Kontakt Lens Lens Severlerin Sohbet Alanı :)

bugn pendikte bi optikçide adore bi grey denedim inanamadım kendi gözüm gibi durdu resmen bi yellowda denedim ama gözümü 1 ton felan açtı almaktan vazgeçtim büyük ihtimalle grey alacam

bugn pendikte bi optikçide adore bi grey denedim inanamadım kendi gözüm gibi durdu resmen bi yellowda denedim ama gözümü 1 ton felan açtı almaktan vazgeçtim büyük ihtimalle grey alacam

Ne kadardı fiyatı canım?
Evet greyler güzel gerçekten.

Bu arada adore bi hazel ya da honey daha fazla açıyor gözü yellowdan.

Gözle açık ya da orta kahve olanlar için adore biçilmez kaftan resmen.
Biz kömür gözler de circle lenslerle idare edelim böyle

zaten lens markalarında ela veya bal renkleri yeşilden daha fazla göz açma özelliğine sahip oluyorlar

Canım lenslerin gelmiş...hepside çok güzel olmuş....özelliklede mel gibi olan tek kelimeyle mükemmel...güle güle kullan

Canım lenslerin gelmiş...hepside çok güzel olmuş....özelliklede mel gibi olan tek kelimeyle mükemmel...güle güle kullan

Canım teşekkürler, 2 lensim geldi henüz.
Tonny golden brown ve light brown.

Light olan pek hoşuma gitmedi.

Flaşlı çekimde tuhaf çıkmışlar ama o şekilde durmuyorlar, gerçekten doğal duruyorlar.
Ben beğendim.

[video=youtube;sMCCPzFbFEc]http://www.youtube.com/watch?v=sMCCPzFbFEc[/video]

Colornova..Circle lens bunlar da.
Bal rengi ve gri güzelmiş

[video=youtube;nizMqw5d0zo]http://www.youtube.com/watch?v=nizMqw5d0zo[/video]

Bunlar da çok hoşuma gitti:26:

Kızlar bir lens daha almaya karar verdim, çok hoşuma gitti.
Circle lenslere giriyor bu da.
Ama markası "VENUS-AMBER"

[video=youtube;ScGX4r1WbrQ]http://www.youtube.com/watch?v=ScGX4r1WbrQ[/video]

Videonun başındaki ve sonundaki lensler amber.

Bunlar da bir bloggerın fotoları...
İnanılmaz hoşuma gitti.

Bence en güzel ve dogal görünen renkli lensler Freshlook Colorblends :) 5-6 senedir kullaniyorum .. hic kimse anlamiyor lens oldugunu .. cogu "cok güzel gözlerin var" der .. ama ben kendim lens oldugunu itiraf edince sasirirlar :)

Bence en güzel ve dogal görünen renkli lensler Freshlook Colorblends :) 5-6 senedir kullaniyorum .. hic kimse anlamiyor lens oldugunu .. cogu "cok güzel gözlerin var" der .. ama ben kendim lens oldugunu itiraf edince sasirirlar :)

Canım freshlooklar 5 kişinin maximum 2sinde doğal duruyor.. Ben 2 kez aldım ve tek kullanım ile attım.. Göz yapısı ile alakalı bi mevzuu..

Canım freshlooklar 5 kişinin maximum 2sinde doğal duruyor.. Ben 2 kez aldım ve tek kullanım ile attım.. Göz yapısı ile alakalı bi mevzuu..

Freshlook serisinden hangisini kullandigina bagli .. benim kullandigim Freshlook Colorblends .. Tavsiye ederim ama senin bahsettigin tam olarak Freshlook Colorblends modelinden ise bisey diyemem canim :) ben memnunum ama ..

Freshlook serisinden hangisini kullandigina bagli .. benim kullandigim Freshlook Colorblends .. Tavsiye ederim ama senin bahsettigin tam olarak Freshlook Colorblends modelinden ise bisey diyemem canim :) ben memnunum ama ..

Hareli olan seri idi, colorblends oluyor sanırım o da.. Dediğim gibi, pek az kişi memnun o lensten.. Herkesin göz yapısında doğal durmuyor, sen istisna kısımda kalıyorsun demek ki.. (;

angelmask,ö.m atamıyorum burdan cevap vereyim adoreları pendik çarşının içindeki atlas optikten aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…