Kontakt Lens Lens Severlerin Sohbet Alanı :)

Kızlar venüs amberlerim geldi.
Bugün foto çekip eklicem buraya

Diğer lenslerim hala yok ortada

Evet venüs amberlerim
Flaşsız ve bir kaç tane de flaşlı çekim..

Telefon çekimi olduğu için pek iyi değiller, kusuruma bakmayın artık

Konforu harika.
Sanki gözümde yok gibiler.

Rengi de muhteşem, tam bir ela..

Ben çok beğendim.

Bunlar da flaşlı çekim,

Bu da kendi göz rengim

Son düzenleme:
lenslerin çok hoş ve doğal görünüyor ama işte senin orjinal göz renginden kaynaklanıyo olabilir mi diye şeyettim ben
misal daha koyu kahvede başka durabilir daha açıkta başka gibi

Yukarıdaki mesajı düzenleyip ekledim kızlar, siyahtan hallice yani kendi göz rengim

lenslerin çok hoş ve doğal görünüyor ama işte senin orjinal göz renginden kaynaklanıyo olabilir mi diye şeyettim ben
misal daha koyu kahvede başka durabilir daha açıkta başka gibi

Nerde be kuzu...
Benim siyaha yakındır gözlerim..
Hani koyu kahveden bile diyemiyorum..

Circle lenslerin özelliği bu işte, koyu gözleri bile açıyorlar
Güzel durmuş dimi

medcezir canım lenslerin çok güzel çok da yakışmış oldukça da doğal duruyorlar güle güle kullan. peki bişey soracağım hani bazı soloticalarda falan şu nokta nokta pikseller belli oluyor ya bunda öyle bişey oldu mu gün ışığında bir de bu lenslerde astigmat numarası oluyor mu çok sordum ama ben de gözlük kullanıyorum lense geçeceğim hazır almışken renkli lens alayım dedim de.

Canım hiç bilmiyorum, numaralıları var ama astigmat var mı bir sorayım istersen aldığım kıza?
Astigmat farklı mı oluyor, pek bilmiyorum ben numaralıları:44:

Gün ışığında çok doğal duruyorlar..

Her lenste yakın çekimde pikselleri belli olur canım ya

valla canım sana zahmet olmazsa sorarsan çok sevinirim. astigmat lensleri biraz daha değişik oluyor toric lens diyorlar sanırım daha kalın mı ne oluyormuş her renkli lense de astigmat ayarlanması yapılamıyormuş ondan sordum.

yok senin çekimlerinde ben piksel göremedim o yüzden sordum hani kendin aynada yakından baktığında da böyle mi yoksa pikselleri belli oluyor mu diye. valla kafaya koydum çok güzel bu lensler inşallah astigmata uygundur

medcezir bayıldımmmmmmmmmm çok güzel açmış harika duruyor bal ela karışımı ama birazcıkta yeşillik varmış gibi..çok beğendim..ya üfff diğer lenslerinde gelsin çok merak ediyorum..hareli mi peki resimlerde pek net değil anlayamadım ama çok doğal görünüyor.. gözleri açık kahve olanlarda bu kadar güzel duracağını sanmıyorum çünkü koyu renk gözde pupil kendini belli etmiyor bu yüzden şanslısın...

Canım renksizlerde varmış maalesef.
Sen de özel günlerde kullanırsın, numaralı kullanamıyor musun o şekilde?

Evet tatlım ya.
Bu kadar güzel olacağını tahmin etmezdim..
Hareli canım evet, haresi biraz koyu.
Çekim telefonumdan, ama çok doğal..

Şey gibi aynı, Tuğba Büyüküstünün gözleri renginde oldu

çok teşekkür ederim canım napalım kısmet değilmiş canım benim gözler bayağı bir kusurlu numarasız bu lensi taksam üstüne yine gözlüğümü takmak zorundayım :S o yüzden elemek durumundayım.artık rainbow lense bakacağım ben de onda oluyormuş astigmat. ama onun da renkleri böyle güzel değil napalım

Canım onu diyecektim..Circle lenslerde numaralı bile bulmak zorken, astigmat hiç bulamazsın.
Markalı lenslere bak diyecektim ki rainbowda varmış..

Gözlerin benimki gibi koyuysa, katiyen hazel ve yeşil renklerini önermem, zerre açmıyorlar.

Rainbow alacaksan grisini kullan.
En fazla açanı o.
O da koyu gri gibi duruyor ama hoş oluyor rengi, doğal duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…