Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sevgili OZGEKNK bence alerjik bir göz yapın varsa zaten gözün kabul etmicektir lensi istesende acır batar bir şekilde seni rahatsız eder takamazsın..hiç bulaşma derim gözlerimiz çok değerli çünkü zarar verme gözlerine..doktorunun kontrolünde belki bir deneyeiblirsin nasıl hissedeceğini istersen öyle yap içinde kalmasın bakalım kabul edicek mi gözün..

doktorum aile dostu da olunca bana direk karşı çıktı göz yapın kesinlikle müsait değil dedi kestirdi attı .Gidip bişey diyemem şimdi de ooff off :KK43:

Arkadaşlar 27.12.2010 tarihinde elime ulaşan Topazio larım göz çeperime küçük geldiği için satıyorum isteyen varsa bana ulaşabilir.

Emin misin goz capina kucuk geldigine bence goz capini bir olctur sofistik lenslerden byktu soloticalar sanki oyle hatirliyorum ben..bence lens kayiyirsa onda bir problem olabilir cnku son zamanlarda bu kayma sorunundan sikayetler yaygin

aman cnm dikkat etmek lazım. lens şakaya gelmio işte :KK43: günden güne iyileşiyosn cnm genede. peki lens kullanabilcekmiisn bidaha.

e ne güzel kirpiklerin uzuo cnm bu da kötünün yanında ii bişey olsun :) bide benimkiler uzasa ya :)

ınsa cnm ya ıns gexcıyordur ya anlamıyorm ınan.krem ck ıgrenc avrupa yaksndakı çiko gıbıyım kac gunlrdır.:) guluyorm artık.hıc sormadm canm her geçtıgınde kullanabılrsın dedıler bı durum yok yanı oaletlerden bakıp ne kadar kullanabılırsın derler bılmıyorm ama alerjı bnde olan bısey degıldı hpsı ust uste geldı ıste allerjı geçınce enfejksyon basladı oda bır ay surdu allerjı cok fenadı demek hassaslasınca kaptı enfeksıyonu ama lens kullanacak drumda hıc degılım yaza kadar dınlendırıcegım gozlerımı ozaman bı alırım denerm herhagı bı rahatsızlık hıssedersem şffaf la devam ederım cunku renkı başlarsam hergn takarım bırakamam sorn yasamak ıstemıyorm bu şekılde bıdaha ama allh korusun bıdaha lens takma demesınler ya çok hoş olyo lensler ama freslok kullanmam su oranı %55 oldugundan keısnlıkle onermıyorlar cnm suan gozune sorn yapmıyo senın allahtan ama yınede dıkkat et oksıjennı :KK1:almıyor gozun su oranı % 50 nın altındakıler onerıyorlar en gaz geçrgenlerı onlar seffaf lenslerın su oranlarına bakarak da anlaya bılırsın hemı optm

amam gozumd bole b problem yasamasaysım freslok elalardan hc vazgeçmezdım cunku çookk begenıyordum ve cok ıltıfat alıyordum yaneee kısmet deglmıs:))

Emin misin goz capina kucuk geldigine bence goz capini bir olctur sofistik lenslerden byktu soloticalar sanki oyle hatirliyorum ben..bence lens kayiyirsa onda bir problem olabilir cnku son zamanlarda bu kayma sorunundan sikayetler yaygin

canım bariz küçük geldi göz bebeği değil ama kahverengi çapı yani
Gidip sofistik aldım yine o tam gözüme oturuyor ...
Keşke solotica da da aynı boyutlarda ve renklerde bişey olsa
Quartzo alsaydım belki daha iyi otururdu

arakaşlar takas ettiğim cristallar geldi ....bunlartam oldu gözüme :)..... sofistik gibi parlak ve açık gri değil az daha koyu ama sofistik kadar damarlı değil en kısa sürede foto koyarım....bu soloticalarda cristal dan daha açık gri var mı ? renk olarak

kızlar merhaba. acil yardımınıza ıhtıyacım var.rain bow mu amazon mu alsam bılemıyorum. o pupil boslugu az olsun ıstıyorum. gozlerım koyu kahve. gri dusunuyorum. hangı marka daha dogal durur????

kızlar merhaba. acil yardımınıza ıhtıyacım var.rain bow mu amazon mu alsam bılemıyorum. o pupil boslugu az olsun ıstıyorum. gozlerım koyu kahve. gri dusunuyorum. hangı marka daha dogal durur????

Pupili dar olsun ve rengini açsın dersen tabiki amazon derim canım. kullanan arkadaşlar çok memnun. ben de en kısa zamanda edineceğim 1 tane :KK34:

bende oyle dusunmustum tatlım. yaklasık 3 saattır neredeyse butun yorumları okudum ve şu sonuca ulaştım. b&l biraz pörtlek gosterıyor pek dogal degıl raınbowun pupılı dar yıllardır freshlook kullanıcısı olarak ta sunu ekleyeyım cok bellı dogal olmadıgı. sanırım amazon almak gerek. balık gıbı gosterır mı acaba o da? pörtlek bakmak ıstemıyorum artık :2:

kızlarrrrrrrrrrrr benım gözde kı enfeksıyopn geçmedi hala ben napacagım:KK43:(bıkac gundurr ağrıda başlado hafıftende olsa ağrıyorr.dun yıne doktora gıtım yavas yavas geçiyor devam et bırhafta daha ılaclarına dedı amelıyatı vardı gıttı.(ilgilenmıyormu sızce ben ne yapmalıyım.sabah ları kalkınca kızarık gozm yıkayınca normale donuyor sonra damlalarımı duzenlı bır sekılde damlatıyorum gunde 4 defa artık mahfoldu gozlerm 1 bucuk ay oldu enfeksıyon geçmezmı başka bı doktora mı gıdıyım sızce yoksa doktorn dedıgı gıbı 1 hafta daha devam edıyımmı kullanmaya ılaclarıı.((((dalınlede sabahları hera sabha yıkıyorm goz kapaklarımı ıkı gundurde soguk ılık cay pansumanıda yaptım bıde okuyorum gozumu gozume nyet edıyorum ağzım yırtılırcasına esnıyorum nazarmıdır ya:KK43:

