Kontakt Lens Lens Severlerin Sohbet Alanı :)

senin gözlerin çok koyu gelmedi bana canım ya. evet artık işimiz rainbowa kaldı benim gözlerim ela ama yeşil olmasını istiyom ondan heves ettim ama rainbow açmayacak gibi daha olmadı renkli lens sevdamdan vazgeçip saydam lens alcam canıma tak etti gözlükler daha 9 aydır kullanmama rağmen. alışkın olmayınca böyle oluyor gözlük rahatsız ediyor bir de yağmurda ıslanıp hava değişimde buğulanınca tam işkence :S

Sondaki lensin güzelliğine bakar mısınız
Aldıkça alasım geliyor

[video=youtube;jBHaPL2tEGw]http://www.youtube.com/watch?v=jBHaPL2tEGw[/video]

Canım eğer elaysa ve yeşil olmasını istiyorsan bence yellow ya da giallo alabilirsin..
Ela gözleri açıyor onlar.

çok güzel olmuş venus amberlerin canım güle güle kullan

merhabalar
ben solotica lens kullanmak istiyorum fakat bursada yaşıyorum ve anladığım kadarıyla satın alma konusunda sıkıntılar yaşanabiliyor yani bursada bulabilir miyim bilmiyorum bu lenslerden. gözlerim açık kahverengi mavi-yeşil veya gri-yeşil olmasını istiyorum gözlerimin. solotica çok hoşuma gitti ama bu lenslere ulaşma sıkıntımda düşünülürse önerebileceğiniz farklı lens markaları da varmı acaba ?

slm vetmann solotica yani arzu hn dan lensleri sipariş verebilirsin çok güvebilir birisi

Kızlar diğer lenslerim geldi bugün.

Geo tricolor brown
Dueba barbie tony brown 14.0 mm (diğeri 15 mm idi)
Geo sparling venüs grey

Yarın deneyip foto çekeceğim, şuan çok yorgunum

Kızlar fotoğraf kalitesinin bozukluğu için cidden kusura bakmayın, ancak bu kadar çekebildim telefonla..

Dueba barbie tony gold brown

Dueba barbie tony light brown

Geo tri color brown

Geo tiri color aqua

Geo sparling venüs grey

Her renginden almış ya 2 ve 3 e bayıldım diğerleri de güzel. Çok güzel açmışlar göz rengini yaaa.

bunların hepsi harika yahu, sen en çok hangisini beğendin canım ? gold brown benim favorim

Her renginden almış ya 2 ve 3 e bayıldım diğerleri de güzel. Çok güzel açmışlar göz rengini yaaa.

Ever circle lenslerin özelliği kuzu. İyi açıyorlar.
Sana da alırız bebekim

3. Resimdeki çok hoşş

Teşekkürler

bunların hepsi harika yahu, sen en çok hangisini beğendin canım ? gold brown benim favorim

Benim favorim venüs amber, ama 2. favorim kesinlikle dueba barbie gold brown benim de. Ben hepsini beğendim canım.
Bir tek aqua hariç. Çok açık geldi bana, alışamadım

3. en doğalları gibi ama benim favorim 2. oldu
güle güle kullan tatlım

Dueba barbie tony brown 14.0 mm ile 15 mm arasındaki fark ne canm anlayamadım ben çapı mı bu? ya benm de favorim barbie tony brown bayıldım rengine yaa şahane bu arada aquda çok güzel durmuş ve sanki aquanın pupil daha dar. çok beğendim hepsini göz rengini mükemmel açmış, güle güle kullan canm, tez zamanda barbie tony brown almam lazım ama zıcık daha dar yapsalar pupil boşluğunu daha güzel olur sankii ama böylede müthişşşş:) çok çok yakışmış hepsi cnm..

Canım evet çap büyüklüğü.

Venüs amberler de çok hoş, ama barbie tony kesinlikle mükemmel.
15mm rengini daha net veriyor, gözü az bişey de büyütüyor.

Pupil genişliği bence koyu gözlerde avantaj. Geçişi çok doğal oluyor, yani renkle göz kaynaşıyor.
En azından benim gözümde öyle oldu.

Bence de al canım. Ben çok memnun kaldım. Fiyatları da çok uygun.
1-2 tane daha aklımda kalan renk var. Onları da aldıktan sonra başka almam heralde

Kızlar bu dueba barbie tonyler cidden çok güzelmiş ya.
Her gören hayran oluyor.

Venüs amber ve dueba barbie tonyi herkese öneriyorum.

Diğerleri de güzel ama favorim bu ikisi oldu.
Ela sevenler, gözlerim çok koyu, normal lensler açmıyor diyenler mutlaka denesin derim.

Dueba barbie tony beren saatin göz rengi.
Venüs amber ise tuğba büyüküstünün göz rengi.

Yani en azından bende duruşları o şekilde.

Kızlarrrrr ya banada yardımcı olabilir misinizz ben circle lens almak istiyordum fakat vazgeçtim çünkü yoğunlaştırıcı lenslere merak saldım. Acueve 2 colours yoğunlaştırıcılar var ya fakat hiçbir yerde bulamıyorum ve internetten siparilş vermek istiyorum. Hangi siteler güvenilir nerden türkiyeye rahatça sipariş verebilirim? beni bu konuda bilgilendiricek varsa lütfen yardımcı olsunnn

3. en doğalları gibi ama benim favorim 2. oldu
güle güle kullan tatlım

ben de barbie lenslerini beğenmiştim canım

ben de alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…