Leyla ile Mecnun Trt 1

Vay bea neler neleer oluyormus. Cok meraklandim cok sabirsizlandim acaba neler olacak?

yaaa bu çok güzel bir dizi tebrik ediyorum böylesi kaliteli bir diziyi ortaya koyanları...
leyla da cok tatlı buarada:)

o dede gerçek mecnun mu acaba ya :44:

bıara cöl de falan oturuyordu bi adamla herşeyin başladığı yer falan diyordu ,öyle bir iş olabilir bu işin içinde diye düşündüm ben

İyi yaa sevindik dedenin diziden ayrılmadığına,zaten pek ihtimal vermiyordum,iyi oldu tam kadro devam etsinler güldürsünler bizi...

Başlıyor nihayet bugün ya Gene çok güleceğiz gene çok eğleneceğiz

Bu arada fragmanda Erdal'ın "Ramadan is coming" demesine çok güldüm yaa :81:

Yanlış görmediysem bizim Yavuz Yangın Var filminde oynuyor.
Yavuz o nedenle yeni bölümlerde yok herhalde. İnşallah hemen filmi çekip geri gelir ...
Akşam olsun biran önce gülmek istiyoruuuuummmm....

rüyamda bugün yavuzu gördüm,ha cikmamis diziden dedim kendi kendime rüyamda gercek sandim
aksami iple cekiyorum ama trt1 yok mecbur nete düsmesini bekleyem

Bence Yavuz geri gelir gazetedeki yeni sezon reklamlarında Yavuz'un resmi de var. Ama bakalım jenerikte ismi görünecek mi? Aynen akşam olsa da izlesek. Şimdi vakit geçsin diye eski bölümlerden parçalar izleyip gülüyorum

yaşasın yeni bölümü başladı daaaaa herkes fazla mı bronzlaşmış neee:))pek bir komik olmuşlar

Sezona iyi başladılar...
Nerde o eski ramazanlar geyiği çok iyidi...
Arda ile Mecnun`un yüzük sohbetine bittim.
Amerikanya Arda`yı seviyorummm... Sawyer Arda
Titanik ile Lostu güzel birleştirmişler..

henüz izleyemedim nete düsmemis
ama facete okuduguma göre yavuz cikmamis heralde hepsinin yeri ayri yaa

dün akşam ilk kez izleme fırsatım oldu olayları ve kişileri yeni yeni çözeceğim inş..
niye daha önce izlemediğime hayıflandım bir de eski bölümler yayınlanmış hep kaçırdım espriler çok hoş,lost göndermeleri felan

Leyla ile Mecnun'a övgü
Komedide fark arayanların adresi Leyla ile Mecnun, TRT 1'in iftihar ettiği yapımlardan biri haline geldi. Okurumuz Melisa Acet de dizinin fanatiklerinden...
Onun satırlarını tüm Leyla ile Mecnun severler adına yayınlıyorum:
"Köşenizi büyük bir merak ve ilgiyle takip ediyorum. Sizden bir ricam var; TRT 1'de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisini köşenize taşımanız. Leyla ile Mecnun'un sosyal medyadaki yeri tartışılamaz. Fısıltı gazetesi yine iş başında. Öyle ki; şimdiden bizler Leyla ile Mecnun'u -daha 20 bölüm yayınlanmasına rağmenkült yapımlar listemizde ilk sıralara yerleştirdik. Bu kadar yaratıcı bir senaryo, harika oyunculukların yanı sıra Onur Ünlü faktörü...
Bir de işin içine dizinin müzikalite başarısı girince Leyla ile Mecnun kolayca sıyrılıyor diğer dizilerin arasından. Köşeniz aracılığıyla bu muhteşem kadroya, set ekibine, Ünlü Kardeşler'e ve en önemlisi genç yaşına rağmen böyle bir senaryo çıkartan Burak Aksak'a sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Yayınlarsanız veya kaleme alırsanız çok mutlu olurum. Sevgiler."

