Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Benim gördüğüm kadarıyla bu kadar cart bir renk değil

b&l gri kullanan var mı ben genelde b&l kullandığım için başka markalar nasıl bilemiyorum

benimkiler tam .zaten cap numaraları var lenslerin. yanı goz bebegının buyuklugune gore alıyosun.sanırım sana buyuk gelmış.ama sofistikler standartmış.yanı cap ölcusu falan yokmuş.onlar nası olcak bılmıyorum.

b&l gri kullanan var mı ben genelde b&l kullandığım için başka markalar nasıl bilemiyorum

ben kullanıyorum b&l. grı guzel .ama biraz cıkık duruyo gözde.bıde damarları yogun.ama yınede kulanılabilir bi lens.ben memnundum ondan.ama sanırım sofistik daha dog.al.yarın geliyo bakıcam.koyarım resmini

b&l grı lensim.gordugunuz gıbı bıraz damarlı.ama yınede fena degil.

Eklentiler

• $007.JPG
    30,8 KB · Görüntüleme: 73
kızlar bana yardım edecek birileri varmı içiniz,de ben öle bi lens almak istiyorumki sadce böyle hafif renk veren yarı saydam lensler var ya gözde hiç belli olmayan gözün rengini çok değişen şeffaf giib ama hafif renkli olan lenslerden öneerebileceğin z markalar nelerdir çok acil yardım a ihtiyacım var da...

Bu forumdaki yorumlari okudugum kadariyla SOPHISTIC in en dogal duran lens oldugunu dusunuyorum. denemedim ama dedigim gibi buradaki yorumlardan en cok begenilen marka oldugunu soyleyebilirim. Ancak turkiye de direk gidip alamiyorsun sanirim yurtdisindan getirtiyorsun. Ayrintilar forum sayfalarinda. Biraz arastirman gerekicek.

kızlar bugun sofistik grilerim geldi.cok dogal .aslında ben bıraz carpıcı olsun istiyodum .ama yınede begendim.yanı gunduz rahatlıkla kullanılabilir bi lens.resim eklerim.şimdi bide amozon bulu alcam.formda gordum o cok guzel.ya buraya gırdım gıreli iyice lens manyagı oldum.her rengı alasım geldi valla. :)

tesekkur ederim canım.koyarım tabii.yuzde 50 indirimi ile 250 ytlye aldım.koyu renk gozler icin ozellikle.dibine girmedikce belli olmuyor

Daliah lenslerin cok dogal duruyor
Daha yakından fot koyabilr mısn senin fot gordukten sonra bende illusions karar kıldım =)=)

evet az renk skalası ama gercekten cok dogal.mavi lens olmasına ragmen.

ay canım ya buna üzüldüm gerçekten :çok üzgünüm:
oysa fotoda çok da tatlı bir koyu yeşil gözüküyordu..ben de açık kahve gözlüyüm...hiç mi yeşili belli olmuyo canımcım..en azından yeşil yansıma falan görüyor olmalısın...acaba solusyon seçiminden kaynaklanabilir mi ? hangi marka solusyonla kullandın canım ?
solusyon markasının de lensin açıklığına koyuluğuna etkisi var..solusyonun b&l veya sauflon all in one light değil de başka birşeyse lensler olduğundan çok daha koyu gözüküyor..çünkü göz rahat etsin diye içinde yüksek miktarda nemlendirici maddeler oluyor...bu da rengin olduğundan koyu görünmesine yol açıyor...lenslerini yeni alıp kullananlar bu sorunu illaki yaşıyor....çünkü ilk etapta lensi satın aldıkları yerin verdiği numune solusyonlarını kullanıyorlar markasına bakmadan...ve genellikle nemlendiricili solusyonlar oluyor bunlar..
bir de öyle denesen ?
Burdaki birçok arkadaş kullandkları solusyonlarını değiştikten sonra lenslerinin renginden memnun kaldılar...

Son düzenleme:

canım freshlook un dimensions serisine bakabilirsin...
renkli gözler için renk yoğunlaştırma amaçlı üretilmiş fakat koyu gözlerde bile renk farkı yaratıyor...gözlerin bu arada ne renk bilmiyorum ama bi bak derim...karayip yeşili olan rengi kahverengi gözü bile koyu yeşile çeviriyor ve senin dediğin türden bir lens...güneş vurunca hiç yok gibi...adı üstünde yoğunlaştırıcı zaten...diğer lensler gibi opak değil su gibi dokusu var gördüğüm kadarıyla

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve sırf lens alabilmek için buraya üye oldum. benim gözlerim koyu kahverengi ama iri ve doğal durabilecek lens arıyorum 150 sayfayı okudum ama kafam çok karıştı biri lütfen bana özel olarak tavsiyelerde bulunabilirmi? abartı bi renk olmasını istemiyorum. freshlook olmak zorundayım. hareli haresiz aradaki farklar, griyi begendim gözümde ne renk durur, herkes kendi gözüm sansın istiyorum gözleri koyu kahve olup freshlook kullanan arkadaşlardan öneri ve resim bekliyorum lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…