Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Kızlar bende hidrocor mel almayı düşünüyordum ya arzu hanımdan ruya hanım öyle diyince vazgeçtim ne önerîrsiniz

IMG_20150707_081539.jpg

IMG_20150707_081500.jpg

Bunlarda benim lensli halim, ben denemek icin aylık almıstm freshlook yesil lens

431454_10150623136459177_768624386_n.jpg ll.png

Freshlook hareli mavi kullanmıştım, ama benim sol gözümde batma yaptı daha önce de aynı markadan kullanmıştım o zaman da yine sol gözümde batma olmuştu (sanırım benim sol gözde bir sorun var), bu ara yeniden lens almayı düşünüyorum ama faklı marka alacağım, onu araştırırken kendimi burada buldum :)

Eki Görüntüle 1576409 Eki Görüntüle 1576408

Freshlook hareli mavi kullanmıştım, ama benim sol gözümde batma yaptı daha önce de aynı markadan kullanmıştım o zaman da yine sol gözümde batma olmuştu (sanırım benim sol gözde bir sorun var), bu ara yeniden lens almayı düşünüyorum ama faklı marka alacağım, onu araştırırken kendimi burada buldum :)
cok yakısmıs mavi lensleriniz:)freahlook gri almıstm ben de rahat edemedim.

Arkadaşlar solotica hidrocor mel satıyorum bugün geldi lensim ablam kullanıcaktı hamile oldugu için kullanamadı sol göz bir kere denenmiştir sağ göz hiç kutusundan çıkartılmamıştır yanında souflon solisyon ile birlikte satışa sunuyoruz alıcı var ise fiyatta anlaşabiliriz :)

Hamileyken lens kullanılmıyor mu? bunu duymamıştım, iyi olduğu öğrendiğim :)

Hamileyken lens kullanılmıyor mu? bunu duymamıştım, iyi olduğu öğrendiğim :)
Bizde tam olarak bilmiyoruz fakat anne karnında ki çocugu vücuduna degen giren herşey etkiliyormuş ablam da korktu çocuga bir şey olur diye kullanamadı rengi de çok hoş 1 yıllık oldugu için takamıycak malesef :/

Arkadaşlar solotica hidrocor mel satıyorum bugün geldi lensim ablam kullanıcaktı hamile oldugu için kullanamadı sol göz bir kere denenmiştir sağ göz hiç kutusundan çıkartılmamıştır yanında souflon solisyon ile birlikte satışa sunuyoruz alıcı var ise fiyatta anlaşabiliriz :)
sitemizde 2ci el lens satışı,takas ve alışı yasaktır. ceza sebebidir.

arkadaşlar. devamlı size yazıyorum. 2ci el lens satışının yasak olduğunu. bakın linki veriyorum
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2-el-lens-satisi-hakkinda-onemli.353674/
Arkadaşlar, birçok arkadaşımız,
lens kullanıyor ve kullandığı lensleri ,bir müddet sonra
elinden çıkarmak istiyor...
göz,çok dikkat etmemiz gereken organlarımızdan bir tanesi.
dolayısıyla ,kullanılmış lens alıp kullanmak çok ama çok tehlikeli..
bizler Kadınlar Kulubu olarak 2.el lens satışına kesinlikle karşı oluğumuz için,
bu tür konuların açılmasına izin vermeyeceğiz...

2.el satış ve takas konularına izin vermediğimiz gibi ''KONULAR İÇİNDE'' bu tür teklif ve talepler için de gereken yapılacaktır,
Bilginize.

Forumda desio lensler baslığı var okypete nin actığı bir topic oradaki lensleri inceleyebilirsin canım.Resimleri de var güzel görünüyor oldukca da rahat olduğunu söylüyor kullanan arkadaslar.BeğenmeZsen baska marka bakarız:)
kullanıyorum. ve çok rahat. 2ci smokey grayi ısmarladım ve geldi. yedekledim kısaca:)millet kendi fözüm sanıyor dışarda. o kadar doğal bir mavi tonu oldu bende

Eki Görüntüle 1576475 bu da aynı markanın hareli grisi rengi cok beğenmeme rağmen hic rahat olmadıkları icin sadece bir defa kullanabildim:KK43:

Belki gözün alışmadığndandr benmde ilk zamanlarda hafif bulank görme durumu vardı ilk kez kullanıyodm gözlerim alışkn değildi lense ama sonra gecti bence biraz daha takıp tam olarak gözünün yapısına oturmasını bekleseydn

X