Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

optikçilerin nerdeyse hepsinde var cnm. bende kullanmayı düşündüm ama aylık lense 50 tl vermek mantıklı gelmedi :44: gerçi çok güzel duruyor o bi gerçek :KK52::21:

çok tesekkur ederim canım cevabın icin evet benimde cok hosuma gitti arkadasların koydugu resimler ondan bakıcam haftasonu :)

önceden freshlook gümüş gri kullanıyordum resmini ekliyim ama normalde biraz koyu gibi geliyordu ama ısıkta guzel gorunuyor rengi umarım bi yardımım dokunmustur :)

$Görüntü130.jpg

çok tesekkur ederim canım cevabın icin evet benimde cok hosuma gitti arkadasların koydugu resimler ondan bakıcam haftasonu :)

önceden freshlook gümüş gri kullanıyordum resmini ekliyim ama normalde biraz koyu gibi geliyordu ama ısıkta guzel gorunuyor rengi umarım bi yardımım dokunmustur :)

Eki Görüntüle 189365

güzel durmuş cnm. genelde açık bi renktir cnm o ya. bende gümüş gri alcaktım vazgeçmiştim ama güzelmiş rengi.:KK61:

amazon çok güzel cnm almanı tavsiye ederim. alınca foto koymayı unutma :KK1:

güzel durmuş cnm. genelde açık bi renktir cnm o ya. bende gümüş gri alcaktım vazgeçmiştim ama güzelmiş rengi.:KK61:

amazon çok güzel cnm almanı tavsiye ederim. alınca foto koymayı unutma :KK1:

cok tesekkur ederim canım gumus grinin rengi evet cok guzeldi ama freshlooklara ısınamadım bir turl haftasonu alırsam koyucam mutlakaa :KK66:

Lens almak istiyorum fakat cok kararsızım. Bundan once deneme amaclı Bausch Lomb almıstım.Tam bir fiyaskoydu. Suan acıkcası lense asırı bir fiyat vermek istemiyorum cunku gozlerim bozuk degil. Cok koyu kahve gozlere sahibim. Gecen seferki lensim light greendi bu kez yapay duran bir sey istemiyorum. Açık ela gözlere hayranım. Sarımsı duran bir lens ya da yeşil önerebilir misiniz? Solotica dusundum fakat internetten siparis yapmak istemiyorum. Tanita tıkaram, amazon, rainbow arasında kaldım. Tanita tıkaramın yellow( gözde yeşil duruyormuş hoş ama uzaktan siyah duruyormus lensim diye bagırmasın ama renkli dursun istiyorum), amazon green ya da hazel ama hazelin durusunu gorme imkanım olmadı. Rainbowun da giallosunu cok begeniyorum. Mavi falan istemiyorum dedim ama yine de o renklerde de öneriniz varsa memnun olurum. İnanın gözlerimden gocunur oldum abim gri-mavi gozlere sahip, babam yeşil, annem ela.. :KK25:
Simdiden tesekkurler :) :86:

merhaba arkadaşlar. geçenlerde adore bi yellow almak için güneş optiğe gittim. normalde denetmiyorlardı ama deneyebildim. gözlerim orta koyulukta kahverenegi.çokta güzel durdu ellerinde kalmamış bugüne getireceklerini söylediler ama firmanın elindede kalmamış.sizce onun yapısı ve doğallığında ne önerirsiniz? ayrıca orda görevli bayan elegancelarda kampanya oldugunu söyledi 1 alana 1 bedavaymış. elegancelardada sarı diye geçen giallo rengi gösterdiler güzel fena değildi ama deneyemiyormuşuz.deneyen yada kullanan varmı vede fiyat olararakta (1yıllık lens)50 lira dendi. inanamadım. sahte olabilirmi acaba?

