Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

masaşşall gözunuze ck yakısmıs bu renkte goz yapınızda hoşş bence benm sabah uyandıgımda çapaklanma başladı yapışır derecede bılyrmusunz canm sıkılmaya basladı yıne hergun geçmedı bır ay oldu artık doktora da gıtmek ıstemıyorum ben

tatlım sağolasın da hiç resimdeki gibi güzel değildi bunlar inanki..şaşırtmasın yani bu resimler hiç kimseyi diye belirteyim :))

oynamıyosun kaşımıyorsun dimi gözlerini ?? çok rahatsız ve tedirgin olduysan bence bir görün cnm ya doktora sonuçta doktordan iyi hiç birmiz bilemeyiz her ne kdr tecrübeli olsak da..

yok ya hıc dokunmadım varya ya hele bugun ıyıvce costu gozlerım sormayn sızınde kafansız sısırdım bugun kalktıgımda kan canagıydı ve gıttıkce kotuluyor yarın gıdıcem doktora korkmaya başladım ıyıce kanlanma gecer dımı ya benm babamın yıardr kanlıdır gozlerı ınsallah oyle bı sroun olmas bendede ya enfeksıyondandır gecınce kanlanmada gecer ınsallah akşam uzareı oldu sımı pembemsı kaldı ama her sabah uyandıgımda çapak valla kendı kendıne gecıcek gıbı deıgl bı gorunuyum de baskada artık doktor degıstırmek ıstemıyrm

arkadaşlar bu çapaklanmada kanlanmada geçer dımı basına gelenler yazssın ne olur ıyıce canım sıkılaya basladı ((

arkadaşlar bu çapaklanmada kanlanmada geçer dımı basına gelenler yazssın ne olur ıyıce canım sıkılaya basladı ((

cnm aynı şey banada oldu bundan 1 hafta önce falan. hafif kanlanma , kaşıntı ve sabah çapak oluyordu. doktora gitmek için vaktimde yoktu gidene kadar ilermesin diye araştırma yaptım biraz. ilk önce sabah akşam dalinle gözlerini yıka. sonra günde 2-3 kere çay pansumanı yap. 3-4 günde geçio. ama tabi doktora görünmek en iyisi devam etseydi gidicektim bende. eğer çok kötüyse cnm doktora git bence.

canım doktora git mutlaka muayeneye gözünü rahatsız eden bir şey olmasa kanlanmaz.. enfeksiyon ya da başka bir şey de etkilemiş olabilir en iyisini doktor bilir tabiki zaman geçirme cnm hemen git bence..

göz alerjim varmış doktor sen lens kullanamazsın dedi ama ben kullanmak istiyorum acaba bir sorun çıkar mı

canım doktora git mutlaka muayeneye gözünü rahatsız eden bir şey olmasa kanlanmaz.. enfeksiyon ya da başka bir şey de etkilemiş olabilir en iyisini doktor bilir tabiki zaman geçirme cnm hemen git bence..

ben bugün doktora gittim gözümün alerjik olduğunu lens takarsam çapaklanma şişme gibi etki yapacağını söyledi belki o yüzden olabilir. Ancak bende bunları göze alıp takmak istiyorum taksam sorunlar böyle mi olur bimiyorum

saol cnm gıttım doktora cok hassa gözm kndı doktorum yoktu bugun baska bı doktor baktı sytstae göz yası bı merhem bı relestal dıye damla verdı valla kullan bulnları ıyıce sabahlarıda dalınle göz kapaklarıı temızle dedı geçene kadar çay pansumanı hıc yapamadım canm ya ıyıce sogumus cayımı yapıoyrsunuz hıc bılmıyormonu bıkere denedım iyice scak yapmısım dahada azdı gozumun agrıları bu damlalarıda kullanıyımda bakıyım bırhaftada ne olcak duruma gore yıne bakıcam artık canm ck sıkılmaya basladı senınkı cok sukr 1 haftada geçmıs benm 1 ay oldu bu durumdayım(

canm tam olarak doktor ne dedı sana suan allerjık bı durum var dedıyse gecınce takarsın bırkac ay takma derım sana su oranı dusuk kullanmayı tavsıye edıyorlar normaldede ama lens taktıgın surece allerjı olur dedılerse kıyma gozlerıne takma cok cekersın yoksa gozun onemlı dıkkat et

geçmiş olsun cnm ya. bende çok korkmuştum geçmez diye ama geçti. çayı ılık koyuyosun cnm. sakın sıcak koyma daha kötü olur. soğuya yakın ılık olcak. doktora gitmen ii olmuş cnm ihmale gelmiycek şey bunlar. umarın yakın zamanda iyileşirsin.