YÜKSEL AYTUĞ

Evetttt Ramazan muhabbetiyle güzel bi giriş yaptılar,

Bakkal Erdal manyak bozmuş orucu 5 dk. kala,tutarız 61 nolcak diyo,

Ardından Mecnunun gerçekten Mecnun halleri Ferdi Tayfurun o buğulu şarkısıyla özdeşleşmiş olarak çok acıklıydı,

Ardayla evlenme teklifi muhabbeti de çok orijinal olmuş,ALLAhım Erdal da başka adaylara bak diyo çok komik,

Bu arada hepsi de nasıl bronzlaşmışlar,bence beyaz halleri daha güzeldi,

Amerikanya rüyası,İsmail abinin Yavuz taklidi yapıp adama demediğini bırakması çok çok komikti,Mecnunun rüyaları

ve ailesinin Yavuz hırsız esprileri çok güzeldi,

Kağanın Mecnuna kız bulma çabaları,ve seksenlerden kalma o kızla olan sahnelerde çok güldüm,

Bir de Mecnunun Ameriga iz e big tegnolocigil gaıntri demesinde koptum gülmekten,

Ve gemideki sazlı sözlü sahneler,yazık anca 4-5 gün dayanabildiler,ismail abi ama hala uzun hava söylüyo,

İsmail abinin Yaprak Dökümü göndermesini de kaçırmadım bu arada,Trabzona tren oluyo da Amerikaya niye olmasın dedi ya süperdi,

Uçaktaki bi İngiliz bi Fransız ve bi laz fıkrasına gönderme yapmaları da çok orijinal olmuş yani,

Ve Lost dizisine yapılan göndermeler ve sigara-sakız olayları hemen göze çarpıyo,

Ve sonunda Benjaminle Mecnunun çölde çıkardıkları seslerle oluşturdukları melodi çok güzeldi,

Şimdi benim anlamadığım Mecnun gerçekten rüya mı gördü,yoksa gerçek miydi herşey?

Ama uyandığında çip yattığı yerdeydi de mi?

Hem dedeyi de göstermediler,nereye gitti ki?

Yine çok güzel bi bölümdü,çok güldük çok eğlendik,

Bakalım bugün neler olacak,merakla bekliyoruz...

Son düzenleme:
Valla azul yorumunu görünce çoooookkk sevindim. Bu ne dedim artık kimse seyretmiyor, azul bile seyretmiyor buraya kadar mı dedim ama yorumunu görünce ohh beee dedim. ( çok dedimli bir cümle oldu ama )
Yaprak Dökümlü espiriyi kaçırmışım yaa..
Bu akşam seyredemedim.
İnşallah yarın netten seyredeceğim.
Bu arada gelecek bölüm sanırım baya hareketli.Araba patlıyor mecnun eline silahı alıyor. Meraktayım

Son düzenleme:

Ya Ramazan ya malum iftardan sonra insan dökülüp kalıyo,diziyi falan unutur olduk yaz sezonunda,

Başını kaçırınca da bişey anlayamıyo insan,en başından izledim ondan yorum yazmakta geç kaldım,

Akşamki bölüm de çok güzeldi,

Zavallı Mecnunum kabuslardan perişan oldu garibim,

İsmail abinin davulcu olması da ayrı bi renk kattı gene diziye,

Bu adam çok süper yaa,hele o kıyafetler yok mu,simli pullu şapkalar elinde tokmakla kapı kapı zile basıp insanları uyandırıyo,

Dede de döndü çok şükür,çok sevindik,

Erdal bakkal,Arda gene çok güldürdü beni,o ne biçim kıyafetti öyle Erdalın yedi cüceler kıyafeti gibi kafasına

geçirmiş takkeyi,ALLAhım ne güldüm,

Hele o dördü birden küçücük yatakta yatma sahneleri yok mu,ayy çok eğlendim yaa,

Zavallı Mecnun hangisi gerçek hangisi kabus ayırt edemedi kafayı yedi,

Sonra da Leylanın ölüm haberini duyunca yıkıldı yazık,

Neyse ki bu Yozgat-rosebud olayı açıklığa kavuştu da rahat bi nefes aldı,

Ardaya gülmekten bittim yaa,hemen baaa baaa beni kurtar diye bağırıyo,ne bencil çocuk,

Yeni bölüm fragmanı da baya hareketli,çok aksiyon olacak sanırım,

Ben de merakla bekliyorum valla...

Bu diziyi izlemedim ama izlemek istiyorum ya güzel diyorlar.
Tekrarlarından izlerim daha sonra artık:97:

Komedi tüm hızla devam ediyor gelecek haftayı acayip merak ediyorum trailer da Dövüş Kulübüne gönderme var izler izlemez koptum. Etiler combo bağcılar cmbo neler olacak acaba? Espriler çok kaliteli ya dikkatli izlemezsem aradaki şeyleri kaçırabiliyorum. Bu haftaki bölümde Yozgat macerası süperdi Anadoluyu gezen programlardan güzel bir geyik olmuş. Bizim dedemiz olmuyor lafına da çok güldüm huzurevinden dede getirmişler yaa Ramazan davulcuyum da güzeldi. Eheheeh hatırladıkça gül gül izledikçe gül gül. Macera devam ediyorrrrrrrrrrrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…