Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Göz kapaklarımda yani kaşımın altında 12 03 2012 de ameliyat oldum göz kapaklarımı aldırdım ameliyat izi ni saklamak için abartım makyajı bende sevmem abartıyı videomu izlersen dikatli bakarsan neşter izini görürsün zamanla geçicek iz inşallah

Emin ol süper durur lens çok ama çok idialı en koyu göz rengini bile çok fena açıyor örnegin benim gözüm koyu kahve siyaha yakın bende gözüm açılsın diye hep grey kulanırdım gündüz fena olmuyodu ianan bana bu lens hem gece hem gündüz çok canlı çok renkli çok dogal daha ne olsun teredüt etmeden kulanabilirsin bende yılardır mavi lens istiyodum ama bu lensim masmavi deniz tam deniz mavisi çok mutluyum senide mutlu eder emin ol

Merhaba arkadaşlar, lensler konusunda tecrübeli olanlara birşey danışmak istiyordum :) Benim gözlerim ela, yani şu fotograftaki rengi gözümün doğal rengi:

Ama ben gözümü şu renge çevirmek istiyorum (photoshopta biraz yeşil ekledim gozume)

aklımda olan lensler freshlook colorblends. fakat tek problemim hareli mi yoksa haresiz mi alayim orda. Hangisi daha doğal durur sizce? Hangisiyle bu ikinci fotoğraftaki hale benzer gözüm? Teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:
benim tercihim herzaman hareli nedenini sorarsan gözümüze nasıl sürme atıp güzeleştiriyoruz harede lensin sürmesi haresiz gözü küük gösterir ama hare lense şıklık veriyor anladıgım kadarılla freslook colorblends gemston yani zümrüt yeşili düşünüyorsun bikaç kişide gördüm hoş duruyordu ama yine zevk senin kulanacak olan sensin benim lensli resmimi gördünmü

yarın lenslerim türkiyeye geliyor çok heyecanlıyım dakikalar geçmiyor sizinle paylaşmak istedim heyecanımı yeni lenslerimin fotosunu yarın sizinle paylaşırım

anladıgım kadarıyla fresllok gemston yani zümrüt yeşili düşünüyorsun bence hareli haresiz gözü küçük gösterir nasıl gözümüze sürme çekip belirginleştiriyoruz harede lensin sürmesi

ne oldu merak ettim mavi lens aldınmı bizimle paylaşmadında merak etim benim gözüm çok koyu kahve siyaha yakın benimkini öyle yaptıysa sizinkini daha güzel yapar

arkadaşlar kendi diamond colors two serisi light bluelerimi arkadaşıma hedite ettim onun gözü benimkinden açok orta kahveydi çok güzel durdu bendede çok güzeldi yeni lenslerim yurt dışından yani italyada deldi bugün saat 4 gibi alıcam çok mutluyum bu gelen lenslerim kalın hareli benim gözüm küçük oldugu için hareli gözü büyütüyor daha güzel gösteriyor

Topazio çok tatlı ve doğal durmuş güle güle kullanın

solotica gözü pek açmıyor bende koyu kahve rengi göz rengine sahibim 2 sene önce nc esmeralda sonra topazyo sonrada ourtzo aldım hiç biri okadar başarılı dgl biraz ourto onlara göre daha iyi hele cristal şimdide hidrocarme serisi o hiç olmaz koyu gözlere koyu gözler gözlerini açmak istiyorsa diamond colors two serisi siyah gözü bile inanılmaz açıyor tavsiyem budur ben üç rengini aldım degişik degişik kulanıyorum

hareli al canım ben 6 7 senedir lens kullanıyorum..harelide kullandım haresizde..hareli tavsiye derim

sonunda lenslerime kavuştum çok eskiden ciba elegance kulanıyodum üretimi durduktan sonra adeta yıkılmıştım çünkü bütün markaları kulandım çeyregi bile etmedi diamond eh fena dgldi derken diamond two sewrisi elagansı canlandırdı yani aynısını hata daha parlak daha canlı daha güzel renkler kulanarak ben çoook ama çooook mutluyum 7 seneden sonra sizce light bluelerimi yoksa light greenlerimi oylama yapmak istiyorum

kızlar eskiden kullanıyordum artık kullanmıyorum bırakmışım kurumuş daha da almadım yanlız resim nasıl ekleniyor biri bana yardımcı olabilir mi rica etsem :)

hande lightblue diyorum ben çok şıklar güle güle kullann..

ya nasıl mutluyum anlatamam çok teşekür ediyorum gerçekten zevklisin light bluelerim bebegim onlar ya çok seviyorum diamond two bluelerimi takıp çıkarırken ürperiyorum birşey olacak diye canlı resimlerde durduguından çok daha canlı gerçek göz gibi çok canlı çok dogal ölü balık gözü gibi dgl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…