Çocukluğumdn beri göz doktorumu değiştirmedim gözümde genelde herşeye alerji var saman nezlesi vs dedikleri şeyler. Bugün de genel bi muayene oldum gözlüğümü yazdı bende lens içinde birşeye gerek var mı dedim gözlerin lens için uygun değil dedi neden dedim gözümün alerjik bir yapısı varmış lensi kabul etmezmiş ama bende çok istiyorum takmak en azından arada bir takmak istiyorum

arkadaşlar dün topazio larımı aldım ama küçük mü geldi anlamadım 8.7 dıa 14.2 dış çeperinden kahverengi gözüm belli oluyor

Dün gelen topaziolarım ...satıcam çok üzüldüm ya..
Keşke sofistik gri alsaydım yine...Hem küçük geldi gözüme hem suni bir renk..Hiç böyle biley beklemiyordum...Satıcam lensleri hemen 1 kere taktım ve bir daha takmam...Acaba quartzo yada nc mel de mi böyle...Hiç açmadı gözümü .ve çok suni durdu

Eklentiler

• $2.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 66
  • $1.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 77
bunlar da sofistik grilerim ben ne yapıcam arkadaşlar ya solotica hani daha iyiydi

Eklentiler

• $IMG_2755.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 62
  • $IMG_4938.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 40
  • $IMG_4876111111.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 48

sevgili OZGEKNK bence alerjik bir göz yapın varsa zaten gözün kabul etmicektir lensi istesende acır batar bir şekilde seni rahatsız eder takamazsın..hiç bulaşma derim gözlerimiz çok değerli çünkü zarar verme gözlerine..doktorunun kontrolünde belki bir deneyeiblirsin nasıl hissedeceğini istersen öyle yap içinde kalmasın bakalım kabul edicek mi gözün..

arkadaşlar dün topazio larımı aldım ama küçük mü geldi anlamadım 8.7 dıa 14.2 dış çeperinden kahverengi gözüm belli oluyor
canım mesaja cevap verirken burdaki resimleri görmemiştim şimdi baktım da kaymış mı lens sanki yoksa o hizada öyle kaldı mı gözünde hakkaten küçük mü gelmiş lensler yahu bana büyük geliyo taşıyo soloticalar o kdr küçük olması mümkün mü anlayamadım onu lensi ilk taktığında kayma yapması normalde bir kaç seferden snra iyice oturması lazım oturmazsa aldığın yere şikayetini bildir belki yardımcı olurlar cnm..

Kıvılcımuzun,lenslerde kayma olmuş canım,büyük geldiğini sanmıyorum,yine de solotica topiğine eklersen resimlerini vetman a sorarsan öğrenebilisin,o biliyordur solotica konusunda uzman

saol canım uzulmeyn sızı uzmek ıstememanlattıklarımla zaten ben knsmaktan ck sıkdım kac aydır cektıgım sormayn ya aman dkkat edın gozlerınıze zamanı gecınce atın paranz oldukca alın aman dıkkat aynı seyı yasamanızı ıstemem bende ck sevym lens ama bole olnca daha yaa kadar hc almam olmadı seffaf alırım onda hc problem olmyordu taktık bı renklı sevdamıza ste:)sımdı damlaları kullanıyorm suan kanlanma gectı capaklnamada olmyo ama antıbıyotık fln hersey dokuyom sncta her damla kullandıgımda geçıyo ama bıraknca devam edıyordu du bakalım duzenlı bı kullanıyımda kızlar varya damlalar kullanan kullana kırpklerım uzadı ya alt kırpıklerım bnm uzuyo gunden güne şaka gibi gülek azcık:)uzuyo ama çoğalsa keşke bıandanda:)

aman cnm dikkat etmek lazım. lens şakaya gelmio işte günden güne iyileşiyosn cnm genede. peki lens kullanabilcekmiisn bidaha.

e ne güzel kirpiklerin uzuo cnm bu da kötünün yanında ii bişey olsun :) bide benimkiler uzasa ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…