Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

kendi göz rengim

freshlook gümüş gri

amazon gri

amazon hazel

en güzeli hangisi bilmiyorum ama hepsinden memnun kaldım :) en son hazeli kullanıyorum saçlarımda sarı olduğu için bence çok hoş burdaki resim pek net olmasada ama genel olarak amazonu tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 167857 Eki Görüntüle 167858
ilki amazon gri ikincisi freshlook gri hareli ikisi de

amazonn n tam oLarak rengı ne bıde kenardakı cızgıELrı beLLı oLuyormu bıde damarLımı ? frash Look ıcnde aynı soruLAr gecerLı cevapALrsan cok sevınırım bende resım koyucam o kadar dogaL bı LEnskı ama markasını bıLmıyorum yıLLık bı LEns kuzenın nerden aLdıgını ne marka aLdıgını hatrLAmıyor ama muhtesem bı dogaLLıgı varr Lens gıbı kesınLıkLE durmuyo ondan aLCaktım LensLErını yırtmıs atmıss çö bıLEn varsa söyLEsinn noLurrrr (ama remsı koyamıyorum kızLArr .s ımageshack sıtesı bzk

$......jpg tmm yukLEdım kzıLArr noLurr markasınıo ve rengını bıLen soyLEsın kuzenımdede kendımdede gordum muhtesemm bıı dogaLLıkk ortsı sarıLı kahverendgı gıbydı dısı da yesıLLı mavı ama muhtesem dogaL kuLLanna bıLEn varsa söyLEsın

amazonn n tam oLarak rengı ne bıde kenardakı cızgıELrı beLLı oLuyormu bıde damarLımı ? frash Look ıcnde aynı soruLAr gecerLı cevapALrsan cok sevınırım bende resım koyucam o kadar dogaL bı LEnskı ama markasını bıLmıyorum yıLLık bı LEns kuzenın nerden aLdıgını ne marka aLdıgını hatrLAmıyor ama muhtesem bı dogaLLıgı varr Lens gıbı kesınLıkLE durmuyo ondan aLCaktım LensLErını yırtmıs atmıss çö bıLEn varsa söyLEsinn noLurrrr (ama remsı koyamıyorum kızLArr .s ımageshack sıtesı bzk

ikisi de gray,haresini hatırlamıyorum ya çok oldu kullanalı malesef :KK17: ama freshlook daha yapay ve pörtlek duran bir lensti ve ben de bulanık görme yaşattı amazondan daha memnun kaldım o da yapaydı şu an giallodan memnunum ama o da batma yapıyor malesef

Herkese Selam!

Renkli Lensle ilgili okuduğum 2000 sayfadan sonra halen ne almam gerektiği ile ilgili karar verememiştim.:KK17:
Ben de öncelikle en beğenilmeyenden başladım ki iyinin farkını anlayayım diye; hem de yazdıklarımın renkli lens takmayı düşünen arkadaşlara belki yardımı olur.
Freshlook Colorblends mavi aldım, 12 yıldır numaralı lens kullanıyorum ama hiç renkli/numaralı lens kullanmamıştım.
Öncelikle rahatsız bir lens, bulanık görüyorum ve sürekli kayma yapıyor. Kayma yaptığı için de bi gözüm sağa bir gözüm sola bakıyormuş etkisi yapıyo,
Fotolara bakınca sanki güzelmiş gibi duruyo ama fotoların yanıltıcı olduğunu söylemek zorundayım
Gözüm orta kahvedir/ hatta koyu gibi, lens hiç belli olmadı gözümde, hatta eşim anlamadı bile!!
Bununla beraber pörtlek duruyo ve biri bi yana öbürü diğer yana bakıyor..
Satıcı ısrarla hareli lens doğal duran lenstir diye iddia etti ama ben haresizlerin daha doğal olduğunu okumuştum:44:

Yine de lensi takınca DIA BC gibi kavramları daha iyi anladım.
Bulanık görmemin sebebi pupil boşluğu olduğunu sanıyorum. Ama Kendi gözümmün çapı, pupil boşluğu nedir/nasıl olmalıdır/hangi renk gözümü açar sorularına bir nebze de olsa yanıt buldum hiç olmazssa:81:
Resimlere bakıp yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler:80:

$flook1.jpg $flook3.jpg $flook2.jpg $flook4.jpg $flook5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
:21::nazar:
bastan koyayım resımlerı önce kendı gözumden başlayım
KENDİ GÖZ RENGİN BALLLL GİBİ MAŞALLAH CANIM ...

bu kendı rengım

bu flaşsız zümrüt yeşili
GÜZEL LENSLER YAKIŞMIŞ AMA KENDİ GÖZ RENGİNE HASTA OLDUM ELA GÖZLER ....:KK16: BENİM İKOYU KAHVE SİYAH GİBİ KEŞKE DOĞAL ELA GÖSTERECEK Bİ LENS OLSA :84:

bu loş ışıkta

flaşlı

BU ARA TANİTA TİKARAM LENS ALDIM AMA GRİ GÖZDE ÇOK RAHA T AKŞAM TAKILABİLECEK Bİ LENS GÜNDÜZ VAMPİR GİBİ OLUYOOOM DA.....:KK53: yarın ilk iş freshlook almaya yeşillllllllll:KK3: hep güzelliklerle kal canım:81:

bunlarda benim b&l light green lenslerim. pek içime sinmedi gerçi ama :44:

bunlar flashlı çekim dimi cnm. flahsız bu kadar belirgin değil sanırım. birinde görmüştüm uzaktan baya koyuydu. yakından da koyu yeşil görünüyordu. ama rengi güzelmiş ya çok beğendim :KK1: çok yakışmış sana

evet flashlı çekim...evet normalde bu kadar değil tabi,doğal,bu kadar çarpıcı durmuyor normalde ..
flashsızda ekleyim o zaman dana net anlaşılır...teşekkür ederim bu arada:KK71:

X