Leyla ile Mecnun Trt 1

Zaten Erdal'ın zombi karısı,gelin ve ona benzer akrabalarına bittim ben

Canım o hayalinde gördüğü kız sevgilisi değil de,kızla tanıştılar bi gün geçirdiler,aşık oldu İsmail abi ona,kız

İzmirden oyuncu seçmelerine gelmiş,seçilemezsem giderim diyodu,gitti,İsmail abi de öyle yalnız kaldı zavallım...

Bi uzaylılarımız eksikti o da gelecek bölümde oluyor
Fragmanı seyrettim az önce Erdal abi yine kopartacak bizi

Not :Fragman eklemeyi bilmediğim için ekleyemiyorum

azul sende en az leyla ile mecnun kadar güldürüyorsun beni.dizinin sıkı takipçisisin belli.diziyi izleyemediğim günlerde yorumlarını okuyorum inan çok eğleniyorum sağol

Ayy ne mutlu bana o zaman güldürüyosam sizi canım,

Rica ederim,napayım bi tek bu dizi var doya doya güldüğümüz,

Entrikalı,aldatmalı,tecavüzlü,aile dramlı dizilerden artık gına geldi napalım,evde eşinle izlenip eğlenilecek bi tek bu

dizimiz var,çok şükür yani...

Kaç haftadır seyredemiyorum .
Arada bir baktığım ve doya doya güldüğüm tek dizi

erdal abi hep de önemli günlerde çektiriyo ya fönü...düğün,kız isteme..koptum görünce..

Türk dizilerindeki bir ilk, uzayda ramontik anlar...
Ama çok hoştu öpüşme sahnesi. Nihayet dedim
Akşamki bölüm yine çok güzeldi. Bol bol güldüm.
Ama üzüldüm de yaaa. Yazık İskender`e. Boşanacaklar..
Pakize neden ayrıldı ki diziden. :26:

ismail abinin sigortalandıktan sonra çatıdan atlayışı...

"ben ölmem bana bişey olmaz ben sigortalıyım ..."

aman Allahımmmm...hala gülerimmm..

Yaa izleyemedim ben akşam,neler olmuş neler,

Hemen izleyip yorumlarımı paylaşayım bari ...

Yine eleştiri ve komedi dolu bi bölüm izledik,

Erdal bakkalın beleş olduğu için bütün sülaleyi ve hatta kapının önündeki Mecnunu arayıp çay iç demesi çok çok manidardı,

Gsm operatörlerinin sırf rekabet uğruna milleti telefon gevezesi yaptığına bi göndermeydi bence,

Ardayla Mecnunun sahnelerinde çok güldüm ben bu bölüm,

Sanki birbirlerine oyunculuk dersi veriyolar ve bu arada hiç rol yapamayan genç yetmelere de gönderme yapıyolar,

Zaten Ardanın baam baam demesi tıs tıs sırıtması bitiriyo beni,

İsmail abi uzayda da iş olayına girdi ya pes diyorum artık,kıyafetler yine çok süperdi,pullu pullu şıkır şıkır,bi de ben

sadelikten yana bi insanım demiyo mu,

Uzaylılar da ayrı bi alemdi,kaptanda biraz Kadir İnanır tipi vardı,

Yavuz da bu performans sanatçılığını ilerletti,sanatçılara da gönderme yaptı bi güzel,zaten hep kitap okumakla

güzel mesajlar veriyo gençliğe,

Gelelim Leyla ile Mecnuna,çok şükür en sonunda mecburiyetten de olsa öpüştüler garipler,

Hani Leylaya hava lazımdı uzay boşluğunda ondan yani,çaktınız siz zaten,

Mecnunun annesi de niye ayrıldıysa diziden,heralde babasına da yeni birini bulacaklar,

Neyse bu kez güzel bi sonla kapanışı yaptılar,aşıklar kavuştu en sonunda...

azul yeni fragmanı gördün mü? Muhteşem bir bölüm yine...
Ben fragman eklemeyi bilmiyorum da...
Herkes birbirinin yerine geçmiş.
İskender Erdal, Kamil Arda olmuş. Fragmana bile çok güldüm.

azul yeni fragmanı gördün mü? Muhteşem bir bölüm yine...
Ben fragman eklemeyi bilmiyorum da...
Herkes birbirinin yerine geçmiş.
İskender Erdal, Kamil Arda olmuş. Fragmana bile çok güldüm.

Ayy görmedim,hemen bakıp bulayım eklerim buraya,sağol canım...

yaa çok merak ettim ben de şimdi yeni bölüm fragmanını hemen izleyeceğim.

Sette darp olayına yapımcıdan açıklama GEREĞİ YAPILACAK
İşte yapımcı EFLATUN FİLM'in konuyla ilgili açıklaması;

Ekranların sevilen dizisi Leyla ile Mecun'un setinde olay çıktı. Bugün'ün haberine göre; Leyla rolünü canlandıran Ezgi Asaroğlu'nu, Mecnun'un can düşmanı zengin ve şımarık çocuk Arda rolünü canlandıran Ushan Çakır dövdü.

İddiaları gündeme taşıyan habere göre olay şöyle gelişti;

KAFASINI KALDIRIMA ÇARPTI

Ushan Çakır ve Ezgi Asaroğlu sette tartışmaya başladı. Bir anda Çakır, Asaroğlu'nun gırtlağını sıktı ve saçlarından sürükledi. Olaya şahit olanların anlattığına göre Ushan, güzel oyuncunun gırtlağını sıkarken Asaroğlu nefes alamadı ve dili dışarı çıktı. Bu arada yaşanan arbadede genç kadın kaldırıma kafasını çarptı. Korkunç olayın ardından Ezgi Asaroğlu'nun darp raporu aldığı da belirtildi. Oyuncu Ushan Çakır'ın daha önce aynı dizide rol alan Beste Bereket ile aşk yaşadığı öğrenildi. Kavganın da Ezgi Asaroğlu'nun, Beste Bereket'e, Çakır hakkında bir şeyler söylemesinden kaynaklandığı iddia edildi.

Dizinin yapımcısı Eflatun Film'in yarın basın organlarına dağıtacağı açıklamayı, Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan Twitter'dan yayınladı:

İşte yapımcı EFLATUN FİLM'in konuyla ilgili açıklaması;

"Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır arasında yaşanan tatsız olaylar tarafların özel hayatlarıyla ilgili konulardan kaynaklanmıştır. Tamamen kişisel sebeplerle yaşanan bu olayla yapım şirketimizin hiçbir bağlantısı olmadığı açıktır. Bizim setlerimizde insanlar birbirlerine özen gösterir, sevgi ve saygı duyarlar. Eflatun Film, yaşanan bu menfur olayla ilgili olarak gerekeni yapacaktır."
televizyongazetesi.com`dan alıntıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…