Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Alın bakalım size deep green rainbow lenslerim :)) $DSC01587.jpg $DSC01587.jpg

bravo sivastan istanbula 15 sene önce gelmiştim kardeşim askerdi ziyaretine 1 gece kaldım çok ama çok souktu otelde yorgan mıydı bataniyemiydi hatırlamıyorum üstümü örtüp uyumuştum çok souk kışın kuş uçarken donuyomuş dogrumu çok merak etim

sanırım istanbul dan sivasa demek istediniz....
tek anlamadığım şimdi sivas ne alaka? kavganıza illa şehirleri de karıştıacaksanız ya :KK4:
ha bu arada gerçekten merak ediyorsanız kuş veya kedi medi donmuyor buralarda, iç anadolu iklimi hakim, ankara nasıl ise burası da aynı öyle inanın :nazar:
belki 1-2 derece düşük olabilir ama abartıldığı gbi bir durum sözkonusu değil (birşeyin adı çıkacağına canı çıksın daha iyi ) En Büyük TÜRKİYE
neyse kafamın tası attı yazayım dedim söylemeden geçemedim de.....
siz bakın dalganıza......

allah aşkınıza göz var nizam var şu lensin neresi güzel ya BİRDE BENİM LENSİME BAKIN SACMALIOSUNUZ BAZEN :/

Canım ben çok beğendim ve yakıştırdım.Nereden temin ediyorsun lensi.İnternet aracılığı ile mi? Ben yaşadığım şehirde bulamadım,ücret aralığı nedir,numaralı olarak mevcut çeşitleri var mı?

Canım ben çok beğendim ve yakıştırdım.Nereden temin ediyorsun lensi.İnternet aracılığı ile mi? Ben yaşadığım şehirde bulamadım,ücret aralığı nedir,numaralı olarak mevcut çeşitleri var mı?

Ben harbi optik aracılığıyla aldım ama internet üzerinden de bulabilirsin Lens yıllık ve çiftini 150 ye aldım. üstelik raınbow +25.00 -25.00 numaraya kadar da yapıyormuş( tabi benimkiler numarasız).renk de Elıte Lıne sky blue Harbi optiğin numarasını vereyim 0212 660 83 76 gönül hanım size yardımcı olur :KK66:

tatlım benim tavsiyem diamond colors two serisi başka tavsiyem olamaz çünkü ben bütün markaları kulanmışımdır mutlu etmemiştir beni solotica n c ourtzoda fena dgl hazal kayanın yani ferihanın göz rengi benim gözüm koyu kahve oldugu için bende soluk mavimsi durdu arkadaşımın gözü orta kahveydi onda yeşil durdu durması gerektigi gibi durdu

tatlım benim tavsiyem diamond colors two serisi başka tavsiyem olamaz çünkü ben bütün markaları kulanmışımdır mutlu etmemiştir beni solotica n c ourtzoda fena dgl hazal kayanın yani ferihanın göz rengi benim gözüm koyu kahve oldugu için bende soluk mavimsi durdu arkadaşımın gözü orta kahveydi onda yeşil durdu durması gerektigi gibi durdu

ADORE ANCA GÜNDÜZ GÜNIŞIGINDA GÜNEŞ IŞIGINDA GÖSTERİR KENDİNİ BUNUN BİDE AKŞAMI VAR AKŞAM OLUNCA ADORE MUM GİBİ SÖNER NE YAZIKİ GÖZDE HİÇ YOKMUŞ GİBİ FLORENSAN IŞIKTA ANCA BELİRGİNLEŞİR LENSİM ÇAKMAK ÇAKMAK OLMADIKTAN SONRA GÖZÜMÜ YORMAM DAHA İYİ HI BU ARDA AJDA PEKAN VE PARİS HİLTONDA BENİM LENSİMDEN KULANIYOR ADORE DGL ÖNCE ELEGANCEYDİ İSMİ 2010 DA ÜRETİMİ DURUNCA 2012 3 AYIN 12 SİNDE DİAMOND TWO OLARAK TEKRAR PİYASAYA ÇIKTI ELEGANCELER ŞU PİYASADAKİ 1 2 3 TON OLAN ELEGANCELER DGL BİZİMKİLER CİBA ELEGANCE
diamond colors two light blue ile adore bi serısınden grey renklerının bırbırı ıle yapılan kıyas ve elde edılen sonuc o kadar barız bellı kı asla ve asla boy bıle olcusemez...farkın farkında olacagınızdan sımdıden tesekkerlr...

