Leyla ile Mecnun Trt 1

Yazılanlar doğruysa Ushan Çakır`a yakıştıramadım.:KK19:
Konuşmak varken neden şiddete başvurulur anlamıyorum:KK50:

İnşallah diziden çıkan olmaz,bu dizi bari bozulmadan devam etsin.

Olayı duyunca şok oldum ya bütün programlarda çıkıpta aile gibiyiz diyolardı bide kızın başı kaldırımlara çarpmış o zamana kadar kimse elinden alamamışmı ya? kavganın nedenide ezgi asaroğlunun beste bereketi ushan çakıra karşı doldurmasıymış . çok üzüldüm ya bence hiç yakışmadı. ahmet mümtaz taylanda twitterda çok doğru söylemiş bence kadına şiddet iğrenç bir şey.
bir de arda dizide kilit rollerden acaba ayrılırmı diziden?

arkadaşlar ekşi sözlükte konuyla ilgili bir açıklama buldu şimdi

ezgi asaroğlu'nun menajerinin açıklaması şöyle:

"sete sonradan dahil olan beste bereket tarafından zaman zaman sebebi bilinmeyen sataşma ve tehditlere maruz kalan leyla ile mecnun dizisinin başrol oyuncusu ezgi asaroğlu, beste bereket'in olay günü yinelenen tehdidinin ardından bir kaç saat sonra, beste bereket'in azmettirmesi sonucu sete gelen, aynı zamanda beste bereket'in sevgilisi olan diğer oyuncu ushan çakır tarafından tüm set ekibinin ve oyuncuların önünde ağır saldırıya uğratılmıştır. konu tarafımızca yargıya intikal ettirilmiştir. oyuncum ezgi asaroğlu'nun darp raporuyla da kanıtlanan fiziksel ve ruhsal acısı ve mağduriyeti söz konusudur.

siz değerli basın mensublarımızla sektörümüzde yaşanan bu utanç verici olaydan kaynaklanan derin üzüntümüzü paylaşırız."

menajer
müge ulusoy

arkadaşlar ekşi sözlükte konuyla ilgili bir açıklama buldu şimdi

ezgi asaroğlu'nun menajerinin açıklaması şöyle:

"sete sonradan dahil olan beste bereket tarafından zaman zaman sebebi bilinmeyen sataşma ve tehditlere maruz kalan leyla ile mecnun dizisinin başrol oyuncusu ezgi asaroğlu, beste bereket'in olay günü yinelenen tehdidinin ardından bir kaç saat sonra, beste bereket'in azmettirmesi sonucu sete gelen, aynı zamanda beste bereket'in sevgilisi olan diğer oyuncu ushan çakır tarafından tüm set ekibinin ve oyuncuların önünde ağır saldırıya uğratılmıştır. konu tarafımızca yargıya intikal ettirilmiştir. oyuncum ezgi asaroğlu'nun darp raporuyla da kanıtlanan fiziksel ve ruhsal acısı ve mağduriyeti söz konusudur.

siz değerli basın mensublarımızla sektörümüzde yaşanan bu utanç verici olaydan kaynaklanan derin üzüntümüzü paylaşırız."

menajer
müge ulusoy

offf demek ki olay gerçek. Gerçi önceki alıntıladığım haberde olayın gerçek olduğunu görmüş bir türlü inanmak istememiştim.
Şimdi bu yazıyı okuyunca içim acıdı.
Her kim olursa olsun ister ünlü olsun ister başkası hiç kimse şiddeti hakketmiyor.
Bugün haberi gördüğümde (daha hiç açıklama yoktu) kesin çekim sahnesidir demiştim (kendimi çok saf gördüm)

ALLAH ALLAH neler olmuş böyle yaa,:KK53:

Yazık ne istemişler ufacık kızdan,hayret bişey,hiç yakıştıramadım ben de yani,:KK20:

Güzelim dizimize yazık etmeseler bari
...

