Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Yakamozcum bu resimdeki senmisin.Çok güzel gözlerin var geççekten.Freshlooklarda gayet hoş durmuş bence.

cnm gercekten fıyat konusunda freshlook la aynı ıkısnıde 50 dedıler. oyuzdende kararsız kaldım.elegance çizgi çizgi durursa dıe korkuyorum
freshlook ta rengını bellı etmesse dıye korkuyorum.napcam bılemedımkafamçokkarıştı

cnm gercekten fıyat konusunda freshlook la aynı ıkısnıde 50 dedıler. oyuzdende kararsız kaldım.elegance çizgi çizgi durursa dıe korkuyorum
freshlook ta rengını bellı etmesse dıye korkuyorum.napcam bılemedımkafamçokkarıştı

Arztezcim eleganceların yıllık olanlarıyla aylık olanlarının arasında dağlar kadar fark var.Bende 3 tone grisinin aylığını aldım resimlerine kanarak gözlerim bal rengi olmasına karşın o kadar iğrenç durduki anlatamam sana.Kesinlikle ikinci lensi paketinden bile çıkarmadım çöpe gitti öyle.Sana tavsiyem kesinlikle yıllık olanlarından al onlar çok güzel duruyorlar.Bu sana verilen fiyat aylık lens fiyatıdır kesinlikle onlardan alıp parana yazık etme.gittigidiyorda yıllıkları 85 tlye satılıyor eleganceların.onların rengi hemen hemen tutuyor katalogtakiyle.

Çooooook güzel durmuş.Yani B&L lenslerin bu kadar doğal durduğunu ilk defa sende gördm.İnanılmaz yakışmış.rahatlığı nasıl peki batma falan yapıyor mu? birde fiyatını sorabilir miyim?

cnm siteden aldım g..... den reklam olmasınb&l star colors 23 tl ye aldım 100 ml sülüsyon artı lens kabı tskr ediyorum ayreten orum için:)

yagmur_tanesi cok canlı görünüor gözlerin
güle güle kullan yerimseniben

bende 2.resmi begendim hatta doku olarak değil ama renk olarak solotica quartzo havası var sırnaşık şey

kıslar sonunda uzuuuuuuuuuuuuuuun aratırmalarım gezmelerım sonucu yeşil lens alabıldım.
her gırdıgım yerde aynı sey syluodum farklı yanıtlar alıodum.
örnegın yeşil istedıgımı ama haresiz yeşil gıbı rengını bellı edıcek harelı gıbı dogal durucak dıodum.
öyle lens yok daha dıolardı.elegance ları hiç önermıolardı.bide kımısı hrelı yeşilin rengını bellı etmıcenı,kimiisi daha yeşil olacagını,kimiside ela durcanı syledı.

en sonunda harelı yeşil almaya karar vermiştim ki son gırdıgım optıkcı freshlook un daha 1 ay önce yenı serı cıkartıgını syledı ve hem rengını bellı eder hemde harelı dedı.(haresıde koyu yeşiliş siyah degılmış)
aldım.
ve taktım resmen yeşil yeşil ve harelı lenslerım oldu=) çimen yeşili gibi görünüo resımde ama normalde 1 ton daha koyu ama bayıldım ıykı bunu almışım dedım.

işte buda resım flaşlı

flaşsız cekmedım onuda yarın cekerım koyarım
almak ısteyen olursada
freshlook gemstone green (daha 1 aylıkmış)

Ayyy kızlarr ayıptır sölemesı benım lenslerım allahtan :) yanı renklı sekerler profılımde var ama bence doğal olun beee atın lensleriii

Arzucum süper olmuş
Gerçekten çok hoşuma gitti bi kaç resim daha farklı açılardan bekliyorum:)
Birde ne kadara aldın tatlım bir aylık mı o ?

düşcüm yarın dışarı cıkıcam her sekılde resım cekerım eklerım 3 aylık cnm 50 ye aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…