Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Arkadaşlar lensim geldi, eski ve yeni lensimin fotosunu koyuyorum sizler için...

İlk resimdeki lensim yeni aldığım amozon sky blue
İkinci resimdeki lensim de freskon grovy green

İkincisini fazla beğenmemiştim pek içime sinerek kullanmadım.Yapı olarak bu marka biraz büyüktü. Neyse 3 ayı zor bela bitirdim de yeni lensimi aldım sonunda Ve amozondan oldukça memnun kaldım. Umarım size fikir olur. Bu arada göz rengim koyu kahverengi. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Daphne 2165 canım lens resimlerimi koydum, umarım sizler için fikir olur... kaydirigubbakcemile5

Lens konusunda deneyimli arkadaşlar ben bütün sayfalara bakamadım bu yüzden koyu kahve gözde en doğal duran markayı söyleyebilirmisniz ben gri istiyorum..

Daphne 2165 canım lens resimlerimi koydum, umarım sizler için fikir olur... kaydirigubbakcemile5

Saydincim güle güle kullan.Ben alttakinide çok beğendim.Doğal bir yeşil gibi.Amazonlarda gayet hoş durmuş.Birde makyajlı resmini görürsem merakın biraz daha azalacak.Birde ne kadara aldın lenslerini?gg de 50 milyon civarında.Aylık lensler olduğu için bu tutar bana biraz pahalı geliyor.

Lens konusunda deneyimli arkadaşlar ben bütün sayfalara bakamadım bu yüzden koyu kahve gözde en doğal duran markayı söyleyebilirmisniz ben gri istiyorum..

Yaa çok güzel bir gri lens resmii var ama yükleyemiyorum ne hikmetse.Bugün arada yüklemeye çalışıcam.Siteden kaynaklanıyor heralde bu sorun.Bu griyi bende çoooooook beğeniyorum.Zaten bu rengi gördğkten sonra griye bende çok özendim ve grinin maviden daha güzel ve daha mavi durduğuna kanaat getirdim doğrusu.

Saydincim güle güle kullan.Ben alttakinide çok beğendim.Doğal bir yeşil gibi.Amazonlarda gayet hoş durmuş.Birde makyajlı resmini görürsem merakın biraz daha azalacak.Birde ne kadara aldın lenslerini?gg de 50 milyon civarında.Aylık lensler olduğu için bu tutar bana biraz pahalı geliyor.

Ben lenslerimi 75 tl. ya aldım canım, doğrusu bana da biraz pahalı geldi ama neyse aldım artık yapacak birşey yok :1no2: Ben amozonlarımı daha çok sevdim daha doğal durduğunu düşünüyorum sanırım o yüzden :1rolleyes:

Yaa çok güzel bir gri lens resmii var ama yükleyemiyorum ne hikmetse.Bugün arada yüklemeye çalışıcam.Siteden kaynaklanıyor heralde bu sorun.Bu griyi bende çoooooook beğeniyorum.Zaten bu rengi gördğkten sonra griye bende çok özendim ve grinin maviden daha güzel ve daha mavi durduğuna kanaat getirdim doğrusu.

Evet canım öyleymiş bana da gözlükçü söyledi. Gri herkezde çok güzel duruyor. Mavi genelde yapay bi görüntü veriyor, açık renk gözlüler daha şanslı tabi onlarda her renk güzel olur.. Resmi yüklersen bakmak isterim..

Kızlar ben lXXXXXXXXXXX 39 tlye aldım amazon colorsları bide mavi ve grisini almak istiyorum amazonun grisini kullanan arkadaş yokmu resmini koysaydı bizede fikir olurdu yalnız amazonlar sophisticlerin aylık lensleri sophistic ve amazonların renkleri birbirine çok yakın diyorlar sophistiğin grisini begenmedim tamamen gri bir renk içinde başka hiçbir renk yok doğallık sıfır yani, diğer renkleri güzel ama amazonun grisi nasıldır bilmiyorum :umursamaz:bende amazonun mavisini alacam ama amazonun sky blue da güzel amazon blue da sizce hangisini alayım amazonun hangi mavisi daha doğal durur kızlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım amozonun mavisi benim gözümde çok sırıttı, hiç doğal durmadı :1no2: bende bu yüzden amozon sky blue aldım, denemekte fayda var tabii. Her gözde farklı durdukları kesin a.s keşke deneme şansın olsaydı... :sinifsinif:

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet canım öyleymiş bana da gözlükçü söyledi. Gri herkezde çok güzel duruyor. Mavi genelde yapay bi görüntü veriyor, açık renk gözlüler daha şanslı tabi onlarda her renk güzel olur.. Resmi yüklersen bakmak isterim..

