Leyla ile Mecnun Trt 1

Eşimle izliyoruz

konuştuğumuz zaman da dilimize takılmış hep"neeeeeeeemiş"diyoruz :KK1:

bayılıyorum bu diziye mecnun ve ismail abinin karşıdan karşıya konuşmalarına kopuyorum hopppppppppppppp!nassıllllllll diyolar ya:KK52:
hele geçen sefer ki bölümüne koptum ya :KK52:

Dün akşam tekrarı vardı,çok güzeldi...:nazar:

Yeni bölüm fragmanına hiç rastlamadım ben bu hafta,gören oldu mu kızlar?

Son düzenleme:
Akşam yeni bölüm vardı kızlar,kaçırdınız mı yoksa?

Yine Olaylaaaar Olaylaaaaarr vardı,:KK1:

Mecnun evlenicem deyince ohh dedim sonunda kavuşacaklar,

Bir de kimle evleneceğini duyunca şaşırdım kaldım,

Kız da aynı teyzesi gibi hortlak sanki,ikisinin de yüzler kireç gibi gözler kapkara korkuyo insan valla,:KK53:

Mecnunun memur hali zaten acaip komikti,bi de İsmail abiyle yarışa girdiler iş yüzünden,

Yazık Leyla ve arkadaşları da hortlak kızdan nasiplerini aldılar,

Ama o ıslıkla birbirlerine meydan okumaları çok orjinal olmuş yani,hiç bi dizide böyle bişey görmemiştim,tebrik ettim

yapımı,senaristi valla,oyuncular zaten hepsi çok güzel oynuyolar,hiç klişe bi sahne ya da rol yapamayan falan

yok,herşey süper,:KK19::KK19:

Ben en çok Erdal abinin Mecnunun evlenmesine verdiği tepkide güldüm,:KK1:

Adam çocuk gibi,asıl olan çocuğa Kağana da herkes bişey emanet edip gidiyo yazık,

O çiçekci kadın da ayrı bi alem,:KK34:

Ayy hele o Leylanın evinde herkes ortaya çıkıp birbirlerine isimleriyle hitap etmelerinde koptum gülmekten,hepsi

saklandığı yerden çıkmak zorunda kaldı yaa,:KK52:

Aman en sonunda dede Mucnunun aklını başına getirdi bari,umarım evlenmez o hortlak kızla...
:KK31:

Akşam yeni bölüm vardı kızlar,kaçırdınız mı yoksa?

Yine Olaylaaaar Olaylaaaaarr vardı,:KK1:

Mecnun evlenicem deyince ohh dedim sonunda kavuşacaklar,

Bir de kimle evleneceğini duyunca şaşırdım kaldım,

Kız da aynı teyzesi gibi hortlak sanki,ikisinin de yüzler kireç gibi gözler kapkara korkuyo insan valla,:KK53:

Mecnunun memur hali zaten acaip komikti,bi de İsmail abiyle yarışa girdiler iş yüzünden,

Yazık Leyla ve arkadaşları da hortlak kızdan nasiplerini aldılar,

Ama o ıslıkla birbirlerine meydan okumaları çok orjinal olmuş yani,hiç bi dizide böyle bişey görmemiştim,tebrik ettim

yapımı,senaristi valla,oyuncular zaten hepsi çok güzel oynuyolar,hiç klişe bi sahne ya da rol yapamayan falan

yok,herşey süper,:KK19::KK19:

Ben en çok Erdal abinin Mecnunun evlenmesine verdiği tepkide güldüm,:KK1:

Adam çocuk gibi,asıl olan çocuğa Kağana da herkes bişey emanet edip gidiyo yazık,

O çiçekci kadın da ayrı bi alem,:KK34:

Ayy hele o Leylanın evinde herkes ortaya çıkıp birbirlerine isimleriyle hitap etmelerinde koptum gülmekten,hepsi

saklandığı yerden çıkmak zorunda kaldı yaa,:KK52:

Aman en sonunda dede Mucnunun aklını başına getirdi bari,umarım evlenmez o hortlak kızla...
:KK31:

Canım ne güzel anlatmışsın ya izlemiş kadar oldum valla...:KK76:
Evett izlemedim:KK59: çünkü eşim bensiz izleme dedii.. delimidir nedir..:KK52: Haftaya netten topluca seyirlik olucaz
anlayacağın..:KK1:

Eh idare eder bir bölümdü benim için ama gene de güzeldi. Erdal bakkal tanıtımı çok güzeldi ya zaten şu sıralar en favori karakterim:KK70: Akasya durağına gönderme de çok iyiydi. Dizinin sonunda araba çarptı Mecnun'a zaten, hastanede yatağı hazır bakalım neler olacak? sabırsızlıkla bekliyorum.

