Leyla ile Mecnun Trt 1

şuan sürekli yazmak yazmak yazmak istiyorum. o nasıl bir finaldi.o nasıl bir sağ gösterip sol vurmaktı.ayy salya sümük ağladım valla.bu dizi hiç bitmesin hiç kendini bozmasın hiç başka kanala transfer olmasın hiç hiç hiç......

Stres yapmadan gereksiz telaşa üzüntüye kapılmadan , kahkahalarla izlediğim nadir samimi Türk dizisi , umarım yayından falan kaldırılmaz da , sonunda izleyebileceğimiz bir diziden mahrum kalmayız.

Leyla-Mecnun ve Üsküdar'a giderken favori dizilerimden , çoğu kadın bu dizilerden pek birşey anlamıyor diye düşünüyorum.

Şuanda tekrarı var :KK66: yakaladım sonunda şarkı dinliyordum şöyle bir bakayım dedim :KK52: ne göreyim hemde ilkk bölümüüü

Son düzenleme:
Süper ya 1 Ağustosta başlayacak demek. Harika acayip sevindim duygularımı ifade edemiyorum. İzlerken çok keyif alıyorum ve çok gülüyorum. Karakterler çok iyi itici hiçbir tip yok bana göre.

Stres yapmadan gereksiz telaşa üzüntüye kapılmadan , kahkahalarla izlediğim nadir samimi Türk dizisi , umarım yayından falan kaldırılmaz da , sonunda izleyebileceğimiz bir diziden mahrum kalmayız.

Leyla-Mecnun ve Üsküdar'a giderken favori dizilerimden , çoğu kadın bu dizilerden pek birşey anlamıyor diye düşünüyorum.

haklısın çoğu kadın ve erkek pek bişey anlamıyor bu iki diziden.espriler çok ince iki dizide de ve alışılagelmişin dışında karakterleri konusu var.bende çok seviyorum üsküdara giderken dizisini.umarım iki dizide uzun yıllar bizimle olur.

TRT yine iyi reyting uğruna dizileri çöpe atmayanlardan dizi bitene kadar yani senarist bitirene kadar devam ettirebiliyorlar. Ama diğer kanallar için aynı şey söyleyemem. Örneğin Show TV'de Deli Saraylı vardı dizi tutmadı diye abuk sabuk bir sonla bitirdiler diziyi.

Ben sezon finalini dün akşam izliyebildim ancak
İsmail Abi sen bitanesin bitane , dizinin en has adamı sensin be :KK16:

Son düzenleme:
Bu Gece 23:30´da Ismail Abimiz yani SERKAN KESKIN ve Iskender Abimiz, yani Ahmet Mümtaz Taylan CNNTürk´de Mesut Yar´in Konuklari,Herkese Duyrulur!

$250236_195539887166484_163186883735118_464769_6861324_n.jpg $250236_195539890499817_163186883735118_464770_6079501_n.jpg
Senarist Burak Aksak Twitter da yayınladı bu fotoğrafları 21. bölümden leylayla ardanın uçağı olabilir bence.

Sezon finalinde Bünyamin ile Dede konuşurken aklımıza lost gelmişti.
Fragmanda da Lost`un esintileri var...:KK1:
Dede ölmemiştir. Onsuz olmaz bu dizi...

bir filmi izlerken bukadarmı mutlu kalır insan film dediğin böyle olmalı mutluluk vermeli yaprak dökümü gibi aşkı memnuu gibi depresyon diiiiiiiiiiil...ailecek tutkunuyus efendim.banada lost gibi geldi fragmanı acayip merak ediyorum

senarizt burak aksak twitter da paylaştı aynen yazıyorum"spoiler yavuz; kendi gitti bıyığı kaldı yadigar. bıyık kimde? ismail'de. o vakit olaylar olaylar. aksakallı dede; ölenle ölünmüyor hacı."
malesef dedemiz ölmüş yavuzda gitmiş :KK43:((
bu da 21. bölüm frgmanı‪Leyla ile Mecnun 21. Bölüm Fragmanı | Ramadan is Coming !‬‏ - YouTube

Ya kızlar yapmayın ciddi dede öldümü ki?

Yani diziden ayrılmamıştır umarım,onsuz olmaz yaaa...
:63:

valla senaristin yazdığını paylaştım ben ama fragmanda yavuzda dedede görünmüyor bence ikiside gitmesin onlarsız olmaz

Onur Ünlü ile yapılan söyleşiden alıntı;

Tuttuğu yerden devam ediyorsunuz…

Mesela son bölümde dede ölüyor, “Yurttaş Kane” filmindeki son sahnede Kane ölürken dediği şeyi dedeye söyletiyoruz. Bu espriden yola çıkarak sonradan dedeyi Yozgat’tan alıp getireceğiz. Yani bir iki bölümü orada çekip dede Yozgat’taydı geri geldi gibi bir şey olacak.

Bu bir maliyet ama bir espri yapıyorsan, gerisini getireceksin. Biz bir espri yaparız bakıyoruz çok farklı şeyler ortaya çıkıyor, Yozgat’a gideceğiz bakalım orada nelerle karşılaşacağız.

Televizyoncu kafasında ise böyle bir şey yoktur. Bu durum tamamıyla hissidir. Bir tane espri için kimse kalkıp Yozgat’a gitmez.

dunyabizim.com dan alıntı.

X