Bu hafta kimse seyretmedi mi diziyi:26:
Ben bi ara baktım.
Leyla`nın babası çiçekçi olmuştu:KK60:
Süper bir sahneydi.
Gerisini seyretmedim. Çünkü her haber sitesinde bu dayak sahnesini gördükçe
Arda karakterine güleceğime sinir olacağımı düşündüm.
Bir ara netten seyredeceğim.
Ushan Çakır diziden çıkarılmış diye okudum en son.

ayy hiçbişeyden haberim yokk kulaklarımı tıkamışımm uzay boşluğundaymışım gibi oldum duyunca...:KK36::KK36::KK36:
Çok üzüldüm... Amaa kişisel bir olay yüzünden güzelim dizimize yazık etmeseler bari... Ushan Çakır'ı da çıkarırlarsada çıkarsınlar canım bizim leylamız kalsın da..
Sinir bişeydi zaten oo onuda almanyaya göndersinler...:KK52::KK52::KK52:

Ben dün akşam izleyebildim,

Çok güzel bi bölümdü yine,evet kavganın gölgesi düşmeseydi daha iyi olacaktı ama neyse ki çıkarılmış kadrodan

Arda,

Kişiler değişti ya muhteşem olmuş,ya herkes birbirinin karakterine tavırlarına nasıl da ayak uydurmuş,:KK1:

Hele Erdal abiyle İskender tam olmuşlar,:KK52:

Leylanın babası da hakkaten ne biçim olmuş,çok komikti valla,

Kağanın yerine geçen Ardaya da son kez güldüm,

Uzaydan nasıl kurtulacaklar diyodum yine dede yetişti tabi,

Sağolsun İsmail abi de tam zamanında söktü antenleri,:KK34:

Yazık sadece nikah kıyabildiler gerisi yok,

Neyse buna da şükür,bakalım gelecek bölümlerde nasıl bağlayacaklar olayları...

Merakla bekliyoruz...
:KK31:

Son düzenleme:
Canım arkadaslarım yaa, bu dizinin konusu ne Allahınız askına.. :KK61:

Yaa arada bir rastliyorum izleyim diyorum ama yok anlayamıyorum :KK50: Uzay muzay ne alaka yaaa :26:

Şok! Leyla diziden kovuldu

'Leyla ile Mecnun' dizisinin setinde rol arkadaşı Ushan Çakır'dan dayak yiyen Ezgi Asaroğlu diziden kovulduğunu açıkladı. Ushan Çakır ise bir özür metni yayınladı. Asaroğlu ile Çakır'ın diziden gönderilmesinin yanı sıra olayda adı azmettirici olarak geçen Beste Bereket de kendi isteğilme kadrodan ayrıldı.

Ekranların fenomen dizisi 'Leyla ile Mecnun'un setinde geçtiğimiz gün dayak skandalı yaşanmış, dizide 'Arda' karakterini canlandıran Ushan Çakır, 'Leyla' rolündeki Ezgi Asaroğlu’nu dövmüştü.

Ezgi Aşaroğlu bugün Twitter'dan kovulduğunu açıkladı.

İşte yapım şirketinin açıklaması:

Son dönemde sayısı artan ve Leyla ile Mecnun adlı dizide de sıkça lanetlediğimiz kadına yönelik şiddet olaylarının bir benzeri, maalesef iki oyuncumuz arasında yaşanmıştır.
Olay sonrasında süreç bizim açımızdan şu şekilde ilerlemiştir:
Ushan Çakır adlı oyuncumuzun, sebep olduğu çirkin olayın ardından 1 saat içinde diziyle ilişkisi kesilmiş ve durum kendisine bildirilmiştir.
Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır arasında yaşanan bu menfur olay sonrasında şirketimiz beklenebileceği gibi derhal Ezgi Asaroğlu’nun yanında yer almış ve kendisinin fiziken ve ruhen yeniden işe başlamaya hazır hale gelebilmesi için çekimler süresiz bir şekilde durdurulmuştur.
Ancak olaydan üç gün sonra oyuncumuz Ezgi Asaroğlu tarafından basına yapılan açıklamalarla mesele ‘kadına yönelik şiddet’ bağlamından ayrı olarak üçüncü kişileri de içine alan ve iki kadın arasında yaşanan kişisel bir husumet olayı şeklinde açıklanmaya başlanmış ve bir çeşit magazin malzemesine dönüştürülmüştür. İşin bu boyutuyla ilgili bütün sulh ve itidal önerilerimizin Sn. Asaroğlu tarafından reddedilmesi üzerine özel hayat sorununa indirgenen bu tartışmanın içinde şirketimizin daha fazla kalması ve taraf olması imkansız hale gelmiştir. Bu noktada, bugüne kadar özveriyle çalışan bütün oyuncularımızla birlikte 100’e yakın insanın emek verdiği Leyla ile Mecnun dizisinin de olumsuz anlamda daha fazla etkilenmesinin önüne geçmek, taraflar açısından mağduriyeti en aza indirgemek ve hukuksal sürecin doğru işleyerek olayın hem adı geçen oyunculara hem de dizimize daha fazla zarar vermesini engellemek adına, avukatlarımızla yaptığımız görüşmeler sonucunda oyuncumuz Ezgi Asaroğlu’nun sözleşmesi, sözleşmeye aykırı tutumlarından dolayı kerhen feshedilmek zorunda kalınmıştır.
Olay sırasında sette bulunmayan oyuncularımızdan Beste Bereket, isminin olaylara haksız yere karıştırıldığını ve bu şekilde oyunculuk görevini ifa edemeyeceğini bildirerek diziden kendi isteği ile ayrılmayı talep etmiş, bu talebi şartlar göz önüne alınarak tarafımızdan olumlu karşılanmıştır.
Şirketimiz bütün oyuncularına ve çalışanlarına her zaman eşit mesafede olmuştur. Bu prensibini bu olayda da sürdürecek ve yargı sürecinde mağdur olan oyuncularının yanında yer alacaktır.
Bilinmesini isteriz ki; iki kişi arasında yaşanan fakat dizinin diğer bütün oyuncularını, teknik ekibini ve hatta izleyicilerini etkileyen bu olay Leyla ile Mecnun dizisinin seyrini hiçbir şekilde değiştirmeyecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Eflatun Film

