Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar bende yeni lens aldım bugün freshlook yeşil hareli olanından. gözüme takmakta sorun yaşamıyorum ama bulanık görüyorum,45 dk falan takılı durdum ama bulanıklığı hiç geçmiyor.napıcam ya.ilk kez lens kullanıyorum.bu durum normalmi,yoksa gözüm uyumlu falanmı değil acaba lense? :2:

zeynep canım en kötü markadan başlamışsın freshlook un lenslerinde çok yaşanıyor bu problem lenten kaynalanması çok yüksek aldığın yerle bir görüş derim

teşekkür ederim canım cvbın için.pekte bilmiyorum.iyi bi marka dedi aldığım optik aldım bende hemen ya:S yarın gidip konuşucam ama yarına kadar bie sabredemiyorum.üzüldüm yani.. okadar hevesle aldım ama kullanamıycam sanırım malesef:KK43:

hevesle alınıyor hep kullanamıyorsun benım gözüme problem yarattı freshlook bu yüzden şiddetle karşı çıkıyorum almayın diyorum herkese

Kızlar bir sorum olacak normal lensler ile numaraları lensler arasındaki bu fiyat uçusu normal mi benmi pahalı almaktayım anlayamadım.Araştırma yapmadım ama örn;Freshlook kullananlar 30 tl verirken numaralılar iki misli.Fark normal mi?

Arkadaşlar aranızda natural look lens kullanan varmı.
Benim göz çapım 8.4 numaralı vede renkli istyrm 8.4 renkli olan bir tek bu lensi bulabldm kullanan arkadaşlrmız varsa yardımcı olablrlermi?

adore almaya karar verdım çok doğal bence
fakat bi blue ile bi aqua arasında kaldım
blue ıstıyorum ama ya çok bellı belırsız olursa dıye dusunuyorum o zaman aqua olsun dıyorum ama ya o gozumu acmazsa ve yesıl durusa dıyorum
goz rengım koyu kahve sızce hangısı daha hos bellı,mavi ve doğal durur?

Kızlar bir sorum olacak normal lensler ile numaraları lensler arasındaki bu fiyat uçusu normal mi benmi pahalı almaktayım anlayamadım.Araştırma yapmadım ama örn;Freshlook kullananlar 30 tl verirken numaralılar iki misli.Fark normal mi?

arada fark olacak tabi ki..güneş gözlüklerindede bazılarında aynısı olmuyormu?yani normal gözlüklerle..50 tl sanırım olanda var kontak lenste..fiyat farkları mutlaka oluyor..
ben 2 senedir kullanıyorum(mavi)..ilk aldığım yerde yardım istedim takmak için fakat çıkarırken kendim çıkardım..ilk diye zorlanmıştım yapamıcam bile dedim:)o gün bugün ara ara takarım..
ellerinizi mutlaka yıkayıp kağıt havlu ile kurulayın..arkadaşımın gözü kanlı dolaştı uzun süre bu durumdan(makyajda yapamadı)
zararı var tabi ne faydası varki,görünüm dışında...gözlerinize ii bakın derim..

kızlar size bir soru sorucam lens kullanıyorum tek gözümde 2 -3 gündür çapaklanma ve ağrı var diyer gözümde birşey yoktu fakat oda hassalaşmaya başladı biraz yanıyo gibi sizce mikrop mu kaptım?

Bende renkli lens kullanıyorum,ayrıca numaralılar :-) Freshlook markasıydı şu zamana kadar kullandığım lenslerim.Yırtılma,gözümde tahriş vs. karşılaşmadım :-)

Renk olarakta (kendi gözlerim çok koyu kahve) Freshlook'un Colors değilde ColorBlends var.Colors normal renkleri içeriyor.ColurBlends hareli olarak geçiyor ve siyah göze bile takılsa renk değişimi yapıyor cidden :-)

merhaba arkadaşlar :) aranıza yeni katıldım ya elinde esmeralda hidrocharm ocre veya kullanmadıgı topaziosu varmı :18:

selam kızlar bende Charme graffıtelerimi kullanmıyorum malesef ona sıra gelmıyor 10 ay ömrü var daha isteyen olursa özelden konuşabılırız çok uygun fiyata vericem ... :KK69:

tatlım merhaba sende soloticaların başka hangi renkleri var öğrenebilirmiyim? şimdiden teşekkürler :KK54:

kızlar bir senedir kayıp lenslerimi buldum..
aldım bir hafta bile takmadan kaybetmiştim. şansıma içi kurumamış bile..
ama haliyle süresi normalde doldu ama hatırlıyorum kutusunda son kullanma tarihi 2014 yazıyordu
şimdi merak ettiğim geçen sene açmış olduğum için lensler artık kullanılmaz mı? yoksa hiç takamadığım için kullanılabilir mi?

Son düzenleme:
Ben lens kullandığım zaman çok kuruluk hissediyorum göz yaşı damlasıda kullandım pek bir faydası olmadı siz böyle bir durumla karşılaştınız mı??:26:

kızlar bir senedir kayıp lenslerimi buldum..
aldım bir hafta bile takmadan kaybetmiştim. şansıma içi kurumamış bile..
ama haliyle süresi normalde doldu ama hatırlıyorum kutusunda son kullanma tarihi 2014 yazıyordu
şimdi merak ettiğim geçen sene açmış olduğum için lensler artık kullanılmaz mı? yoksa hiç takamadığım için kullanılabilir mi?

cnm eğer ilk lensi aldığın kutuda duruyorsa yani hiç açmamışsan ancak kullanabilirsin. ama sen açtığın için süresi dolmuş maalesef. açıldıktan sonra ister hiç kullanma 1 yıllık süresi işlemeye devam ediyor. 2014 tarihi lensi açmazsan geçerli.

Ben lens kullandığım zaman çok kuruluk hissediyorum göz yaşı damlasıda kullandım pek bir faydası olmadı siz böyle bir durumla karşılaştınız mı??:26:

canım aynı durum bendede oluyordu endişelenmene gerek yok gözün yapısından kaynaklanıyo birazda demekki hassas gözlerin var damlayı lens yokken kullan vede gözlerine scak kompresyap hemen geçiyo:KK54:

X