Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Merhaba arkadaslar,uzuun zamandir kadinlar kulubune giremiyordum is yogunlugundan.nihayet yogunluk bitti.internette kullandigimdan farkli lens renkleri ariyordum,ozaman aklima geldi buraya bakmak.iyiki de girmisim,nekadar cok resim var fikir veren.super :)
ben freshlook hareli yesil kullaniyorum,ama maviye merak saldim.size lensli ve lenssiz resmimi koyuyorum.gozlerim cok koyu kahve hangi marka ve hangi mavi gider ki bana..?kullanan arkadaslar fikir verin n'oolur hemen almam lazim :)

teşekkürler siyah-i .. doğruduro fiyatta olması orjinal duruyor çünkü ya ben hep bauschlomb alıyorum iiyi diye bugün kafama dank etti beğenmemeye başladım she die bi markanın yeşili denedim inanılmaz doğaldı ya.. deneyen varmı she marka hiÇ?

bausch and lomb'un violet rengini çok merak ediyorum ama hiç fotoğrafını bulamadım, varsa kullanan fotoğraf koyabilir mi acaba? bir de yine b&L'un dark green renginin yakından net bir fotosu da yok,elinde fotosu olan varsa koyarsa çok sevinirim kaydirigubbakcemile5 açıkçası lensi deneyip bakmak daha iyi ama mikrop kapma korkusundan tercih etmiyorum....

Tatlım bence baska markalara bak ben b&l cok begenmedim damarlanma olayı cok fazla
Rainbow tavsiye ederim renk goz renginle butunlesiyor adeta =)

Tatlım bende butun sayfaları okudum fakat OVERnight lenslerini bulamadım gercekten cok hos duruyorlar =) ins girerse kendisi yazar =)

tatlıslarım bu benim amazon greylerim oldukca beyaz oldugum için bana yakısmadı belki siz begenirsiz =)

Son düzenleyen: Moderatör:
tatlıslarım sizin için biraz daha yakından fot cektim amazon greyin

Gittigidiyor'dan alıp o kadar para vermenize gerek yok. Bu lenslerin fiyatı Türkiye'ye gönderim ücreti dahil sadece 65-70$ civarı. Google'da Otica Bellucci olarak aratıp Brezilya'da satan firmayı bulabilirsiniz, Türkiye'ye gönderimleri var ancak siparişi e-mail olarak çekmeniz gerekiyor, İngilizce anlıyorlar. Paypal yada Western Union ile ödeme alıyorlar.

Ben uğraşmak istemem derseniz viallure firmasında da alabilirsiniz. Sitelerinden kolayca kredi kartı ile sipariş verebiliyorsunuz ancak fiyatları biraz daha pahalı. Yine de viallure'dan alsanız bile fiyatı 250-300 TL olmaz, çok daha ucuz olur. İsteyenlere çeviri iletişim vs. konusunda yardımcı olabilirim.

Ben daha önce bu yollarla Quartzo, Hidrocharme Mel ve Ice getirdim. Hatta yarın da Topazio siparişi vereceğim.

kızlarr 2 yeni lens siparişi veriyorum amazon grey ile solotico topazio mu alsam?? yoksa amazon blue ile solotico quartzo mu alsam kararsız kaldım valla:S

kizlar kusura bakmayin lutfen ancak yukleyebildim resimleri.dun de dedigim gibi mavi lens almak cok istiyorum.en alttaki kendi goz rengim,profil remimde de var zaten,oldukca koyu kahve.sizce acaba bana hangi markanin hangi mavisi iyi gider..?

bu arada yazmayi unuttum :) gozumdeki bu lensler freshlook/hareli yesil.ben cock memnunum bu renkten oldukca dogallar.

Kızlar bugun mucize gibi bir lens denedim.parama kıydım aldım.Diamonds diye bir marka hic beli olmuyor.PZt elime gececk fotolarını koyacagım.Gun ısıgında 1 cm yakınınıza bile girse biri anlayamaz o derece mutlaka deneyin.Tuzlu ama deger...

tatlım hangi rengini aldın Diamonds un
Ben senin su Illusion soft blue lenslerine bayılmıstım butun hafta tester ını aradım durdum=)=)
Diamonds Illusion dan daha mı dogal cnm

tatlım hangi rengini aldın Diamonds un
Ben senin su Illusion soft blue lenslerine bayılmıstım butun hafta tester ını aradım durdum=)=)
Diamonds Illusion dan daha mı dogal cnm
Tatlım bunlar daha da dogal inan.Yani soyle annemde inceledi " ben dogurmasam gozler mavi diyecegim" diyor bir dogal mavi gozlu olarak kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt hihoyyyt
Dark Blue aldım.Pzt elime gecer gecmez Salı Crs gunes ısıgında zoomlayıp cekicem.Pztyi zor bekliyorum cok heyecanlandım cok

Tatlım inan bende en az senin kadar heyecanladım cok merak ediyorum lenslerini =)
Diamonds int arastırdım sanırım sadece lens dunyası denilen yerde satısı var yeride istanbuldaymıs ben izmirde oturuyorum =(
Yarına Diamonds tester ını arastırcam ins bulurum =)

Evet tatlım bende ordan aldım zaten. Bakırkoyde yeri..daha once hic adını duymamıstım bu lenslerin.Alternatif ne var diye bakmaya gitmistim.İlk once cok pahalı geldi denemeyeyim dedim ama kadında cok guveniyor belli deneyin siz bir dedi.Denemez olaydım süprizzzzz
O zaman ben cok resim cekerim ozelden atarım sana da begenirsen eger siparis usulu ne kadar dogru bilemiyorum ama risk risktir dersen sende siparis edersin tatlım.Birde grisi muthisti..Acık gri tonu ama ben kendime yakıstıramadım onu.Ama yakısana dehset olur eminim. :teytey:

Diamondslar yoğunlaştırıcı lensler..Sadece renkli gözleri belirginleştirmek içim üretiliyor..3 rengi var..Ama çok doğal gerçekten..Önceki sayfalarda Güneş arkdaşımız resimlerini paylaşmıştı..Hayırlı olsun Daliahcım =)

Tatlım sanırım karıstırıyorsun cunku diamondslarda en az 12 vardı skalasında 6 sını ben denedim acgozluluk yapıp hihoyyyt
dedıgın gıbı sadece hare gibi olanları var fakat benim aldıgım full bir renk.tamamen degistirdi goz rengimi.ilgileniyorsan bir ugra lens dunyasına.her rengi var.acık grisine ise hasta oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…