Ekranların fenomen dizisi 'Leyla ile Mecnun'un setinde geçtiğimiz gün dayak skandalı yaşanmış, dizide 'Arda' karakterini canlandıran Ushan Çakır, 'Leyla' rolündeki Ezgi Asaroğlu’nu dövmüştü.

Ezgi Aşaroğlu bugün Twitter'dan kovulduğunu açıkladı.

İşte yapım şirketinin açıklaması:

Son dönemde sayısı artan ve Leyla ile Mecnun adlı dizide de sıkça lanetlediğimiz kadına yönelik şiddet olaylarının bir benzeri, maalesef iki oyuncumuz arasında yaşanmıştır.
Olay sonrasında süreç bizim açımızdan şu şekilde ilerlemiştir:
Ushan Çakır adlı oyuncumuzun, sebep olduğu çirkin olayın ardından 1 saat içinde diziyle ilişkisi kesilmiş ve durum kendisine bildirilmiştir.
Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır arasında yaşanan bu menfur olay sonrasında şirketimiz beklenebileceği gibi derhal Ezgi Asaroğlu’nun yanında yer almış ve kendisinin fiziken ve ruhen yeniden işe başlamaya hazır hale gelebilmesi için çekimler süresiz bir şekilde durdurulmuştur.
Ancak olaydan üç gün sonra oyuncumuz Ezgi Asaroğlu tarafından basına yapılan açıklamalarla mesele ‘kadına yönelik şiddet’ bağlamından ayrı olarak üçüncü kişileri de içine alan ve iki kadın arasında yaşanan kişisel bir husumet olayı şeklinde açıklanmaya başlanmış ve bir çeşit magazin malzemesine dönüştürülmüştür. İşin bu boyutuyla ilgili bütün sulh ve itidal önerilerimizin Sn. Asaroğlu tarafından reddedilmesi üzerine özel hayat sorununa indirgenen bu tartışmanın içinde şirketimizin daha fazla kalması ve taraf olması imkansız hale gelmiştir. Bu noktada, bugüne kadar özveriyle çalışan bütün oyuncularımızla birlikte 100’e yakın insanın emek verdiği Leyla ile Mecnun dizisinin de olumsuz anlamda daha fazla etkilenmesinin önüne geçmek, taraflar açısından mağduriyeti en aza indirgemek ve hukuksal sürecin doğru işleyerek olayın hem adı geçen oyunculara hem de dizimize daha fazla zarar vermesini engellemek adına, avukatlarımızla yaptığımız görüşmeler sonucunda oyuncumuz Ezgi Asaroğlu’nun sözleşmesi, sözleşmeye aykırı tutumlarından dolayı kerhen feshedilmek zorunda kalınmıştır.
Olay sırasında sette bulunmayan oyuncularımızdan Beste Bereket, isminin olaylara haksız yere karıştırıldığını ve bu şekilde oyunculuk görevini ifa edemeyeceğini bildirerek diziden kendi isteği ile ayrılmayı talep etmiş, bu talebi şartlar göz önüne alınarak tarafımızdan olumlu karşılanmıştır.
Şirketimiz bütün oyuncularına ve çalışanlarına her zaman eşit mesafede olmuştur. Bu prensibini bu olayda da sürdürecek ve yargı sürecinde mağdur olan oyuncularının yanında yer alacaktır.
Bilinmesini isteriz ki; iki kişi arasında yaşanan fakat dizinin diğer bütün oyuncularını, teknik ekibini ve hatta izleyicilerini etkileyen bu olay Leyla ile Mecnun dizisinin seyrini hiçbir şekilde değiştirmeyecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Eflatun Film