kızlarrrrrrrrrrrr benım gözde kı enfeksıyopn geçmedi hala ben napacagım:KK43:(bıkac gundurr ağrıda başlado hafıftende olsa ağrıyorr.dun yıne doktora gıtım yavas yavas geçiyor devam et bırhafta daha ılaclarına dedı amelıyatı vardı gıttı.(ilgilenmıyormu sızce ben ne yapmalıyım.sabah ları kalkınca kızarık gozm yıkayınca normale donuyor sonra damlalarımı duzenlı bır sekılde damlatıyorum gunde 4 defa artık mahfoldu gozlerm 1 bucuk ay oldu enfeksıyon geçmezmı başka bı doktora mı gıdıyım sızce yoksa doktorn dedıgı gıbı 1 hafta daha devam edıyımmı kullanmaya ılaclarıı.((((dalınlede sabahları hera sabha yıkıyorm goz kapaklarımı ıkı gundurde soguk ılık cay pansumanıda yaptım bıde okuyorum gozumu gozume nyet edıyorum ağzım yırtılırcasına esnıyorum nazarmıdır ya:KK43:

cnm bence ilaç dışında hiç bir şey sürme gözüne çay filan yani enfeksiyon kapmış göze pek iyi gelmez strilize olmamış bir şey sonuçta mikrop taşıyıcı olaiblir.. tatlım bence sen doktorunu değiştir göz hastanesine filan git hem sigortalıysan filan onlarda indirim oluyor ben anlamadım göz rahatsızlığı bu kdr düzenli kullanılan ilaçlarda geçmesi gerekir doktor yanlış ı teşhis koydu acaba bu kadar uzun sürmemesi gerekirdi neredeyse 2ay oldu senin bu derdin çünkü.. bence çay tarzı şeyleri gözüne değdirme bile sadece ilaç kullan arada bir de doktor önerdiyse eğer dalinle temiz tut ama bunu da sık yapma ve başka bir doktora git bence..çok geçmiş olsun tekrar canım..:KK71:

cnm senin durumun baya bi ciddi. başka bi doktora git cnm. eğer hafif bi enfeksiyon var sa çay ve dalin iyi gelio. doktorum bana öle demişti. senin baya ilerlemiş. çoktan geçmiş olması gerekirdi çünkü .ilaçta kullanıyosun. :26:

durasoft3violet037hc3.jpg

bu lenslerin yapısıyla amazon colors ve sophistic marka lensler aynı.eğer bı yanlışım varsa bu konuda duzeltin lutfen ayrıca. eğer almak ısteyenler varsa karar verebılırler.bunlar gri rengi

durasoft3violet042ir5.jpg

bunlarda mavı rengi

ben anlayamadım bu lenslerin hangi marka olduğunu

Kızlar cuma günü doktora gittim.artık gözlükten nefret ediyorum.göz altlarım keşler gibi mosmor oldu yaa;((birde bi makyaj yapıyorum gözlüğü takınca hopp gidiyor görünmüyor hiçbişey.neyse doktor engel olmadığını kullanabileceğimi söyledi.ezc.cı bana en iyisinin nıght day olduğunu söyledi.zaten katolokda da en pahalısı oydu.birde en çok oksijen sağlayan,hemen kurumayan... saydı bi dünya oymuş.bende siparişinin verdim.göz numaraları farklı olduğundan 2 kutu almak zorunda kaldım.kutusu 100 lira.200 liraya geliyor.aranızda bu lensi kullanana ve memnun olan varmı acaba???birde fiyatı uygunmu yaww???:18:

cnm bence ilaç dışında hiç bir şey sürme gözüne çay filan yani enfeksiyon kapmış göze pek iyi gelmez strilize olmamış bir şey sonuçta mikrop taşıyıcı olaiblir.. tatlım bence sen doktorunu değiştir göz hastanesine filan git hem sigortalıysan filan onlarda indirim oluyor ben anlamadım göz rahatsızlığı bu kdr düzenli kullanılan ilaçlarda geçmesi gerekir doktor yanlış ı teşhis koydu acaba bu kadar uzun sürmemesi gerekirdi neredeyse 2ay oldu senin bu derdin çünkü.. bence çay tarzı şeyleri gözüne değdirme bile sadece ilaç kullan arada bir de doktor önerdiyse eğer dalinle temiz tut ama bunu da sık yapma ve başka bir doktora git bence..çok geçmiş olsun tekrar canım..:KK71:

aynen sız bılıyrsunuz ya 2 ay oldu bakın su sıra sabah kalktıgımda nasıl bı resmını koyayaım ya vallahı ben yarın devlet hastnesıne gıdıymr randev aldım tanııdık doktor bulduk goz dr.op.dr son olarak buara gıdıcem dahada gıtmem tanıdık bırısının abısı doktr bakaym ne dıycek sızıde uzdum kusrumabakmayın ama paylaşnca rahatlıyorm:KK43:

$sabah kalkncakı.jpg

işte budurumda suan gozum resmı ekelyebıldımmı bılmyrm ama sabah kalkınca bolye snra yuzumu ykaynca duzelmeye baslıyo bu san kı halı gecen hafta kan canagıyd duan batma var ıcınde:KK43:

X