Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

merhaba arkadaşlar bende bal rengı almak ıstıyorum.acaba bana şu marka daha ıyıdır dedıgınız olur mu ? teşekkur ederım :80:

merhaba arkadaşlar bende bal rengı almak ıstıyorum.acaba bana şu marka daha ıyıdır dedıgınız olur mu ? teşekkur ederım :80:

merhabaa,, benden çok çok daha bilgililer bu mesajını görünce cevap vereceklerdir fakat ben yine de nacizan fikrimi söyleyeyim =)

öncelikle göz rengin çok önemli..
bir de aylık mı istiyorsun yıllık mı??
çarpıcı mı dursun yoksa doğal masum bişiler mi olsun??

ah o bal rengini ben ne zamandır aryrm ama bulamyrm :KK43: hiç bi lens markasında bal rengi ne yazık ki yok.en azından bnm göz çapıma göre yok (bnm göz çapım 8.7)
:KK43:

ah o bal rengini ben ne zamandır aryrm ama bulamyrm :KK43: hiç bi lens markasında bal rengi ne yazık ki yok.en azından bnm göz çapıma göre yok (bnm göz çapım 8.7)
:KK43:

solotica var =) yanlış bilmiyorsam onun da çapı 8.7 =) bal rengine en yakın renk te ocre sanırım =) bir bak istersen resimlere videolara fln..

slm kızlar cvp ıcın tesekkur ederım.goz rengım kahve.yıllık ıstıyorum..ama hc bılgm olmadıgı ıcın sormak ıstedm :78: dogal dursun ıstıyorum ya ama nasıl bılmıyorum :KK53:

tatlım merhaba bal rengi istiyorsan solotica ocre öneirim gözünde tatlı bi bal tonu yapıcaktır hareli haresiz seçimde yapabilirsin yıllıktır zaten bilgine.. :)

cnm,ocre ler tam olarak bal değil ve herkesin gözrenginde daha farklı bir ton oluyor.solotica ocre çoğu zaman koyu yeşil gibi duruyor.yinede sağol tatlım

cnm,ocre ler tam olarak bal değil ve herkesin gözrenginde daha farklı bir ton oluyor.solotica ocre çoğu zaman koyu yeşil gibi duruyor.yinede sağol tatlım

tatlım her tende gözde duruşu farklı charm ocre dediğim renklerde duruyo cor u bilemem :)

bal rengi isteyen arkadaslara mel öneririm

Eklentiler

• $Görüntü0189.jpg
    $Görüntü0189.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:
adore Bi Grey
bigreyboth.jpg

bigreyone.jpg

adore tri tone light green
adoretrilightgreen640x4.jpg

kızlar bu lenslerin tam isimleri üzerlerinde yazanlar mı kullanan var mı??

X