Letu ve ovitrelle ili gebelige hazırlık

ozgenaz

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2022
129
41
39
Hanımlar ben ilk defa letudan sonra ovitrelle yaptırdım bu gün iğneden sonra 12. Günüm ilk iğneyle hamile kalan var mı hamile kalınca test yapmadan bi belirti yaşanır mı yoksa benim yaşadıklarım ıgnenin yan etkileri mi

Benimde 11. Günüm bugün kuzum. İğneden de olabilir hamilelikten de çok düşünme bn daha öncede iğne kullandıgım için hamilelik belirtisi yaşadığım ayda oldu yaşamadığım ayda.. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Düşünmek istemiyorum ama aklımdan çıkaramıyorum sürekli araştırıyorum

Merhaba canım bende 2. Kez letu ve ovitrelle kullandım ilk kullanımımda sürekli gebelik belirtisi oluyordu hatta testi bile pozitif çıkıyor sakın aldanma iğneden 14 gün sonra adet olman gerekiyor olmazsan beta testi yapıp değerine göre değerlendirmen gerekiyor inşllah olmazsın hep birlikte güzel haberler alırız

İnşallah cnm benim iğneden sonraki 13.gündeyim hiç test yapmadım sabırsızlıkla beraber negatif çıkarsa diye korkuyorum ama açıkçası bu belirtiler beni umutlandırmıyor değil bel ağrısı ara ara kasık agrısı çok uzun zaman oldu bende sivilce çıkmazdı yüzüm küçük sivilcelerle doldu allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

O sivilceler iğneden de olabiliyor canım sonradan üzülmemek için beklentini yüksek tutma inşallah vardır da benimde hiç çıkmaz ne zaman ovitrelle kullansam adete yakın çıkıyor yine 2 tane minik çıkmış oyüzden sevinemiyorum sonunde red görüyorum çünkü

İnşallah cnm benim iğneden sonraki 13.gündeyim hiç test yapmadım sabırsızlıkla beraber negatif çıkarsa diye korkuyorum ama açıkçası bu belirtiler beni umutlandırmıyor değil bel ağrısı ara ara kasık agrısı çok uzun zaman oldu bende sivilce çıkmazdı yüzüm küçük sivilcelerle doldu allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah
Inşallah hepimize allah en kısa zamanda nasip eder karamsarlık yok hepimiz birgün rabbim ol dediği anda oluruz

Amin inşllah kızlar ben bugün aşırı bel ağrısı hissediyorum iğnenin 3 günü oldu ya bide bişey soracam kızlar tam 36. Saatte inanılmaz hissettim yumurtamın çatladığını siz hissettiniz mi nasıl kasık ağrısı hissettim damarlarım sızlıyordu

Benim bel ağrısı bir hafta sonra başladı bugün sadece hafif bel ağrısı ara ara kasıklarım batıyor yüzümde çok fazla sivilce çıkmış allah hayırlara yorsun inşallah benim ilk iğne olduğu için herşeyi ıgnenin etkisi diye düşünüyorum

İyi geceler hanımlar benim bugün ıgnenin 14.günüydü kendimi hamilelige çok odaklamıştım ama test yapmaya korkuyordum hiç yapmadım sonra belirtilere aldandım bu defa hamileyim dedim gidip kan verdim Ama sonuç hayal kırıklığı ağlamaktan helak oldum daha adet olmadım bu sonuç pozitife döner mi sizce benimle aynı durumu yaşayıp hamile kalan var mı

Eklentiler

• Screenshot_20221018-223709_Chrome.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 70
Canım adet oldun mu

Canım adet oldun mu
Evet aýın 22sinde oldum doktoruma göründüm testlerimi yaptı prolaktin değerin yüksek dedi dostinex diye bi ilaç verdi haftada iki gün kullan dedi tekrar letu ile tedaviye başladık salı günü kontrole gideceğim yumurtalar istenilen boyuta gelmişse iğne yapacağız tekrar bakalım inşallah bu ay tutar allah bizede bebiş nasip eder

İnşllah canım bende 2. Kez letu kullanıyorum iğneden 17 gün geçti hala regl olmadım ama olacakmışım gibi hissediyorum aşırı akıntım var bilmiyorum sence gebe miyim

İnşllah canım bende 2. Kez letu kullanıyorum iğneden 17 gün geçti hala regl olmadım ama olacakmışım gibi hissediyorum aşırı akıntım var bilmiyorum sence gebe miyim
İnşallah gebesindir cnm ben geçen ay tam iğneden 18 gün sonra regl oldum bütün gebelik belirtileri vardı ama gebe kalmadım bu ay arada kasık ağrısından başka hiç bi belirti yok bakalım allah herkesin gönlüne göre versin test yapmadın mı

Bende bu ay başliycm letu ve ovıtrelleye umarım hepimiz çok güzel haberler alırız Benimde 2. Kullanmışım olucak

Bende bu ay başliycm letu ve ovıtrelleye umarım hepimiz çok güzel haberler alırız Benimde 2. Kullanmışım olucak
İnşallah kasım ayı hepimize bebişler getirir benimde 2. Ignem ayın 1inde yaptırdım ama bu defa dostinex de kullanıyorum ondan mı bilemiyorum ilk ignede bütün etkileri gördüm ama adet oldum bu defa hiç bir etki hissetmiyorum hatta iğne işe yaramadı diye düşünüyorum bakalım kısmet rabbim vermiyorsa en hayırlısını verecektir diye dua ediyorum

Bi arkadaşım vardı işe yaramadığını düşünüp o ay hamile kalmıştı inşallah sizde öyle olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…