DİZİNİN ARDASI'NDAN ŞU AÇIKLAMA GELDİ

Basında bugünlerde şahsım hakkında yeralan ve tamamen iki kişi arasında gerçekleşen talihsiz olayla ilgili olarak, öfkemi bir anlık kontrol edemediğim için öncelikle Ezgi Asaroğlu’ndan, yakınlarından, Eflatun Film ve Leyla ile Mecnun dizisine emeği geçen herkesten, dizi izleyicilerinden ve sevenlerimden tüm samimiyetimle özür diliyorum.
Kamuoyuna saygıyla bildiririm.28.09.2011 Ushan Çakır

(medyatava.com.tr)

Son düzenleme:
hem dayak yiyip hem kovulması düşündürücü.. demek iki sevgili arasında laf taşıyıp ara bozup ortalığı karıştırdığına dair söylentiler asılsız değil.. ne diyelim umarım diziyi etkilemez bu 3 oyuncu kaybı.. güzel dizi vesselam :KK31:

Son düzenleme:
hem dayak yiyip hem kovulması düşündürücü.. demek iki sevgili arasında laf taşıyıp ara bozup ortalığı karıştırdığına dair söylentiler asılsız değil.. ne diyelim umarım diziyi etkilemez bu 3 oyuncu kaybı.. güzel dizi vesselam :KK31:

Çok uzundu okuyamadım
Kim kim çıkmış
Leyla,Arda başka?

Yazık oldu dizimize yani,kız niye o kadar uzattı ki olayı yaşanmış olmuş bitmiş işte,gidip mahkemede hesabını

görürdün,niye magazinsel tartışmalara girdi ki,

Olan seyirciye oldu,nolcak şimdi,Mecnun Leylasız nasıl olacak yani öfff..?
:KK50:

Canım arkadaslarım yaa, bu dizinin konusu ne Allahınız askına.. :KK61:

Yaa arada bir rastliyorum izleyim diyorum ama yok anlayamıyorum :KK50: Uzay muzay ne alaka yaaa :26:

Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, hastanedeki yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" demesiyle, beşik kertmesi yapılan çift, isimlerini efsane âşıklar "Leyla ve Mecnun" dan alırlar...

Leyla ve Mecnun’un beşik kertmesi yapılmasının üzerinden yirmi beş yıl geçmiştir. Leyla İstanbul Üniversitesi’nde, Mecnun ise Açık Öğretim’de okumaktadır. Her ikisinin de birbirlerinden haberi yoktur. Bir sabah, ailesi Mecnun’a durumu anlatır ve Leyla’yı istemeye giderler. Mecnun bu durumdan rahatsız olsa da ailesinin zoruyla Leyla’nın evine gider. Uzun süredir görüşmeyen iki ailenin tartışmasıyla sonlanan ziyarette Mecnun, Leyla’yı görmüş ve görür görmez de âşık olmuştur. Mecnun Leyla’nın peşinden koşmaya başlar. Onunla tanışmak ve onu etkileyebilmek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında Aksakallı Dede’yi görür. Ancak Aksakallı Dede’nin rüyalarından çıkıp Mecnun’la beraber yaşamaya başlamasıyla durumlar iyice karışır.
Leyla ile Mecnun, TRT 1’de…

Canım bu absürd bi komedi dizisi,yani rüyasında gördüğü dede gerçek hayatta Mecnunun yanında oluyo hep,uzaya

gidiyolar,rüyaların içine giriyolar falan,ama çok eğlenceli,ilk bölümünden itibaren seyredersen anlarsın tam olarak ne

olduğunu,gerçi şimdi Leyla da diziden çıkmuş nasıl olacak bilemiyorum,güzelim dizimizi bozdular...

Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, hastanedeki yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" demesiyle, beşik kertmesi yapılan çift, isimlerini efsane âşıklar "Leyla ve Mecnun" dan alırlar...