Yok olmuyor tam resmin yüklemesi biteceği esnada bir anda internetten kopuyorum.Anlayamıyorum neden böyle oluyor.

Ben lenslerimi 75 tl. ya aldım canım, doğrusu bana da biraz pahalı geldi ama neyse aldım artık yapacak birşey yok :1no2: Ben amozonlarımı daha çok sevdim daha doğal durduğunu düşünüyorum sanırım o yüzden :1rolleyes:

Güle güle kullan Saydincim biraz pahalıya almışsın ama olsun.En azından deneyerek almış oldun.Bende amazon düşünüyorum ama hangisi bende daha mavi durur bilemiyorum.Benim gözlerim açık kahverengi olduğu için maviler bende gri gibi duruyor.Deneme gibi bir şansımda yok malesef:KK43:(

Ben de Amazon'un "Hazel" rengini almayı düşünüyorum arkadaşlar. Kullanan var mı aranızda?

Bu arada Amazon mavi ve gri için iki tane büyük net fotoğraf var elimde merak eden arkadaşlar için. Mesaj sayısı yüzünden buraya da yükleyemiyorum link de veremiyorum. Nasıl gösterebilirim size fotoğrafları?

kızlar ben
freshlook
elegance
b&l
kullandım.hatta resımlerınıde ekleyım.şimdi yıne lens alıcam ama
freshlook harelı yeşil mi,haresiz yeşilmi kararsız kaldım.yada elgance yeşilmi.
resımlerı koyım şimddi

bu b&l haresiz gri hiç sevmedim cok bellı damarları,normalde bellı olmadıgını syluolar lens oldugunun ama cok belli ve rahatsız bi lens

bu elegance mavi rahatlıgından memnunum ama cok kalın döndüğü hissedılıyo.

bu haresiz freslook yeşil.rengınden memnundum ama harelı gıbı dogal durmadıgını söylüyolar

optıkcı haresiz daha iyi dedi harelı bellı olmaz dedi.bnde yeşilın byle durmasını ama hare olmasını ıstıyorum.farklımı duruyo.bılen bı fıkır verebılırmı
çok kararsız kaldım

bence yeşil veya gri hoş olmuş canımm elegance mavı çok keskın durmuşş öbürleri doğal durmuş daha çok yakısmıszemuszemus

yardımcı olabılecek kımse yokmuuuuuuuuuuuuuuu?

Canım ben freshlook hareli yeşil kullandım rengi haresize göre daha doğal durdu ama haresiz kadar yeşil durmadı yani freshlookun haresiz yeşili daha çok yeşil bi renk veriyor göze ama doğal bi görüntü vermiyor hareliside doğal duruyor ama yeşili çok belli olmuyor en azından bende böyle oldu... yerimsenibenBence freshlook dışında markalar dene bende uzun yıllar freshlook kullandım istediğim rengi bulamadıgım için ama lens oldugu belli oluyor damarlanmalardan dolayı...:eek:lmaz:Freshlookun hareli yeşili bende yeşil durmadı gözlerim orta kahverengi, resmen ela gibi bişy oldu bende resmini koyayım senin için bu freshlook hareli yeşil...şutarafagitti

Eklentiler

• $freshlook hareli yeşil kahve gözde duruşu.JPG
    $freshlook hareli yeşil kahve gözde duruşu.JPG
    89,7 KB · Görüntüleme: 46
süsücüm teşekkurler
zaten yeşil istiyorum.acaba elegance mı alsam burdada kımsede elegance yeşil görmedım

yakamoz cnm cokdogalmış gercekten ama dedıgın gıbı elamsı olmuş.napsamki elegance nasıldır ki onun resmını hiç görmedım
elegance yeşil olanlar paylaşabılırmı

Arztezcim ben yeşille elegance maviyi çok yakıştırdım sana.Ama griler ortadan gözlerinin rengi çok belli olmuş o yüzden doğal durmamış pek.Elegance fiyat konusunda da oldukça düşük mavisini denesemmi acaba kararsızım bende.

X