merhaba arkadaşlar. geçenlerde adore bi yellow almak için güneş optiğe gittim. normalde denetmiyorlardı ama deneyebildim. gözlerim orta koyulukta kahverenegi.çokta güzel durdu ellerinde kalmamış bugüne getireceklerini söylediler ama firmanın elindede kalmamış.sizce onun yapısı ve doğallığında ne önerirsiniz? ayrıca orda görevli bayan elegancelarda kampanya oldugunu söyledi 1 alana 1 bedavaymış. elegancelardada sarı diye geçen giallo rengi gösterdiler güzel fena değildi ama deneyemiyormuşuz.deneyen yada kullanan varmı vede fiyat olararakta (1yıllık lens)50 lira dendi. inanamadım. sahte olabilirmi acaba?

ciddi olmazsın 1 yıllık 50 lira mı ???? :44::44: eğer öyleyse kutu kutu alırım. nerde sordun cnm tam olarak.

edirnede sordum cnm. güneş optikte kampanya varmış,istanbulda ve birçok yerde şubesi var.bi araştır istersen .elegancelar benim bildigim epeyce pahalı yine bugün eve gelirgelmez buraya yazdıktan sonra birkaç kişinin yazısını okudum 2 çeşit elegance varmış sanırım;biri yerli bir ithal. bu yerli malı olabilirmi acaba? birde kullanan varsa bu elegance gialloyu, yorum yapsa çok mutlu olucamm.:KK16:

keske adorelerime kavuşabilseydim bugünnn:2:

daha fazla dayanamadım gittim aldım eleganceları.bu arada kampanyalı 50 liralıklar3 aylıkmış :) öğlen alır almaz giallo mu taktım şuana kadar 2 kişi gördü ikiside çok beğendi. adoreler gelene kadar bunlarla idare edicem artık:):KK8:

daha fazla dayanamadım gittim aldım eleganceları.bu arada kampanyalı 50 liralıklar3 aylıkmış :) öğlen alır almaz giallo mu taktım şuana kadar 2 kişi gördü ikiside çok beğendi. adoreler gelene kadar bunlarla idare edicem artık:):KK8:

cnm bi foto koysan. merak ettim de :KK1: 3 aylık 50 gene iyi bence . :KK52:

foto yükleyemiyorum yeni oldugum için ama avatarımada koyamıyorum. profil resmi nasıl koyuluyor?

$lens giallo göz.jpg

saol cnm mesajını şimdi gördüm deci cim. çekimi pek güzel olmadı ve baya bir kırptım:))ama daha sonra güneş ışığında çekip onuda eklerim.

:26:kızlar bu lensi bilen yada kullanan varmı?çok güzel görünüyor.nasıl alabiliriz acaba?yardım ederseniz şimdiden çok teşekkür ederim.:KK19:

cnm bildiğim kadarıyla özel boyama. tabi yanılıo olabilirim. öle okumuştum. biraz tuzlu haliyle. bildiğim bu umarım yardımcı olmuşumdur:44:

canım ben tester değil kutusundan hiç açılmamış bi şekilde aldım hatta aldığım yer bana denetmiyoruz dedi bende katalogdan beğenip aldım ama görüntü bulanık sanırımmm farklı bi lens denemek lazım :KK70: sanırım ben bu bu lense ve görüntüye çok takılmış durumdayım :KK70:delikafadulden

neredeyse on senedır kullanıyorum ama bir Allahın kulu bana soylemedı lens muayenesi oldun mu diye hatta göz dr.uma ben bu numaraları lensle kullanıcam dedi tepki kuuulllaaan dı meğerse:KK70: çapları varmış ve bugune kadar hep yalnış çaplarda kullanmışım bütün sorunlarım o yüzdenmiş:) bence bir lens muayenesi olun çok zor değil bana sadece rainbow uyuyormuş:KK70: ben hep freshlook b&l elegance kullandım hiçbiri uygun değilmiş haberim yokmuş bakalım şimdide harelimi haresizmi renk ne olsun derdindeyim lenslerim bugün gelıcek bana şans dileyin:)):89:

X