Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bu da benim kendi gözüm sanırım benim koyu kahve sana göre..
gzzt1.jpg

Yahu bu lensler ne güzelmiş yok gibi vallahi (= ama yok ben önce frshlook kahverengiyi deniycem inşallah :-)

rainbow dark greenden ziyade bu dimensions deniz yeşiline aklım daha çok yattı...

Güneşcim senn elinde freshlook kahverngi lens resmi var mı? Bu arada gerçekten damarsız bu lensler belirginleştrici olduğu için sanırım ama harikalar ...

Güneşcim senn elinde freshlook kahverngi lens resmi var mı? Bu arada gerçekten damarsız bu lensler belirginleştrici olduğu için sanırım ama harikalar ...

canımcım hiç kullanmadım o rengi...ama resimlerini görmüştüm ve beğenmedim..
neden dersen freshlooklarda gözbebeği çevresinde sarı renk halka varya hani...
kahverengi renginde en çok belirgin şekilde görünüyo yani gözün kahverengi olup ortasında sarı halka oluyo pek hoş değil...istersen resim bulursam koyarım :)

dimensionslar hem damarsız hem de ortası geniş olmasına rağmen rainbow gibi düğme düğme durmamış gerçek gözle iyi kaynaşmış...ortası oldukça asimetrik üstelik...

canımcım hiç kullanmadım o rengi...ama resimlerini görmüştüm ve beğenmedim..
neden dersen freshlooklarda gözbebeği çevresinde sarı renk halka varya hani...
kahverengi renginde en çok belirgin şekilde görünüyo yani gözün kahverengi olup ortasında sarı halka oluyo pek hoş değil...istersen resim bulursam koyarım :)

dimensionslar hem damarsız hem de ortası geniş olmasına rağmen rainbow gibi düğme düğme durmamış gerçek gözle iyi kaynaşmış...ortası oldukça asimetrik üstelik...

Sağol canım :-) Ben arattım bin tane kahve çıktı ama sen beğenmediysen vardır bişi :-) Ben bu lensleri önceden de beğeniyordm ama 3 renk işte ama gözümm kaldııı :-)

Yahu sen bitanesin valla (= dediğin gbiymiş ben koyu durur diye düşünüyordum :S açıkmış bu da taksam da şeffaf gibi olcak belli olmasn dedm tamam ama bu kadr da değil :KK70: çok sağol canım valla (= turuncumu kahvemi belirsiz (:-)Sanırım o dediğn sarı halkdan dolayı böyle.. Şeniz Şeniz :1hug:

Yahu sen bitanesin valla (= dediğin gbiymiş ben koyu durur diye düşünüyordum :S açıkmış bu da taksam da şeffaf gibi olcak belli olmasn dedm tamam ama bu kadr da değil :KK70: çok sağol canım valla (= turuncumu kahvemi belirsiz (:-)Sanırım o dediğn sarı halkdan dolayı böyle.. Şeniz Şeniz :1hug:

oy oy :eek:Şeniz bişey değil bitanem :) evet ana renge (lensin kahve kısmına göre) sarı halka çok zıt düştüğü ve çok açık kaldığı için ana renkten (kahrengi kısmından) çok daha önplana çıkmış :) kafamçokkarıştı

Slm arkadaşlar en ii lens markası hangisi ben freshlook bakıyordum ama bazıları memnun bazıları değil,uv özellikli,şişede olan ve oksijen geçiren ürün tercih edin demişler ben numaralı ve renkli lens kullanmak istiyorum bu durumda olan ve kullananlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim...

Selam canım...Lenslerin bir çoğu uv korumalıdır zaten frshlook kullanıyorum ben numaralı ve memnunum çok raha cidden ama bana göre uyuduğum bile oluyor yani..Ama başka lens tavsiye edecek arkadaşlar da vardır tabi..

Teşekkürler siyah-i, birde orta sert ve yumuşak olanları varmış,aylık ve yıllık olarakta peki sen hangi özellikte kullanıyorsun açıkcası çok bilgim yok araştırarak bilgi edinmeye çalışıyorum elit line ve fantasy line serilerine baktım o seride güzel renkler var gerçekten ben mavi tonlarında düşünüyorum sende ne renk var çok soru sordum farkındayım ama bilmeyince böyle:1rolleyes:

Rica ederim canım ben ela kullanıyorum freshlook aylık benmki ayrıca lensler 1 aylık olarak satılıyor 3 ay derler ama değil iyi kullanırsan 3 ay gidiyor zaten benm hep öyle yıllık da alablrsn 1 yıllıklar var ama rainbow daha iyi tabi ki damarsız yapısı var freshlook a göre...Rainbow un sky blue rengi çok hoş mesela ama rainbowu hiç kullanmadım rahatlığını bilemiycem ):

Evet siyah-i şimdi baktım bende beğendim söylediğin maviyi takıncada aynı duruyorsa tercihim olabilir ama dediğin gibi nasıl (?) işareti işte,deneyip görmek lazım fisfisfis

Divine_time ben hareli mavi kullandım çok seviyordum koyu druyordu eğer öyle istiyorsan maviyi al lacivert gibi koyu mavi..turkuaz cart gibi durur ama sen bilirsin hangisi hoşuna giderse :-)

Jstn sky blue nun önceki sayfalarda resimleri olması gerek bir göz at istersen hoş duruyor.. :-)

güneşcim beni bu konuda aydınlatttığın için çok tşk ederim sana belki kızacaksın ama bi soru daha sorabilrmiyim canım bu acuvue yoğunlaştırıcı lensler hakkında bilgin varmı yada resim varsa paylaşabilirmisin şimdidedn tşk ederim canım

sevgili güneş çok tşk ederim bu fotolar için acba acuvue yoğunlaştırıcı lensler hakkında bi bilgin varmı veya resim varsa elinde bizle payaşalabilrsen çok sevinirim şimdiden tşk ederim

X