Canım ne güzel anlatmışsın ya izlemiş kadar oldum valla...:KK76:
Evett izlemedim:KK59: çünkü eşim bensiz izleme dedii.. delimidir nedir..:KK52: Haftaya netten topluca seyirlik olucaz
anlayacağın..:KK1:

Teşekkür ederim arkadaşım,valla ne hissettiysem yazdım işte,

Dizinin kendi güzelliğinden yani,

Bence de birlikte izleyin o zaman tadı daha güzel oluyo...
:KK34:

Ayy evet onu unutmuştum ben,Akasya Durağı ve Doktorlara gönderme vardı,doktorlardan acaip gına geldiğini

onlar da anlamışş demek ki...
:KK1:

evet ya günde kaç vakit veriyorlar doktorları sayamıyorum bile yani tv izlemiyorum ama Leyla mecnun dışında ama ne zaman bir açık tv görsem doktorlar oynuyor:KK70:

Bizde eşimle diziyi yaz tatilindeki eski bölümlerinden taksi bölümü 2.bölümdü sanırım?
2.bölümden izleyeme başladık her akşam veriyordu.ve müptalası olduk çıktık:)
geçen akşam misafirliğe gittik açtırdık.ama bişi anlamadılar gülmediler:)
diziyi sanırım anca takip eden anlayabilior içindeki esprileri

kızlar biz de siziyi eşimle izliyoruz stresimizi alıyo harika bi dizi :KK74:
dizinin nerede çekildiğini bilen var mı aranızda ismail abi ile mecunun uzaktan birbirleriyle konuştuğu sahil neresi mesela?
mecnunun evi nerede bilen var mı?
çok merak ediyoruz çok güzel bi yer ama internetten aradım bulamadım bilen varsa söylesin lütfen:26:

kızlar biz de siziyi eşimle izliyoruz stresimizi alıyo harika bi dizi :KK74:
dizinin nerede çekildiğini bilen var mı aranızda ismail abi ile mecunun uzaktan birbirleriyle konuştuğu sahil neresi mesela?
mecnunun evi nerede bilen var mı?
çok merak ediyoruz çok güzel bi yer ama internetten aradım bulamadım bilen varsa söylesin lütfen:26:

Üsküdar tarafı olması lazım canımm..:44:
Anadolu yakası olduğu kesinde....:nazar:

yok kızlar anadolu yakası degıl orası
sarıyer kırecburnunda cekılıyor dızı

Düğün için Erdal abi fön çektirmiş :KK60:
Kızın ailesinin tiplerine de koptum. Hepsi aynı saç aynı makyaj:KK1:

Yine güzel bir bölümdü...

eşim keşfetti budiziyi.sonra bütün bölümlerini netten baştan izledi bende yeni başladım ama çok hoş yaa.yabancı dizilere falan gönderme yapıyorlar hep komik oluyor.hele sahilde birbirlerine nasıııııl diye bağırmaları yokmu.eşimle evde nasıııııl diye geziyoruz.hastasıyız...hepsi çok güzel rol yapıyor.mecnunun babasının leylanın babasına tepsiyi bi korum kafana bi korum demesinede ayrı koptum.

Geçen bölüm de yine çok güzeldi,

Bu kez fazla aksiyon yoktu ama düğün işi yeterince gülmemizi sağladı,

Erdal abinin fönlü saçları ve düğündeki oynayışı görülmeye değerdi,:KK1:

Kızın abileri akrabaları konuşması ve gelinliği zaten olayy,kız içinden konuşuyo sanki,yazık Mecnuna bi rahat vermediler hepsi,

Bence Leyla ile Mecnunun bu kadar süredir kavuşamamaları gerçekte de insanların bi şeyi elde etmek için acı çekip

fedakarlık yapıp kıymetini anlayıp ondan sonra istedikleri şeyi kazanma hakkına sahip olduklarını gösteriyo,

Zaten efsane de öyle değil mi,bir sürü çileden sonra kavuşacaksın ki sevdiğine aşkın bi anlamı olsun,:KK31:

İsmail abi bu bölüm iş aramadı galiba acaba ben mi kaçırdım,:KK52:

Yazık Yavuzun da başına gelmedik kalmadı,

Leyla da aşkından deliye döndü,

Mecnun garibim de son anda yırttı valla ne diyeyim,kızın adı da Leylaymış ayy çok güldüm,hacı hafız falan diyodu,:KK1:

Son sahne de olaylar olaylar oldu yine,

Ah şu Erdal yok mu İrdalllll...Allahım Mecnunun o ettiği küfürler neydi öyle,tuvalet terliği,plastik vb. hep zararlı kötü

şeyler,ne güzel ama öbür dizilerdeki gibi ana-avrat düz gidip sonra biplemiyolar,

Ardından o klişe Türk filmi sonlarına benzer son sahne,uzun havalar falan Allahım valla çok komikti yaa.....
:KK60:

:KK1:güzel bir bölümdü gene göndermeler hem türk filmlerine hem yabancı filmlere:KK60:
erdalın fönlü saçları ,o ucube gibi gelin hele konuşması,mecnunun söylediği küfürler
çok güzeldi...keşke her dizideki küfür böyle olsa tuvalet terliği :KK52:
ismail abide çok şirin kızlar ilk sezonu izlememiştim o hayal gördüğü kız sevgilisi miydi,terk mi etti :44:

X