Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bu resimlere bakarak diyebilriim ki adoreler de öyle düşündüğüm gibi doğal lensler değillermiş..yani pek peşinden koşulmaya değer bir lens gibime gelmedi...sahte soloticalara benziyor daha çok...hani şu solotica gold varya onlar gibi sanki :44:

lens hakkında hiç bi bilgim yok..:KK59: Bahsettiğiniz şeylerdende anlamıyorum :KK31: lense karşı sempatim oluştu.. gözlerim koyu kahve gri istiyorum ama ne nasıl gözükücegini nede hangi marka olması gerektiğini biliyoruö.. Birde markaların kalite oranlarına göre fiyatlar ve önerileriniz nelerdir ?:KK28:

bu resimlere bakarak diyebilriim ki adoreler de öyle düşündüğüm gibi doğal lensler değillermiş..yani pek peşinden koşulmaya değer bir lens gibime gelmedi...sahte soloticalara benziyor daha çok...hani şu solotica gold varya onlar gibi sanki :44:

Katılıyorum güneşcim....ama belki takibindesindir...bir lens çıkıcak,hani şu adore diye bahsediliyordu ama adore olmayan...yarı opak ama inanılmaz bir lens gibi duruyor..sabırsızlıkla onları bekliyorum ben...

ben şeffaf lens kullanmaya başladım geçen gün. takmaya alıştım sayılır da.. çıkartmak ne kadar zoor:KK14:

Kızlar bi arkadasımın lensleri çok kayma yapıyo gözünde çaresi yokmu bildiğiniz? Hani bir arkadasımız bir kaba sıcak su koyun lens kutusunu içinde bekletin falan demişti o konuyu bulamıyorum...işe yarıyormu acaba bende arkadasıma söleyimde uygulasın! :KK31:

bence sakıncalı olabilir.konuyla ilgili profesyonel birisinden bilgi al bence hangi ildesin bilmiyorum xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Lens kullanırken çok dikkatli olun lütfen,gözüm enfeksiyon kapmış durumda,çok sıkıntılı ve korkutucu bir durum.

arkadaşlar, lenslerin kayma batma sorunu gözün çapıyla falan ilgisi var mı?? doktordan lens reçetesi aldım. bc 8.60 dia 14.20. ben önceden freshlook kullanıyordum sorun yaşamadım. onunda bc 8.60 ancak dia 14.50. ama b&l marka lensin ölçülerinin ikiside benim gözüme uymuyor. takarsam kayma batma gibi sorun yaşar mıyım? yaşarsam nasıl çözebilirim?? yardım edermisiniz :44::44::44::KK53:

freslook gri lenslerim..sizce yakışmışmı:KK34:
27wy9h4.jpg

freslook gri lenslerim..sizce yakışmışmı:KK34:
27wy9h4.jpg

ne güzel mavi durmuş ya . bende de gri vardı. böle durmuyor bende yeşil oluyor :44: mavi lens takamıycam sanırım :2: yakışmış cnm güle güle kullan :KK61:

Son düzenleme:
X