Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

canım ben konuyu açtığımda il koyduğum resim griydi yeni resimleri de koyuyorum

valla canım konuya yeni baktım bayağ bi önce açılan bi konu. şahsen kendi fikrimi söylemek istiyorum. umarım hala kaonuyu takiptesindir.

hiç yakışmamış... tavsiyem kendi gözlerin dahada yakışır, dahada doğal durur. göz bebeklerin balon gibi ve inan 30 mt ilerden belli lens olduğu. bide bu lens kayıyo ya- yada çok işikta hani gözbebeklerin küçülüor ya , kahverengisi çıkınca acaip komik duruyor...
hakikaten güzel kızsın. bence vazgeç bu lens sevdasından.
benim gözüm bozuktu. ameliyattan önce bende senelerce lens taktım. ama renksiz brush-lomb un memnundum...
valla güzelliğini çirkinleştirmişsin ne diyeyim. görünce korkuyorum böyle lenslileri

Son düzenleme:
ben de gri çok istiyorum ama gün ışığında gözbebeğim kücülünce iğrenç bi görüntü olcak diye vazgeçıyorum hep :KK43: bu arada kendi gözüm koyu kahve..

Freshlook Pure Hazel orjinal ve lensli halleri.

Makro sayılacak çekimler bunu baz alın arkadaşlar,uzaktan daha doğal.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bi ara freshlook hareli green vardı,belirsiz bi renkti,sanırım bu pure hazel daha belirgin bir renk ??

Flasta rengi bu şekill gün ışında daha doğal oluyor.Doğal göz rengim mevcut örneğin resimlerde,ton açtığı bir gerçek.

çok memnunum bu lenslerimden başka renklerde markalarda çok kullandım canım ama bunu beğeniyorum ve beğeniyorlar hiç bir problemde yaşamıyorum 6 saatin üzerinde kalıyor gözlerimde rengi aynı fotoğraftaki gibi belli oluyor bir resim daha koyuyorumkaydirigubbakcemile3

canım ben de bu renk ve bu marka almayı düşünüyorum ama çok damarlı diyorlar, rahat değil diyorlar. freshlook kullanmıştım daha önce kayma yapıyordu ama rahattı. ne diyorsun:26:

zumrut derken Sea greenden soz ediyorsun sanirim??? Canim ben 6 yil freshlook kulandim, ta ki solotica ile karsilasana kadar gecen ay.. freshlookta dogal duran iki renk var.. Green ve Pure Hazel.. digerlerini hangisini denedimse uzaktan Merhaba ben lensim der gibi duruyor.. :44: Ama green nasil gozlerinin rengini acmadi?? Ben o rengi cok kulandim ve gozlerim kahve rengi.. Sen abartili bi sey istiyosan zumrutu al ama yani lens oldugu cok belli olur..

Bunuda netten buldum..
Eki Görüntüle 353439

sizce soloticada green e yakın renk hangisidir.green rengini çok beğeiyorum ama lensn rahatlığı ve kaliteside önemli o yüzden solotica en güzeli sanırım??

sizce soloticada green e yakın renk hangisidir.green rengini çok beğeiyorum ama lensn rahatlığı ve kaliteside önemli o yüzden solotica en güzeli sanırım??

Eğer gözlerin biraz açık kahverengiyse forumda bir kaç arkadaşın fotoğraflarını gördüm solotica nc mel lensleriyle gerçekten çok hoş duruyorlar bu arada bu freshlookun yeni çıkan gemstone green rengi çok cırtlak birde haresiz yeşil olanı.Freshlookun en iyi yeşili hareli olan colorblens serisindeki :nazar:

Eğer gözlerin biraz açık kahverengiyse forumda bir kaç arkadaşın fotoğraflarını gördüm solotica nc mel lensleriyle gerçekten çok hoş duruyorlar bu arada bu freshlookun yeni çıkan gemstone green rengi çok cırtlak birde haresiz yeşil olanı.Freshlookun en iyi yeşili hareli olan colorblens serisindeki :nazar:

gözlerim orta kahve.çok uzun süre önce lens kullanmıştım markasını hatırlamıyorum ama resmen lensi taktığımda odanın içinde 5 tur atıyordum yanmadan batmadan dolayı.bütün gün gözlerime rahatsızlık veriyordu.sanki üstümde büyük bir ağarlık var gibi hissettiriyordu bana.bunu yaşamak istemiyorum sanırım bursa solotica kullanan kimsede bu şikayet yok.charm meli özlem de çok beğeniyorum bende de böyle duracağını bilse düşünmeden alırım valla

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim gözlerim açık kahverengi kızlar freshlook marka mavi ve yeşili aldım. İkiside doğurduzgun belli olmadı bile. Baush&l turkuaz rengini aldım ama yinede istediğim rengi yakalayamadim. Rainbow markanın grisini denemek istiyorum. Rahatlık olarak nasıl? Ve de fantasy mı yoksa elite olanimi doğal durur sizce?

mrb arkadaşlar lens almak istiyorum gözlerim koyu kahverengi ve çok iri gözlerim en rahat ve rengi en doğal gösteren marka hangisi ve renk önerileriniz nedir?hareli ve haresiz nasıl oluyor yardımınızı bekliyorum

$44444444.jpg bunlarda benim diamond colors two serisi light blue

numaralı olanlara lafım yok ama rabbımın werdiği emaneti bole değiştirmek bana anlamsız gelio
ben ne yazikki bu konuda size katilmiyorum sebebide lensin kalici bi degisim olmadigidir yani estetik degil sonucta aksam oldumu cikariyoruz eminimki makyaj yapiyorsunuz bi kalem veya az bir rimel farketmez oda istedgniz zaman cikiyor oyle degilmi peki madem bu kadar dogalligi savunupta lense karsi gelip makyaj yapiyorsunuz ha yok ben gozume bi kalem bile surmedim buzamana kadar derseniz bilemem bu benim gorusum yanlis anlamayin lutfen :)

X