Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

canım green turquoise ı çok merak ettim..ben de öyle koyu mavi-koyu yeşil arası duran doğal görünen bir yıllık lens arıyorum...bu rengin resmini koyabilir misin acaba ?
bir de kendi doğal göz rengin nedir ve hangi solusyon markasını kullandın ? green turkuazlarda damarlar görünüyor mu ?

koyu mavi-koyu yeşil arası duracak turkuaz duran bir yıllık lens arıyorum..gözüm orta kahve...tavsiyesi olan var mı ?

aa cidden mavi durmuş neden ki canım böyle durdu? açık yeşil değilmi bu lens opuyorumnanaktan

cnm evet fantasy light green anlamadm bende vala herald benim gözler çok koyu olduğu için böyle durdu ilk sayfalarda başka bir arkadaş koymuş yine aynı lens açık kahve gözünde çok gzl durmuş bakarsan cnm bendekiyle alakası yok

ah keşke bende de sendeki gibi dursa..ben de öyle duran lens arıyorum..koyu mavi koyu yeşil arası turkuazlardan...ama gözlerim açık kahveye baktığı için şüpheleniyorum...:uhm:

ah keşke bende de sendeki gibi dursa..ben de öyle duran lens arıyorum..koyu mavi koyu yeşil arası turkuazlardan...ama gözlerim açık kahveye baktığı için şüpheleniyorum...:uhm:

sevgili güneş ben doğal bulmadığım için bu tonu alışamadm ztn yırtıldı lensim ama zevk meselesi tabiki eğer istanbuldaysan deneyebilirsin kadıköyde bir lens merkezinde deneyip almıştım ben

sevgili güneş ben doğal bulmadığım için bu tonu alışamadm ztn yırtıldı lensim ama zevk meselesi tabiki eğer istanbuldaysan deneyebilirsin kadıköyde bir lens merkezinde deneyip almıştım ben

canım aslında ben de doğallıktan yanayım ama doğal renk lensleri makyajsız kullanamıyorum..özellikle elalar falan o ayrı konu tabi..

son günlerde wentworth miller in göz rengine ilgi duymaya başladım..şu prison breakte oynayan çocuk varya...o lensler o dediğim çocuğun gözrengine benziyormuydu ?
resimde pupilin genişliği belli oluyor..gerçek hayatta da öylemiydi ? yoksa sadece renk mi hoşuna gitmedi ?

canım açıkçası pupil boşluğundan pek memnun değildm ben çok genişti bi de böyle alık alık bakışlarım oluyodu rengi hoşuma gitmedi dediğim bendeki rengi hoşuma gitmedi ama rengi değişiyordu yine bu tonlarda ama daha çok mavi durdu bende herkes maviye dönük olduğunu söyledi senin gözlerin açık kahveyse sende daha gzl bütünleşecektir bence çnkü lens damarsız yapısı çok doğal benim gözlerim çok koyu dur istersen resim koyuyim sana :)

teşekkür ederim canım yoruyorum kusura bakma
ben de doğal gözümü koyayım belki yardımcı olur..

bu gözdede pupil belli olur sanırım...:1no2:

Son düzenleme:
ttlm snn kendi göz çerçeven bak belli mesela benimki belli bile değil kendim yakından baktığımda bile göremiyorm o kdr koyu seninkiler açıkmış bence turkuaz gibi durmaz sende daha çok yeşil durur bak ayarladm sana resimleri gece flaşlı çekim bunlar biraz uzak ama idare et :) bu renkti bende

......

