Leyla ile Mecnun Trt 1

Evett kızlar gülmekten kırıldık gene,gelelim yorumlara,

Öncelikle merak etmeyin Mecnun ölmedi,

Ayy ALLAHım nerden başlasam,yine farklı filmlere göndermeler vardı,

Telefon kulubesi ve dövüş kulubu sanırım,öyleydi galiba adı filmin,

Bir de Şanslı Masaya da gönderme yaptılar bence,git kızı öp falan,:KK1:

Yazık Mecnuna neler yaptırdılar,Kumarhanede Erdal abiyle olan sahnede ne güldüm ama,adam hem B planım var diyo hem de tikim varmış diyo yaa,:KK52:

Bir de İsmail abi yine çok eğlendirdi bizi,dövüşe çok karşıyım diyo ama ağzını burnunu kırarım demekten da duramıyo,:86:

Oynadıkları oyun hakkaten kötü oldu ya,bir türlü kavuşamadılar yazık,

Arda da yine komikti,events events dedi ya,yani Olaylar Olaylar İsmail abinin lafı,Leylanın tersini de gördü tırstı çocuk,

İsmail abi gene iş buldu,dayıları amcaları,dedeleri sağolsun her meslek var,:KK1:

Çok eğlendik biz yine,güzel bir bölümdü,sonu kötü bitti ama neyseki fragmanı verdiler,

İşte 24. bölüm fragmanı kızlar,güle güle izleyin...

:nazar:

http://www.youtube.com/watch?v=DHqInbPNla8

Son düzenleme:
ayy ben bun dizi geçen sezon nasıl kaçırmışım yafff iki bölümdür izliyorum ama muhteşem,o göndermeler,filmlere yapılan...
:KK1:kişileri tam çözemedim izledikçe artık ,
özellikle mecnunun konuşmalarına bayılıyorum :KK61:

ayy ben bun dizi geçen sezon nasıl kaçırmışım yafff iki bölümdür izliyorum ama muhteşem,o göndermeler,filmlere yapılan...
:KK1:kişileri tam çözemedim izledikçe artık ,
özellikle mecnunun konuşmalarına bayılıyorum :KK61:

İlk bölümünden itibaren izle bak nasıl güleceksin,

Ben ilk bölümü görünce çok şaşırmıştım,hele Mecnunun çöllerde dondurmacı ve sucuyla olan sahnelerinde

gülmekten yerlere yattım.....

İzle bak...:KK1:

http://www.izlesene.com/video/leyla-ile-mecnun-1bolum-tek-parca/3397759

24. bölüm fragmanına bayıldım erdal bakkal coşmuş yine bende seni iskennderrr:KK9::KK9:

ismail abimi cok seviyorum ya ne kadan tatli bir adam
adamin yaa nasilda davulu verdi adama,son shanede mecnunla olan seyide güzeldi ya
cok tatlis cok..
yavuzda gelince cete tamamlaniyor ama mecnun anasida gelse o da hos
hepsi ayri bir güzel

Çok doğal ve orjinal bir dizi... Eşimle birlikte oturup zevkle izlediğimiz tek dizi.. Dizimiz...:KK1:
Öyle ki diyalogları artık dilimize dolanmışş onlar gibi konuşuyorken buluyoruz bazen kendimizi...:KK60:
Öpsem mi bikeree...?? :KK54:

Çok doğal ve orjinal bir dizi... Eşimle birlikte oturup zevkle izlediğimiz tek dizi.. Dizimiz...:KK1:
Öyle ki diyalogları artık dilimize dolanmışş onlar gibi konuşuyorken buluyoruz bazen kendimizi...:KK60:
Öpsem mi bikeree...?? :KK54:

Aynen biz de,eşime bişey anlatırken sonunu hep Olaylar Olaylar diye bağlıyorum...

Bir de ağzından çıkanla kulağının duyduğu tabirini de çok kullanıyoruz,ve çok gülüyoruz...
:KK1:

Aynen biz de,eşime bişey anlatırken sonunu hep Olaylar Olaylar diye bağlıyorum...

Bir de ağzından çıkanla kulağının duyduğu tabirini de çok kullanıyoruz,ve çok gülüyoruz...
:KK1:

Hahahaaa..... iyi yalnız değilmişiz...:KK34:
Delimiyim ne bukadar kaptırılırmı diyordum kendi kendime...:KK1:

Hahahaaa..... iyi yalnız değilmişiz...:KK34:
Delimiyim ne bukadar kaptırılırmı diyordum kendi kendime...:KK1:

Yok yok deli değiliz,insanın kafasına yerleşiyo bazı tabirler,bi de hoşuna gidince diline geliyo hemen konuşurken...:KK1:

bu hafta uzun bir aradan sonra yönetmen onur ünlü yeniden yönetmen koltuğundaydı bence farkı hissedildi. erdal abi yine formundaydı "sopayı evladı yerine koydu":KK9::KK9:

o salça kavanozunun çektiği neydi bu hafta ya

bir de mecnunun
baba bu oyuncak sana benzemiyor mu demesi
çok güzeldi yine :KK70:

çok güzeldi :KK1: herkesin eterle mecnuna gidişleri,ismailin eter içmesi üç beş günlüğüne mecnunun yanına gitmesi,kafanın iç görünüşü,kapı espirisi ayy hepsi çok orijinaldi :KK60:

bakkalla mecnunun babasının dialoğu bende seniii,bende senii,
:KK60:

Yine muhteşem bi bölüm izledik,

Allahım ne biçim bi yer yapmışlar öyle Mecnunun kafası diye,

İlginç olmuş ama beğendim ben,

Ve kıyafeti tavırları falan çok eğlenceliydi,özellikle şarkı yarışması bölümündeki halleri,:KK1:

Yine ti'ye aldılar her kanalda bi yarışma var ya,

Bir de Erdal abinin Orhan Gencebay tiplemesi çok komikti ALLAHım ne güldüm orda,:KK1:

Hele İsmail abinin Mecnunun kafatasıyla oynamasında Mecnunun mimikleri süperdi yaa,valla ne kadar kaliteli becerikli oyuncular helal olsun hepsine,:KK9:

Yavuz hırsızımız da döndü sonunda,barıştılar Zeyneple iyi oldu,

Dede de aklandı artık,kimse dışlamaz umarım yine onu,

Doktor da komikti bu kez,herkesi deli etti ama bizi de güldürdü,

Hepsinin aynadaki halleri de ayrıca çok ilginçti,güzel düşünmüşler,Mecnunun ve Leylanın birbirlerini görmeleri çok

orijinal olmuş,aşıklar ya aynaya baktıklarında birbirlerini görüyolar,:KK69:

Çok eğlendik,çok güzeldi bu bölüm,bakalım gelecek bölüm nasıl devam edecekler...bekliyoruz sabırsızlıkla...
:KK61:

Yok yok deli değiliz,insanın kafasına yerleşiyo bazı tabirler,bi de hoşuna gidince diline geliyo hemen konuşurken...:KK1:

bizdede aynı durum ya. konuşmalar dilime tkaılıyor hep böyle bişi olabilirmiki ::pP

süper dizi ya bazne kaçırsamda beni çok güldüren bir dizi.mecnuna leylanın aşkım demesi ve mecnunun tepkisi çok komikti

X