Kontakt Lens Lens Severlerin Sohbet Alanı :)

Merhaba bende 1 haftadır falan lens kullanıcısıyım.Elegance 3 ton gri kullanıyorum koyu kahve gözlerimi çok iyi açtı kimse lens olduğunu anlamıyor öneririm bu rengi :) Geçende bi arkadaşım lens varken gözünün iç kısmına göz kalemi çekemezsin falan dedi de bunun aslı var mı diye merak ettim sizler çekiyor musunuz :26:

ben de barbie lenslerini beğenmiştim canım :KK16:

ben de alıcam:KK76:

Al tatlım, ben çok memnun kaldım:KK8:

Kızlarrrrr ya banada yardımcı olabilir misinizz ben circle lens almak istiyordum fakat vazgeçtim çünkü yoğunlaştırıcı lenslere merak saldım. Acueve 2 colours yoğunlaştırıcılar var ya fakat hiçbir yerde bulamıyorum ve internetten siparilş vermek istiyorum. Hangi siteler güvenilir nerden türkiyeye rahatça sipariş verebilirim? beni bu konuda bilgilendiricek varsa lütfen yardımcı olsunnn

Yurt dışı siteleriyle ilgili hiç bilgim yok canım:26:
Circle lensleri sahibindende biri satıyor, ben oradan aldım.

Merhaba bende 1 haftadır falan lens kullanıcısıyım.Elegance 3 ton gri kullanıyorum koyu kahve gözlerimi çok iyi açtı kimse lens olduğunu anlamıyor öneririm bu rengi :) Geçende bi arkadaşım lens varken gözünün iç kısmına göz kalemi çekemezsin falan dedi de bunun aslı var mı diye merak ettim sizler çekiyor musunuz :26:

Olur mu öyle şey yahu :KK9:
Arkadaşın uydurmuş canım, gayet te çekebilirsin.
Senelerdir lens kullanıyorum, senelerdir göz içime göz kalemi çekerim.
Hiç bir sıkıntısı yok.

medcezir canm sana msj atamıyorum arkadaş olarak eklemem gerekiyormuş msj atabilmem için ama arkadaş olarakta ekleyemedim ekle butonu yok:) beni ekler misin rica etsem??

Nerde be kuzu...
Benim siyaha yakındır gözlerim..
Hani koyu kahveden bile diyemiyorum..

Circle lenslerin özelliği bu işte, koyu gözleri bile açıyorlar:KK8:
Güzel durmuş dimi:KK66::KK66::KK66:

senin gibi siyaha yakın göz rengi olan biri olarak bana umut oldun:KK9: bayıldım çok hoş durmuşlar sen de bugün ameliyattasın sanırım bi kaç gün sonra kendini iyi hissedince bana da bi fikir ver yardımcı ol şu lens meselesinde :21: bi kere freshlook alma hatasına düştüm ölü balık gibi oldum korktum kendimden hem çok battı hem de kötü durdu.

benim de gözlere bi el atıver:KK54:

X