Leyla ve Mecnun’un beşik kertmesi yapılmasının üzerinden yirmi beş yıl geçmiştir. Leyla İstanbul Üniversitesi’nde, Mecnun ise Açık Öğretim’de okumaktadır. Her ikisinin de birbirlerinden haberi yoktur. Bir sabah, ailesi Mecnun’a durumu anlatır ve Leyla’yı istemeye giderler. Mecnun bu durumdan rahatsız olsa da ailesinin zoruyla Leyla’nın evine gider. Uzun süredir görüşmeyen iki ailenin tartışmasıyla sonlanan ziyarette Mecnun, Leyla’yı görmüş ve görür görmez de âşık olmuştur. Mecnun Leyla’nın peşinden koşmaya başlar. Onunla tanışmak ve onu etkileyebilmek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında Aksakallı Dede’yi görür. Ancak Aksakallı Dede’nin rüyalarından çıkıp Mecnun’la beraber yaşamaya başlamasıyla durumlar iyice karışır.
Leyla ile Mecnun, TRT 1’de…

Canım bu absürd bi komedi dizisi,yani rüyasında gördüğü dede gerçek hayatta Mecnunun yanında oluyo hep,uzaya

gidiyolar,rüyaların içine giriyolar falan,ama çok eğlenceli,ilk bölümünden itibaren seyredersen anlarsın tam olarak ne

olduğunu,gerçi şimdi Leyla da diziden çıkmuş nasıl olacak bilemiyorum,güzelim dizimizi bozdular...

Çok teşekkür ederim azulcum :KK71: Demek ki birazcık :KK1: gerceklerden uzak bir dizi..
Evet arada bir rastlıyorum, izleyim diyorum olmuyor yakalayamıyorum birtürlü olayları.. Bir kere Leyla Mecnunun odasına camdan girip kacmışlardı falan cok komikti :KK9:

Bu arada Mecnun çok şeker, onu Ümit İbrahim Kantarcılara cok benzetiyorum hareket olsun tipleri olsun, sanki abi kardes gibiler.

Çok teşekkür ederim azulcum :KK71: Demek ki birazcık :KK1: gerceklerden uzak bir dizi..
Evet arada bir rastlıyorum, izleyim diyorum olmuyor yakalayamıyorum birtürlü olayları.. Bir kere Leyla Mecnunun odasına camdan girip kacmışlardı falan cok komikti :KK9:

Bu arada Mecnun çok şeker, onu Ümit İbrahim Kantarcılara cok benzetiyorum hareket olsun tipleri olsun, sanki abi kardes gibiler.

Rica ederim,evet gerçeklerden uzak ama çok komik,nasıl biz bazen aşırı abartılı drama dizilerinde oha artık bu da

gerçek olamaz,bu kadar acı bi insanın başına gelemez falan deyip ne kadar baydıklarını,ne kadar gerçek dışı

olduklarını görünce şaşırıyosak,bunlar da o derece gerçek dışı yani...

Bir de hep güzel mesajlar veren bi dizi,mesela sigara içmeyi sakız çiğnemek,içki içmeyi de üzümün dibine düşelim

gibi tabirlerle kullanıyolar,sonra sosyal mesajlar ve gündemden alıntılar veriyolar,Arda ile Mecnun hep kavga

edecek oluyolar,birbirlerine küfür bile edemiyolar ve Olaysız dağılalım o zaman diyolar,

Püskevit markası mı tabiri kullanıldı bi ara ve 2023 deki İstanbul silueti,

İsmail abi hep sigortalı iş arıyo mesela,silahın ne kötü bişey olduğuna dair paintball oyunuyla mesaj veriyolar,

Sonra küfür ederken siyah poşet,tuvalet terliği gibi küfürler ediyolar,yani kötü örnek oluşturabilecek hiçbir sahne

yok,hem çocuklar için hem de büyükler için,ta ki bu kavga olayına kadar tabi...

Nasıl yapacaklar Leylasız bakalım....

Son düzenleme:
çok üzüldüm ben yaa 3 karakter birden acaba silinecek mi yerine gelenler inşallah diziyi bozmazlar. Bir izlediğim dizi buydu o da böyle olunca çok üzüldüm yaaa. En çok da böyle bir olayın yaşanmasına üzüldüm işin içine şiddet girmesine insan şaşırıyor toplumsal mesajlar veren bir dizi de böyle bir şeyin gerçekleşmesine şaşırdım gerçekten.

1 kişi çıkarsa acaba derken 3 kişi birden çıktı kadrodan :KK53: Nasıl olacak yerlerine kimler gelecek? özellikle leylayı kim oynayacak çok merak ediyorum... Güzelim dizimizin içine ettiler:KK47:
İzleyip görücez bakalım aynı tadı alabilecekmiyiz...

X