Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

dikkat çekcisi gün ışıgında nasıll aceba dogal mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
korkunçç ya allah korusun bizim gözlerimizi :S

kızlar ben de bugün fresh look turkuaz lens aldım, rengi çok hoşuma gitti ama çok hafif bulanıklık var görüşümde, bu neden kaynaklanıyo olabilir acaba :44:

çok teşekkür ederim, içime su serptiniz gerçekten bu arada rengi nasıl olmuş sizce? nişanlımın karşısına böyle çıkmadan önce fikir alayım istiyorum da

bu rengini bende kullandimda dogallik acisindan hani dogal durmuyor ama degisiklik acisindan guzel bi renk uzun sure kullanmistim albumumdede fotolari mevcut.goz yapiniz cok guzel lenste yakismis gule gule kullanin :)

bende bousch lomb alıcam ama kararsız kaldım.... green ocean ve aqua arasında.. ama bu resımde grren guzel cıkmış.. aqua kötü.. bide hareli mi haresizmi alsam..

optima serisi yapmışsın hiç sevmedigim bi lens markası harelisi ve haresizi ikkiside çok kötü baush lomp lensler piyasanın en kral lensş diamond colorstu şu an diamond colrs two serisi çıktı yani diamond ikki çıktı çok idialı ben light blue aldım iananılmaz dogal ve renkli gece bile renginden kaybetmiyor kedi gözü gibi karanlıkta bile ışıltılı parlak çok canlı ve çoooook renkli süper ya lenslerim

mrb arkadaşlar lens almak istiyorum gözlerim koyu kahverengi ve çok iri gözlerim en rahat ve rengi en doğal gösteren marka hangisi ve renk önerileriniz nedir?hareli ve haresiz nasıl oluyor yardımınızı bekliyorum

gözün zaten iri hareli kulanma hareli gözü iri gösterir haresiz normal yada küçük yapısın göre dogal hareli en iyisi benim önerim diamond colors two yani diamond ikki seisi diamond yeniledi kendini sınıra ulaştı çok idialı çok dogal çok renkli ya kısaca gerçek göz gibi çok ama çok canlı emin ol sonrada solitica tavsiyemdir oda çok rahat çok hoş

kırmızı solotica hidrossumer serisinde var siyahtt soleko ouin yani kuin colorsta var yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

lensleriniz gözlerinizde harika durmuş Doğal göz renginiz nedir acaba, orta kahverenginin üzerinde böyle duruyorsa ben de belki alırım diye düşünüyorum da... :44:

benim gözüm koyu kahve siyaha yakın akşama videomu bırakırım görürsün diamond colors two yani diamond ikki serisi çok idialı yeni çıktı en koyu gözü bile teredüt etmeden bayagı açıyor çünkü benim gözümde koyuydu istedigim gibi gözümü masmavi yaptı çok mutluyum gözümü açsın diye eskiden grey kulanıyordum gündüz iyiydi akşam matlaşıyordu anlıyacan yılardır 50 ye yakın lens kulandım böylesini görmedim eski diamond colorslar bukadar idialı degildi bunlar gerçekten beni fazlasıyla mutlu eti gündüz oldugu gibi gece karanlıktada çok canlı ve renkli gerçekten kral lens tavsiye ederim hemde şidetle tşkr edeceksin yok böylesi yok her markayı kulandım tşkr

Akşama videomu bırakırım göz rengimi görürsün lenslerim çok ama çok idialı senide mutlu edecektir çünkü beni çok mutlu eti hayalim hep masmavi lens almaktı allah dualarımı kabul eti şimdi mavi dgl masmavi gözlerim deniz mavisi diamond colors two serisine çok tşkr ediyorum beni hayalime kavuşturdu aşmış kendini gündüz oldugu gibi karanlıktada renk kaybına ugramıyor çok canlı ve çok renkli bu lenslerime aşık oldum k r a l lens

lensleriniz gözlerinizde harika durmuş doğal göz renginiz nedir acaba, orta kahverenginin üzerinde böyle duruyorsa ben de belki alırım diye düşünüyorum da... :44:

gözlerimin lensli ve lenssiz halini bu videodan izleyebilirsin, başka videolarda var yanlız reklam olur diye paylaşmıyorum

DİAMOND COLORS TWO & LİGHT BLUE

gözlerimin lensli ve lenssiz halini bu videodan izleyebilirsin, başka videolarda var yanlız reklam olur diye paylaşmıyorum

DİAMOND COLORS TWO & LİGHT BLUE

Bu videoda ki siz misiniz? ne kadar abartılı makyaj yapmışsınız öyle maşallah :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…