Kontakt Lens Lens Severlerin Sohbet Alanı :)

Hareli olan seri idi, colorblends oluyor sanırım o da.. Dediğim gibi, pek az kişi memnun o lensten.. Herkesin göz yapısında doğal durmuyor, sen istisna kısımda kalıyorsun demek ki.. (;

Canım senin dereceliydi gözlerin.
Ben yeni lens sipariş verdim venüs amber.

O lensler dereceliymiş, aklında olsun

bu lens mel'emi benziyor banamı öyle geldi

Yok canım meller buna göre fazla yeşil kalıyor.

Bak bir kaç sayfa geride aldığım dueba tony gold brownların fotolarını ekledim kendi gözümde, ben onları mellere benzetiyorum.

Bu çok hoş bir ela ama bal sarısı rengini tam vermiş işte. Tüm elalar yeşile dönüyor malum, bunları görünce vuruldum resmen.

onlara bakayım o zaman kendi gözüm ela olduğu için daha yeşile bakan bi tonda lens arıyorum

edit:evet onlar daha çok mele benziyormuş

Son düzenleme:
5 tane daha lensim gelecek kızlar, henüz gelmedi.
Gelmesini ve foto eklemeyi sabırsızlıkla bekliyorum

Son düzenleme:
kızlar bunlar benim 3 gün önce arzu hanımdan aldığım 1 -2 saat takıp çıkardığım hidrocor meller ... ben çok esmerim bana kimse yakıştırmadı , aylık cristal kullanıyodum herkes o daha güzel dedi, ben şuanda yıllık cristal istiyorum bu meller son seri 02-2018 hiç kullanmıcam orası kesin!
sonuncu kendi göz regim.
lens epey açtı ama bana yakışmadı

Canım almak isteyen olursa verecek misin? Diğer tarafta da yorum yaptım, gerçekten epey açmış göz rengini.
Yaz istersen belki daha uygun fiyata almak isteyen olur.

Bir de senin istediğin renk tam olarak nedir?
Benim lenslerim gelecek 4-5 güne kadar, 5 çift..
Fotolarını ekleyeceğim gerçi ama, hani renk tonunu belirt ki senin için yorum da yapayım

canım çok sağol :) ya ben cristal istiyorum yıllık cristaller hafif su yeşilimsi olanlardan, bende aylık cristal var da onlar mavimsi oluyolar bile bile aldım seviyorum ama yıllık cristallerden istiyorum ..
yazmak da yasak ya uyarı geliyo ama satmak istiyorum evet. özel mesaj

Sen de mel isteyenleri takip et dilersen.

Circle lenslerden dueba barbie tonyler su yeşili gibi, cristallere benziyor..Çok hoş renk veriyor.
Hatta buradan bir arkadaşla buluştuk geçende, o da çok beğendi gözümde.

Düşünebilirsin sen de bak..

Ama yıllık cristaller cidden çok hoş durmuş o arkadaşta..

evet haklısın da duebaların da pupilleri çok geniş benim göz rengim simsiyah kocaman pupil gibi görüncek balık gibi olcak oyüzden her markaya özgürce bakamıyorum

evet haklısın da duebaların da pupilleri çok geniş benim göz rengim simsiyah kocaman pupil gibi görüncek balık gibi olcak oyüzden her markaya özgürce bakamıyorum

Öyle görünmesine bakma, benim de göz rengim çok koyu ve çok hoş durdular. Bir dene derim

lens denenmesine izin veiyorlar mı canım bana denetmemişlerdi yasak flan demişlerdi :)

Optikçilerde izin verilmiyor artık diye biliyorum canım.
Ben netten aldım lenslerimi.

amazon lens kullanan var mı kızlar aranızda hiç kullanmadım merak ediyorum :)

Ben kullandım canım. Fena değiller.
Ama bence amazon renklerini ve lens yapısını bozdu.
Eskiden daha iyiydi.

Ben circle lens kullanıyorum şuan.
2 tanesi geldi, 5 tanesi yolda
Fiyatları uygun epey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…