Türk kadınlarının çogu bakımsızlıgı ve dogalıgı bir birinden ayırt edemiyor kadın dedigin bakımlı olmalı lütfen tahsil görün dogal türk kadınları sarhoştan degil cahilden korkacaksın dogal klasik türk kadınları pardon cahil türk kadınları geliştirin kendinizi, yoksa erkekler sizinle oynar sonrada top gibi sizi kale filelerini yırtarcasına şutlar sizi terbiyeye davet ediyorum

hepsini alıntı yapamadım :KK14: diomonds colors lenslerini pazarlama politikası gibi geldi. bakın youtubedaki videolara :KK14:

[video=youtube;1D3qrH05SLw]http://www.youtube.com/watch?v=1D3qrH05SLw&feature=relmfu[/video]

ah canım benim sen çok kültürlüymüşsun galiba ? bakımlı olmamayı cahillikten sana arkadaş, oxford mı yoksa harvard mı mezunusun :KK51:
anacım zaten biz senin kültürene laf edemeyiz ,maşallah yer bir yerinden kültür fışkırıyor :KK52::KK51:

Son düzenleme:
ah canım benim sen çok kültürlüymüşsun galiba ? bakımlı olmamayı cahillikten sana arkadaş, oxford mı yoksa harvard mı mezunusun
anacım zaten biz senin kültürene laf edemeyiz ,maşallah yer bir yerinden kültür fışkırıyor

ayy bni cok güldürdünüz yaaa ehehhhehhehehh

sarhoştan degil cahilden korkacaksın dogal olanlar bakımsız olmayın erkeklerde bakımsız kadınları sevmez kendine bakmak kendini sevmektir lütfen kendimizi sevelim bakımsızlar gol yemek zorunda kalır hemde heryerde

bencede sende kalsın

şimdi eticin arkadaş bir seye sasırmıs ama sizden gln yorumlar bakım ve bakımsızlıkla en bakımlı sizin oldugunzla ilgili gelmiş.bunu bir acıklar mısınız?

+ handegulavsar kullanıcısından alıntı en önemlisi 4 şıkı unutun 30 40 milyonluk lens takan fakir insandan korkacaksın tehlikenin ta kendisi olurlar çünkü görgüsüzdürler haaa haaaa

:KK19::KK19:
şişlikleriniz ne durumda? güzel göründüğünüze inanıyorum son resimerinizi koyar mısınız?:KK16:

Son düzenleme:
mermaid5 altıntılar birbirine girmiş ,okuyunca anlaşılmıyor :KK50: yeniden yazana .

allah aşkınıza göz var nizam var şu lensin neresi güzel ya BİRDE BENİM LENSİME BAKIN SACMALIOSUNUZ BAZEN :/

tansevcim lensin bu resimlerde güzel görünüyor,ama farkındaysan çok yakın ya da makro çekim değil seninki,bir de sarı lamba ışığında az ışıkta çekilmiş,ben de rainbow kullandım gözlerim de açık renktir ama çok şahane lens diyemem çünkü benim bombesiz iyice yassı gözlerimde bile istediğim yassılıkta durmadı,resimlerde ve makyajlı uzaktan ya da lamba ışığında çok güzeldi,ama yine de istediğim gibi değildi,konuda lamia topaziolu gözlerini günışığında makro çekim ve iyice biz görelim diye gözlerini açarak çekmiş maksadı öcü gibi gözükmek değil tabi bize yardımcı olmak lensin dokusunu iyice görmemizi sağlamak,bende opak seri soloticadan da var gayet memnunum gündüz bile,rainbow aldığıma pişman olmuştum duruyo öyle,gece lamba ışığında iyi doğrudur ama birçok lens zaten gece güzel..

X