Kontakt Lens Lens Severlerin Sohbet Alanı :)

Maşallah canım saçlarına
Benim saçlarımı boyama lüksüm bile yok şu sıralar, sara sara lastik gibi oldular

Ama ben de alşıverişe sararım.
Senin dez avantajın gözlerinin dereceli olması bence.
Yoksa bu lenslerden beraber alırdık, envai çeşit var vallahi

Ben de boyuyorum ama çok nadir zaten rengim fix, hep siyah, çok hassasım saçlarıma..
Belki de avantajımdır gözlerimin dereceli olması, yoksa kimseye lens bırakmazdım, iflas ederdim bi yandan o da ayrı.. ( Ama gerçekten videoda çok doğal görünüyolar.. Umarım değişik ışıklarda da aynı doğallıkta dururlar.. Bir de oksijen geçirgenliğine falan dikkat ettin di mi, su oranı düşük olmalı, oksijen geçirgenliği fazla olmalı.. (;
Saçlarının o duruşundan şikayetçiysen serum falan alsana canım, bi arkadaşımın mahvolmuştu boyamaktan, duşa girip çıktıktan sonra inanılmaz sert oluyolardı zaten, o serumu sürünce ipek gibi oluyodu, bi kez şahit oldum ve cidden çok şaşırdım..

Tatlım maalesef yanmış saçlara dışarıdan müdahaleler pek fayda etmiyor. Azar azar kestirerek kurtulacağım.
ama o serumun adını ver lütfen bana, en azından yumuşaklık hissi verir ve benim buna ihtiyacım var

Canım valla hiç dikkat etmedim.
Çünkü ben devamlı kullanmıyorum lens. Çeşit olsun işte.
Bir de solotica mel, ocreler içimde uhte kalmıştı ama göz rengimi açmıyordu, onlar eş lens buldum diye havalardayım

İsmini bilmiyorum canım ama arkadaşıma msj attım şimdi.. Dönünce yazarım.. Onun saçları epey kötü durumdaydı.. Umarım sende de faydalı olur..

Çeşit güzel oluyo haklısın.. (; Umarım onlar(istediğin) gibi dururlar.. (; Ben de dışarı çıkarken takıyorum sadece, sağ gözüm 1, sol gözüm 0.75 derece.. Çok alıştırmak istemiyorum tembelleşmesinler diye gözlerimi anlayacağın.. (;

Aaaa e okadar derece bende de var yahu:26:
Pekala sen de alabilirsin bu lenslerden.
Çeşit bakımından.

Aaaa e okadar derece bende de var yahu:26:
Pekala sen de alabilirsin bu lenslerden.
Çeşit bakımından.

Çok yüksek değil evet ama dışarıdayken bana bakıp bakmayanları anlayamıyorum, göz teması kurup kurmadığımı bilmiyorum, tanıdık bi yüz olsa seçemiyorum.. ); Dereceli bi dene, sonra ben körmüşüm dersin inan ki.. Üniversitedeyken idare ediyodum, son sınıfta falan başladım, dışarı çıktığımda renk gelmişti sanki dünyaya.. Renklerde bile inanılmaz fark ediyo..

Anladım canım, eğer öyleyse dereceli alman daha iyi tabi senin açından.

bu renk güzelmiş gerçekten, gözünde de güzel durmuş, gözünün ana rengi çok mu koyu? solotica mel de güzel durmuş...

en alttaki bence de çok güzel tam istediğim bir ton ama bizim gözümüzde nasıl durur acaba doğal durur mu? bu rengi denedin mi canım?

bu renk güzelmiş gerçekten, gözünde de güzel durmuş, gözünün ana rengi çok mu koyu? solotica mel de güzel durmuş...

en alttaki bence de çok güzel tam istediğim bir ton ama bizim gözümüzde nasıl durur acaba doğal durur mu? bu rengi denedin mi canım?

Canım benim gözlerim çok koyu kahve.
Videolar dikkat edersen koyu gözlerde duruşları.
Yani videolardaki gibi duracağından eminim.

Ben aldım bunlardan, denemekte fayda var, renkler çok tatlı çünkü.

Medcezir canım magictop lensleri vetman satıyor diye biliyorum kendisine bir sor istersen

peki numarasını neden vermiyosun ozaman olmamasına imkan yok

Arkadaşım kaç sene önce aldım, nerden hatılayacağım numarasını?
Bul forumdan vetmanı kendisinden iste. Vetmanın topiğinin linkini de verdim üstelik.

Son düzenleme:
Kızlar 2 lensim geldi..Diğerleri gelmedi diye hayal kırıklığına uğradım açıkçası, telefon ettim..İstediğim sparling graylerin serisi tükenmiş, sipariş vermişler, pufy twins brownları da ben sonradan eklemiştim....Sadece tony barbieler ulaştı elime
Söz verdiğim gibi foto ekliyorum hemen, yalnız telefon çekimi olduğu için maalesef kalite olarak çok kötüler.Kusura bakmayın.
Bir de çok çok yakından çekmeye çalıştım yapısını anlayın diye.
Rahatlık olarak gayet rahatlar, batma veya kayma asla yok. Bombe de yok.
Pupil boşluklar geniş ama beni çok rahatsız etmedi açıkçası. Gayet doğal buldum.
Gelecek 3 lensimi pupil boşluğu daha dardı.

Gün ışığında barbie tony brown ve light brown. Size göre sağdaki light brown, soldaki brown.

Flaşlı çekim

Tatlım sanki soldaki senin istediğin renge daha yakın durmuş gibi, bana öyle geldi.. Ayrıca gözlerini de açmışlar bence yani çekim kötü olduğu halde böyleyse, normalde, özellikle de gün ışığında daha açık durur.. Güle güle kullan tatlım.. (;

Kesinlikle canım, soldaki yani golden brownu çok daha sevdim. Lihgt brown biraz açık geldi bana, pek içime sinmedi sanki.

Gün ışığında çok hoş duruyor.
Gerçekten pupil boşlığı falan hiç belli olmuyor.
Ama flaşlı çekime baktım da, orada epey belli olmuş

Teşekkürler tatlım

Güle güle kullan canım, gelecek olanlar umarım daha çok içine sinerler.. (;

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…