Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

SD SED koymuş sanırım son fotoları.. pardon.. o mavi lensin markası neydi

slm bu lensler sipariş üzerine yapılıormuş araştrdım..sen resim yolluyorsun onlar aynısını yapıp yolluolarmış.9mmsfx.com dıye bı siteden sipariş edılmş:1no2::1no2::1no2:

arkadaşlar bilgisayarımdan resim yükleyemiyormuyum sayfaya.. srmak istediklerim oluyor ama bi türlü resim koymayı bceeremedim bi yardım

Selamlar Rainbow mu Pretty eyes mı daha iyi sizce ? Hangisini tercih edeyim sizce ? Damarlanma durumlarına göre yani

ne kadr doğal gözüküooo kaydirigubbakcemile

cnm bence yakısmıs hiç o kadr çig kalmamışş ya cok hoş duruoo :)
benim bi ark ımda gri almıştı baştaa cok yabancı duruodu şimdiyse cok gözüm alıstı kendi gözü gibi gelio :)

ya bende renkli lens istiyorummm amaa benim gözüm numaralı bi de üretilip gelmesi gereken numaraa
şimdii söleyinn bakimm ben bugday tenliyimm gözüm koyu kahvee saçlarım koyu kahve hangi renk lens bana gider :)

ya bi de bişii sorcamm ebnim lensim tam irisim büyüklüğünde deeel biraz daha dışarı taşıoo herkesnki tam mı oturuo?

arkadaşlar iyice darallar geldi bana LENS LENS LENS yıllıkalıcam hala karar veremedim B&L grimi B&L amazon green mi.. .. yada hangi marka en iyi? ? Şu marka en iyi diyen varmı..
açıkcası ben ilk alcağım zaman sordum hangisi iyi diye..en iyisinden olsun dedim b&l dark green aldım ince oluyor hassas dikkatli kullanmak gerek ama doğal ve güzel.. elegance fln çok iğrenç buluyorum ucuzluk duuruyor.. ama bi çok marka var istediğin renk olmuyor her markada...
gözlerim koyu kahve.. Hoş koyu mavi göstericek bi lens varmı .. ben yeşil almayı düşünüyordum ama yeşiller kahveyle karışıp iyice koyulaşıyorr göz .. gri aldım mavi duruyor çok harika yakışmış güzel diyende var çok açık canlı diyende var feleğim şaştı bi yardım edin. ben bu konuda yardımcı olurum gel arkadaşım sen bana diyen varsa özel msj atsın lütfen msnden fln konuşalım bekliyorum ACİl..

ya bende renkli lens istiyorummm amaa benim gözüm numaralı bi de üretilip gelmesi gereken numaraa
şimdii söleyinn bakimm ben bugday tenliyimm gözüm koyu kahvee saçlarım koyu kahve hangi renk lens bana gider :)

cnm bnce sana yeşil lens gider benım eskı lesıme bak ıstersen yeşıl olana fıkır verır.yorumun ıçın saol cnm benm pek ıçıme sınmemıştı

b&l aqua kullanan arkadaslar resim koyabilir mi? ben aldım da baskasında nasıl duruyor onu merak ediyorum, haftaya kullanmaya baslıycam

slmlar kızlar bende yeni üye oldum ben de yıllardır fresh look hareli gri lensleri kullannıyorum herkes çok doğal buluyor uzaktan hele hiç lens olduğu belli değil ama yakından oyuncak bebek gözü gibi şimdi araştırdım soptistic yada amazon lensler çok kaliteliymiş onların griside doğal dururmu kullanan arkadaşlar varsa resmini koyabilrmi amazon grinin birde nasl foto konulyor bende lensleimim nasıl duruduğunu sizle paylaşmak isterim

slm kızlar bana yardım edecek kimse yokmu yakınında düğünüm var çok güzel olmak istiyorum o yzüden çok doğal duran lenslere ihtiyacım var şu custom lensleri bilen bilri yardım etsede isteyen kzılarla birlikte hep beraber sipariş versek olurmu yokmu bana yardım edecek biri

kusura bakmayında arkdaşlar sert kouşucam artık.. 2haftadır takip ediyorum siteyi artık kimse yöneticileri fln.. katılımda bulunuyorum arkdaşlara özel yardımcıda oluyorum bazılarına ama defalarca aynı sorualrı sormama rağmen biride takıp gel kardeşim ben sana yardımcı olucam demedi.. şimdi bayramdır fln denicek.. neyse ne geliyorum gidiyorum bkıyorum hergün ama herkes kendi derdinde birilerinin işine gelirse cvp yazıyor. vazgeçtim arkadaşlar yardım fln istemiyorum saçma sapan lenside alır ne halim varsada görürüm oke.. sizde aynen öle yapın HADi EYvallah.. .

kadıköyde renkli lensleri denemek için hangi optik mağazasını önerirsiniz, fiyat olarak da uygun bir yer arıyorum. internetten de alışveriş yapmayı düşünüyorum güvenerek alışveriş yaptığınız bir site varsa paylaşırsanız sevinirim...

selammm,bende aranıza yeni katıldım freshlook dimensions kullanan arkadaşlardan resim istiyorum.Ela gözde nasıl durur merak ediyorummmmmmmmmm

slm kizlar

bende bugun lens aldim kontak lens sanki yeni dogmus gibi oldum :)

cikartirken kolay ama takarken cok zorlandim

ya kizlar bisey soracam lütfen cvp verin

lensleri cikartirken kutuya herhalde yanlis koydum yada ben öyle saniyorum egerki sag gözdeki lensi sol yazan kutuya koyduysam ve sol gozume takinca fark edermiyim ? bisey olur mu benim 2 gözüm ayri ayri

tatlım genelde farkediliyor yani ya çapı farklı oluo ya gözde kayıyo fln farkedersin bencee süprizzzzz

Benimde lenslerim var ama takmıyorum çoook nadir o da bi kaç saatliğine anca...
hem rengini beğenmiyorum hemde çok batma yapıyorr bu batma çıkardıktan sonra da devam ediyor...
B&L blue lenslerim ve gün ışığında çoook yapay duruyor....
Hiç tavsiye etmiyorum..
Ayrıca bir kere lenslerden gözlerim enfeksiyon kaptığı içinde tercih etmiyorum kullanmayı...
Renkli göz her zaman için daha dikkat çekici ve güzel görünsede insanın kendi gözü gibisi yok diyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…