Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Canım sen de freshlook kullanıcısısın.solotica ile kıyasladığında konforu nasıl soloticanın freshlookun yanında? çok beğeniyorum soloticaları.ama konforu önemli tabi.
cnm ya ben 2 kere anca takabildim soloticayı bilmyrm ya bnmknde bşy vardı anlamadm batıyor hep rahatsz ediyor. ama freshlook 7-8 saat rahat kullanabiliyorum hiç ağrısız.

cnm ya ben 2 kere anca takabildim soloticayı bilmyrm ya bnmknde bşy vardı anlamadm batıyor hep rahatsz ediyor. ama freshlook 7-8 saat rahat kullanabiliyorum hiç ağrısız.

ben de freshlookla başladım lens takmaya.elegance denedim, o da bende çok batma yaptı.soloticalar doğal gözüküyor ama konforu daha önemli görünümünden.soloticadan hep memnun olduklarını duydum, ilk kez bu sayfada gördüm rahat olmadığını.ondan sordum yani :)

cnm bnmmm çok teşekkür ederim aslında psikolojik nedenlerden ötürü daha dün boyadım :) ondan önce kızıldı. seninde ne güzel sarı sanırım :)

ben o sarıları aldırıp uçlarından, kendi saç rengim üzerine perma yaptırdım pişman oldum.değişiklik arıyorum ben de.boyayasım var ama karar veremedim :) röfle beni çok olgun gösteriyo.o yüzden siyah düşünüyo gibiyim ben de.bi de sterling gray lensle kullanasım var benim de siyaha boyarsam saçımı. :) güzel olmuş dediğim gibi siyah saçların.güle güle kullan canım :)

Yakismis sari ama siyahta degsk olur yani starling grey koyu sacta cok guzel duruyor!!

Valla bnde anlamadm cnm ya takamadm oyle duruyo :)

deniycem canım.hareli gri ve hareli yeşil kullanmıştım.bakalım sterling gray bende de mavi duracak mı? :)

Bende hareriz yesil kullanms bal da kullandm baby blueda :) annemde sarisin onda starling grey gri gbi durdu. Sac rengini degstrmiceksen bal yada yesil cok gzl durur. Ama degscem diosan starling grey harika ve amazon gri

tabi en bakımlısı o şahane 5 yaşında ki oğlum gördü videoyu anne bu ne canavar kostümü mü giymiş dedi

NarMikcim göz rengin neydi ,hangisini denedin sen ? benim gözlerim biraz bozuk ,gözlükte kullanmıyorum solotica almayı düşünüyordum ama senin bu yazdığından sonra vazgeçtim gibi

maşallah ajan gibisiniz

sağol tatlımmmmmmm

O lensin fotograflarını bizimle paylaşır mısın ?

Paylaşırım.
Lenslerin kullanma süresi geçtiği için takıp makro çekim yapamam.
Yenilerini alınca makroyuda çekerim.
Birazdan eklicem foto yakın çekimdi ama makro değil onuda belirteyim.
Bulup eklicem bulamazsam önceden eklediğim fotoyu bulup burayada yüklicem.

Seviyorum bunları yenilerini alıcam yakın bi zamanda alan varsa bana adres verebilir mi?
Çünkü önceki aldığım yerden sipariş veremiyorum

Gerçekten çok güzel duruyor
Eskiden bu marka lens saati ve konyalı saatte satılıyordu :44: halen satılıyor mu bilemeyeceğim .

Bu adorenin yeni serisi halen çıkamadı galiba

Gerçekten çok güzel duruyor
Eskiden bu marka lens saati ve konyalı saatte satılıyordu :44: halen satılıyor mu bilemeyeceğim .

Bu adorenin yeni serisi halen çıkamadı galiba
Teşekkür ederim:)
Konyalıdan almıştım ben ama şimdi ordan sipariş veremiyorum diğer siteye bakıcam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…