAN biri oldugum icin.
ama bu diziyi esim ilk bölümünden izlemeye basladi,bende onunla beraber izleyip tekrar tekrar gülüyorum.halbuki sahneleri biliyorum.bide ben cay falan koymaya giderken mola dügmesine basiyorum,esim devam ettirirsede mutfaktan bir bagiriyorum"sahneleri kaciriyoruuuuuuuuummmmmmm,beni bekleeeeeeeeeeeeeee"diye:KK52:
sonra esim dedi "ya sen bir izledigini bir daha izleyemezsin aslinda"
ilginc demi.

Valla ben de aynıyım,o banal dizilerde birbirlerine bön bön 10 dk. bakmalarından,sürekli aynı senaryo döngüsü etrafında dolaşıp

saçma konular işlemelerinden o kadar sıkılıyorum ki,ilk kez izlediğim bi sahnede bile tamam burda şöyle olacak diyorum aynısı

oluyo,çünkü herşeyi klişe yapıyolar artık özen zeka falan kalmadı senaristlerde,

Ama bizim dizimiz öyle mi,bakaın bi organ bağışından neler neler çıkardılar bravo yani,hiç mi hiç sıkılmıyorum tekrarlarını izlerken çok

eğleniyorum gerçekten...
:KK8:

[video=youtube;lrw7hCN6okA]http://www.youtube.com/watch?v=lrw7hCN6okA&feature=related[/video]

son görüntüyü gördünüzmü.
9 aralik cuma,sirin ve mecnun evleniyoruz.Atasoy ve Cinar aileleri.

bu ne simdi yaaa

Valla ben de aynıyım,o banal dizilerde birbirlerine bön bön 10 dk. bakmalarından,sürekli aynı senaryo döngüsü etrafında dolaşıp

saçma konular işlemelerinden o kadar sıkılıyorum ki,ilk kez izlediğim bi sahnede bile tamam burda şöyle olacak diyorum aynısı

oluyo,çünkü herşeyi klişe yapıyolar artık özen zeka falan kalmadı senaristlerde,

Ama bizim dizimiz öyle mi,bakaın bi organ bağışından neler neler çıkardılar bravo yani,hiç mi hiç sıkılmıyorum tekrarlarını izlerken çok

eğleniyorum gerçekten...
:KK8:

:KK8::21::KK24::KK76::KK34::KK52::KK16:

[video=youtube;lrw7hCN6okA]http://www.youtube.com/watch?v=lrw7hCN6okA&feature=related[/video]

son görüntüyü gördünüzmü.
9 aralik cuma,sirin ve mecnun evleniyoruz.Atasoy ve Cinar aileleri.

bu ne simdi yaaa

ALLAHım gene napmış bunlarrr,herşey karışmış yine,:KK53:ne ara evlenecek bunlar daha dün bir bugün iki,çıkar bunun altından bişey

siz merak etmeyin kızlar....
:KK1:

bayılıyorum bu diziye.. günümüzdeki saçma sapan, kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizileri solda sıfır bırakır..herşey kendine özgün we çok orjinal bi dizi..

X