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım eline koluna sağlık :)
özellikle 3. resimde çok güzel durmuşlar...ama evet haklısın sanırım bu renk bana açık gelir...resimlerden anladığım kadarıyla ne kadar gözlerin koyu da olsa tam anlamıyla böyle koyu turkuaz çıkmamışlar..ışık görünce orta tonda yeşil çıkmışlar...
lensteki açık renk pigmentleri seçebildim yani..
zor ve riskli bir renk evet... sadece bal-ela gözlerde güzel durur onda da açık yeşil olur sanırım bize uygun değil...belki dark green olanı bize daha uygundur :) pupilin bende de sırıtabileceği belli yani tahminimce...
bende elası var onun bile pupili sırıtabiliyo bazen...

bende işte açık renk istediğim için aldım ama yok artık tövbe açık renk kullandım daha önce de sofistik gri kullandm yok yok doğallık yok umarım charm mellerde yakalayacağım o doğallığı artk açıklıktan vazgeçtim doğallıktan yanayım ayrıca canım dark green i de denemiştim ben bütün rainbowları denedim hem elite hem de fantasy bi tek gözümde açık durmuştu :) diğerleri giallo dark green filan hiç belli olmadı grileri iste çok alık oldu bende :) canım şmdi çıkmam lazım akşama yazarım ama solotica varken rainbow alma bence aynı para sonuçta daha gzl hiç değilse kaymıyo solotikalar hihoyyyt

peki canım kendine iyi bak :) bende de elite dark green vardı gözümü resmen siyah göze çevirmişti pupili de diğer renklerden daha büyüktü :bbo:

peki canım kendine iyi bak :) bende de elite dark green vardı gözümü resmen siyah göze çevirmişti pupili de diğer renklerden daha büyüktü :bbo:

cnm evet ya bende de aynı kapattı gözümü direk diğer renkler griler ve bu light green açtı o dkr onlar da doğal durmadı diğerleri belli bile olmadı

Malesef fotoğraf yok canım ben optikte denemiştim.Damarlar belli olmuyordu.Doğal göz rengim açık kahverengi, birkaç önceki sayfada fotoğrafım var.Renk çok koyu değil ama mavi yeşil arası işte çok güzel bir renk ama=)

cevap için teşekkür ederim canım :) benim gözlerim de açık kahve sayılır..bazı renklerde koyu kahve siyah gibi olan gözler daha şanslı oluyor b&l nin koyu renklerinde o gözlerde damarlar gözükmüyormuş...ama renk çok koyu değilse o zaman aradaki açık kahve damarlar çok göze batmazlar :) optikçide denedim demişsin..günışığına çıkıp bakma şansın oldu mu ? yoksa optikçideki ışıklandırma altında mı baktın ? kusura bakma çok soruyorum ama bu renk benim için çok önemli :)

Son düzenleme:
cnm evet ya bende de aynı kapattı gözümü direk diğer renkler griler ve bu light green açtı o dkr onlar da doğal durmadı diğerleri belli bile olmadı

rainbowların birçok rengi daha ziyade gözleri ela olanlara veya renkli olanlara hitap ediyor gibi..

mesela o bahsettiğim elite dark greenin diğer renklere göre pupilinin gözden kaçmayacak derecede çok daha geniş olması dikkatimi çekti...yani koyu göz için değil de sanki renkli gözleri yoğunlaştırıcı bir lensmiş gibi yapılmış...yeşil gözlü birisi onu taksa gözlerinin kenarlarında koyu yeşil hareler belirir çok hoş olur...dark green de renkli kısım diğer renklerine göre çok daha dardı sadece kenarlarını hare gibi renklendiriyordu...besbelli ki yoğunlaştırıcı lens amacıyla yapılmış bir renkti...bundan sonra rainbowdan alsam alsam ancak dark hazel rengini alırım o da kendi gözüme yakın renk çıkar da pupil belli olmaz diye yoğunlaştırıcı niyetine yani...göz rengi açmaktan da geçtim ben parlaklık versin yeter...rainbowun en koyu rengi olduğunu tahmin ediyorum zaten dark hazelin...pupiller gerçekten rezil ediyor adamı...soloticanın iyi çıkacağını bilsem alırdım ama onun da pupili rainbowdan farksız...resimlerine bakıyorum hiçbir rengi doğal gelmiyor..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…