Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Solotica natural topazio

Hidrocor verde marine

Son düzenleyen: Moderatör:
hidrocor ıce solda natural quartzo sağda

solda natural quartzo sağda hidrocharme mel

kızlar bugun amazon greylerim geldi fakat kayma yapıyor gozumde cok rahatsız oldum =( rainbowda herhangi bi kayma yapmıyordu =(

kızlar ya bu kayma neden olur kı acaba =( amazonların capı 14.20 sophisticlerin capı ise 14.50 yani amazonları capı daha kucuk sophisticlerden benim gozume tam oturdu ama su kayma olmasa keske =)=)

kızlar aranızda int lens siparis eden var mı dısarıya gore int lenslerin fiyatları daha uygun ama ne kadar guvenilir bilmıyorum =)

kızlar aranızda int lens siparis eden var mı dısarıya gore int lenslerin fiyatları daha uygun ama ne kadar guvenilir bilmıyorum =)

Ben de netten aldım bu sefer evet belli yerlerden alınca gayet karlı çıkıyorsun ben GG den almıştım yine ordan alırım muhtemelen

ben baska siteden aldım lenslerimi bu hafta tekrar sipariş edicem hatta
fiyatı cok daha uygun oluyo üstelik kaıda ödeme sansın var 5 tl kargo ücreti var fazladan o kdr
freshllok bir cift 30 tl oluyor yani..
isteyene özelden msj atablrim sitenin adını..

tatlım msj atabilr mısın sitenin adını peki siparis verdigin lenslerin kac gun içinde elinde oluyor =)

canım normalde gözlerin hangi renk gerçekten muhteşem duruyor lenslerin

kendı gözlerim koyu kahverengi cnm ama ben pişman oldum topaz mavi aldıgıma acık gri alsaydm daha iyi olcaktı.flashta o renk duruyor gözlerım ama normal ısıkta hıc bellı deil cok koyu lacivert

kızlar bende bugün bunları aldım freshlook hareli yeşil.ama biraz rahatsız etti alışkın olmadığım içinmi acaba?birde tersini düzünü ayıramıyorum.nerden bilicem ters olduğunu?birileri cvp veririse çok çok memnun olucam

Canım çok yakışmış lenslerin..ben de kullandım daha önce bu rengi Freshlook da ters düz olmuyor yani istediğn gibi takablrsn ben öyle kullanıyorum başka lens markasına alışmam bu saatten sonra hele de kalın yapılılara ama soloticalar ayrı tabii (=

teşekkür ederim siyah-i.hafif bulanık görüyorum ama umarım kullanabilir.cvp verdiğin için çok sağol cnm.

kendı gözlerim koyu kahverengi cnm ama ben pişman oldum topaz mavi aldıgıma acık gri alsaydm daha iyi olcaktı.flashta o renk duruyor gözlerım ama normal ısıkta hıc bellı deil cok koyu lacivert

canım bende zaten koyu bi mavi istiyodum fazlada belli etsin istemiyom açıkçası sevdimlenslerini

topazio yu çok beğendim. quartz da güzel ama topaz da mavi tonu ,hakim. bana mavi tonu daha gittiğinden topazı düşünebilirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…