Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

flashsız daha güzel duruyor cnm. pof bende mi alsam lens kullanmayı bırakmıştım tekrar başlıycam sanırım . yeşil çok yakışmış sana

:))bencede al..sanada çok yakışıyor belli...teşekkür ederim güzel sözlerin iiçin

lensleriniz çok hoş kızlar ama çok damarlı yakından bence!! soloticayı tavsiye ederim kızlar damarsız bebek gözü gibi bir lens en azından damar kraliçesi değil :82:

lensleriniz çok hoş kızlar ama çok damarlı yakından bence!! soloticayı tavsiye ederim kızlar damarsız bebek gözü gibi bir lens en azından damar kraliçesi değil :82:

walla cnm solotica harika bi lens ona sözüm yok. yıllık lens almayı düşünmüyorum o yüzden solotica almadım. b&l bana bedava ya geldi de bende ilk lenslerim gelmeden damarları çok kötü diye üzülüyordum. ama dün taktım. çok ama çok yakından bakınca damarları belli oluyor bende. şaşırdım resmen. herkes çok beğendi. normal konuşurken insanlarla damarları hiç belli olmuyor bakınca. anlamış değilim.:44::44::44: rengi tonu çok önce damarları pek belli olmuyor. renginden mi bilmiyorum :44::44: tabi flaslı çekimler felaket o ayrı

slm kızlar:)Bu lenslerin göze bi zararı olmuyo mu?Bende kullanmak istiyorum ama bu konuda tereddütlerim var

slm cnm :) lensler ne kadar düzenli, az, temiz, kuralına uygun olarak kullanılırsa zararı da o kadar az olur..

Lensin ne tarafını takarsan tak farketmez dimi kızlar..

çift taraflı kullanılan lensler varmış sanırım cnm ondansa olabilir,. seninki hangisi bilmiyorum ama freshlook ve b&l ters tarafını taktığın zaman resmen acıyor direk çıkartıp diğer yüzünü takıyorsun. bazıları çift taraflı kullanıyormuş sanırım. numaralıysa lensin üzerindeki numaradaki tarafına göre takıyorsun. taktığında anlarsın zaten batma acı yapmıyosa tak gitsin. yoksa ters çevir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…