Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
kızlar günaydın..
dün akşam nezle oldum şu haldeyim :2::2::2::KK25:
bugün vücut direnci için ara mı versem yoksa akşam 3 mil yapsam daha mı hızlı toparlarım?ne dersiniz?
:26:

merhabalar hatunlar ....
lessi ablamın kalabalıkda yaptıgı bir videosu vardı . şimdi nette bir türlü bulamıyorum . o ilk sayfadaki mıillerden daha hızlıydı .o video hakkında bilgisi olan varmı ??

geçmiş olsun pink ...

Son düzenleme:
merhabalar hatunlar ....
lessi ablamın kalabalıkda yaptıgı bir videosu vardı . şimdi nette bir türlü bulamıyorum . o ilk sayfadaki mıillerden daha hızlıydı .o video hakkında bilgisi olan varmı ??

geçmiş olsun pink ...

sağol canım :2::KK3:, o bahsettiğin videoyu bilmiyorum..ama bu konuyu açan arkadaşın ilk yazısında her cdnin açıklaması yazıyordu ona bak istersen

kızlar günaydın..
dün akşam nezle oldum şu haldeyim :2::2::2::KK25:
bugün vücut direnci için ara mı versem yoksa akşam 3 mil yapsam daha mı hızlı toparlarım?ne dersiniz?
:26:

ben 1 gun ara ver derim, ben hastayken yaptim heryerim berbat agridi sanki ilk kez yapmisim gibi. vucut direnci dusunce cekilmez oluyor mutlaka dinlenmek lazim. bence bol sivi al, benical veya o tip bir ilac al. gece yatarken de bir tane alip yat hatta. yarina oldukca toparlamis olursun o zaman yavastan baslarsin :) gecmis olsun bu arada

Kizlar,
Leslie'nin Fast & Firm 4 Really Big Miles videosunu ariyorum. Torrent olarak aratinca bulamadim, yani uyelik gerektiren yerlerde buldum ama o siteler sonra birsuru spam yolluyor diye uye olmadim. Bu videoyu daha once indiren varsa link atarsa sevinirim :KK16:

ben 1 gun ara ver derim, ben hastayken yaptim heryerim berbat agridi sanki ilk kez yapmisim gibi. vucut direnci dusunce cekilmez oluyor mutlaka dinlenmek lazim. bence bol sivi al, benical veya o tip bir ilac al. gece yatarken de bir tane alip yat hatta. yarina oldukca toparlamis olursun o zaman yavastan baslarsin :) gecmis olsun bu arada

sağol canım, dinlensem iyi olacak..

Bende kalçamı ve üst bacaklarımı biraz inceltmek istiyorum yarın ölçü alıp başlıcam

2 mille başlamayı düşünüyorum..:)

Yalnız bu kadın balık etlimi bacakları kalın gözüküyo anlam veremedim buna :S
Ben baya incelsin istiyorum çünkü

Bende kalçamı ve üst bacaklarımı biraz inceltmek istiyorum yarın ölçü alıp başlıcam

2 mille başlamayı düşünüyorum..:)

Yalnız bu kadın balık etlimi bacakları kalın gözüküyo anlam veremedim buna :S
Ben baya incelsin istiyorum çünkü

muhakkak kas çalışmış bu kadın değilse benim bacaklarım hemen hemen onunki gibi zaten:KK1:

bu arada kızlar bn geçen sene indirmiştim link konusunda o yüzden sizlere yardım edemiyorum kusura bakmayın

Düğünden önce call.e başlamıştım ama hazırlıklar için koşuşturmaktan pek düzenli yapamamıştım. Şimdi evlendim evimdeyim veremediğim kilolar için tekrar azimlendim ama call. yapmayı pek düşünmüyorum leslie deneyeceğim bu kez inşallah daha eğlenceli olacağını düşünüyorum en küçük milden vücudumu alıştıra alıştıra başlamayı düşünüyorum inşallah güzel neticeler alırız :KK8:

Az önce leslie 1 mil i bitirdim 20 dk. birkaç gün bunu yapıp 2. mile geçeceğim inşallah :124:

Bugün 2mille başladım gerçekten eğlenceli vakit geçiyo hemen
Ölçü almayı unuttum onuda birazdan alıp yazıcam
Bakalım nolucak :)

merhaba kızlar.. dün boş geçmiştim,bugün daha iyi hissediyorum kendimi diye 3 fast mile yaptım..
insan kendini iyi hissediyor..i love leslie :KK53:
yalnız bu 3 mil'de sizin de dikkatinizi çekti mi leslie'nin kızı maşallah ne kilolu, keza öndeki yeğeni de öyle..insan biraz feyz alır :KK1:

merhaba kızlar.. dün boş geçmiştim,bugün daha iyi hissediyorum kendimi diye 3 fast mile yaptım..
insan kendini iyi hissediyor..i love leslie :KK53:
yalnız bu 3 mil'de sizin de dikkatinizi çekti mi leslie'nin kızı maşallah ne kilolu, keza öndeki yeğeni de öyle..insan biraz feyz alır :KK1:

aa hangileri kız farketmedim valla yapıyorum 3 mil ide :KK1:

kızlar üst bölge için ne yapabilirim göbek bölgesi bir türlü gitmiyor yoruldum offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

X