Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım paylaş tabiki de .. ne oldu gittin mi doktora sonuçları buraya bildir umarım bir çözüm bulmuştur bu seferki doktor..

canım paylaş tabiki de .. ne oldu gittin mi doktora sonuçları buraya bildir umarım bir çözüm bulmuştur bu seferki doktor..

gıttım cnm saoln ılgnız ıcın gıttımtanııkta olsa randevumu aldım gıttım snra ya kanlanma fln var demedım sadece kullandıgım ılac recetesını gsertm enfeksıyon var dıoyrlar herhafta devam et dıyorlar b ılaclara dedım snra ıste muayene koltgnda baktı gozume ne oldu gözlerne bole dedı lens kullanıyrdm allej oldu 2 ay surdu o gectı enfeksıyn kaptı dedm 2aydırda bole devsm edıyodedım tamam dedı bana 1 tekdamla verdı 5 ml lık dedı 1 hafta bnu kullan haftaya lenslerınıde tak gel dedı dedım lensm yk dedım bole olunca gozm hc takmadm dedım tamam yınede gel haftaya dedı kontrol edeyım dedı.ınssss ıyıy gelıyordur damla bu sabah kalktıgımda agrı sızı hc bısey yoktu kanlanma bıle olmadı allahma bn sukur sadece dıbınde batma oluyo arada haftaya bakaymne dıyecek ben duznlı kullanıyımda ıns ıyı gelır dua edıyorm.suanlk ıyııym ama:) sizde ck saolun.belkı bu dktr iyileştrcek he bu aada lensınıde tak gel dedıgıne gore lens kullanabılyrm ck skr:)tabı yaza kadar almıcam yınede bı haftaya soraydmda

bende freshlook numaralı lens kullanıyorum.Göz numaram bırbırnden farklı oldugu ıcın ıkı kutu alıyorum hep. 1 kutuyu 35 tl ye alıyrdum bıara kampana vardı 2 kutu 50 ydı. uzun suredır hep aynı yerden alısvers yaptıgım ıcın hep 2 kutuyu 50 lıraya alıyorum. may optıkten alıyorum ıstanbul bakırkoyde. normalde 1 kutu 35 lıraydı.

kızlar merhaba. acil yardımınıza ıhtıyacım var.rain bow mu amazon mu alsam bılemıyorum. o pupil boslugu az olsun ıstıyorum. gozlerım koyu kahve. gri dusunuyorum. hangı marka daha dogal durur????

Sarışınsan kesinlikle rainbow gir haresiz almalısın. Kesinlikle kullanımı çok rahat çokta doğal duran bir lens.

kızlar bu hafta gözlerım duzeldı sanırım hıc sıkayetm yok çok yıyım masallah sonnda gecıyor galıba gözlerım yanı tanıdıkmı bulmak gerekıyordu ya cok uzgunum bu konuda arayıp kotu seyler solemek geıyor ıcımden yazık yaa okadar gıtttım gıttım geldım doktorlara allaha havale edyorum işimden gücümden oldum bı enfeksıyonu gecırememıslerdı saolsun sn gıttıgm doktor ya saolunsn gerçktn tek bı damlayla bıtırdı gözmmdekı sorunu bakaym pazartesi ne dıyecek ıns tamamen geçmıs der ınss:)))

cnm çok sevindim sen yine de geçtikten bir süre sonra lens kullanma ne olur ne olmaz zaten hiç bir göz doktoru görmedimki lensi önersin :) çok çok geçmiş olsn tekrar hadi kurtuldun bu sefer bu doktorun peşini bırakma daha iyisini bulana kdr :))

kızlar.kendi gözüm kahverengi.daha önce bir sürü lens kullandım ama hepsi çok yapay durdu hıc begenmedım(freshlook b&l gibi) saçımı karamel yapıcam onun ıcın guzel bı yesıl dusunuyorum dogal dursun istiyorum.önerilerinizi beklıyorum

Merhaba,
Ben 10 yıl boyunca lesn kullandım gözüm miyoptu. Şeffaf lesn alıyodum, zaman zaman heves edip değişik renkli lesnler aldım kısa kullanımlı daha ucuz, uzun kullanımlı en pahalıları hepsininde birer tane almışımdır bu süre içinde yeşiller lacivert mavi ama hiç birini ok uzun kullanmadım süresi kutuda durarak bitti. yani bence hangi renk istediğini bi kenara bırak hangisi doğal duruyosa onu al. illa mavi olcak yeşil olcak diye alırsan onu da kullanamıcaksın birde benim gözüm de koyu kahve bu en olumsuz renk bence, mesela ela renkli gözlülerde hangi renk olurs aolsun çok güzel duruyo yada acık kahverlerde yada tam simsiyah gözlerde. koyu kahve olunca çok yapay duruyo alttaki renk patlıyo malesef. ben 3 sene önce lazer oldum şu an lens kullanmıyorum. renkli almak istiyorum ama koyu kahvede dğal renk bulan varsa yazsın.

arkadaşlar merhaba, benim iris boyutlarım farklı, haliyle rahatsız oluyorum, gözlerim koyu kahve tenim esmer...

bal rengi, gri ya da siyah hangisi daha az belli olur?

ayrıca işinizde torik renkli lens kullanan oldu mu? astigmat ve miyopum var yıllık masrafı hemen hemen aynı oluyor, kullanan varsa görüşlerini alabilir miyim?

Freshlook ColorBlends serisinin yeşili doğal bir görünüm sağlıyor,arkadaşım kullanmıştı,çok hoş durmuştu onda.

Kızlar lens solüsyonunuza çok çok dikkat edin derim...Özellikle Bausch&Lomb'dan uzak durmanızı tavsiye ederim,gözlerde çok sorun çıkartıyor.

Son düzenleme:

bu da boyamaymış

kızlar yokmu bana fikir verecek bir arkadaş ya.günlerdir haber bekliyom valla.gözlerim miyop.şeffaf ve renkli çoğu lensi denedim.fakat bu resimde maviyle birlikte hafif yeşillik olduğundan doğal durmuş.lütfen yardım edin.

Son düzenleme:
kızlar geçmişti sevnmıstım ama tekrarladı suan tahrıs olmus durumda sabahlaı kanlı.butun gun geçmeyen hafıften bı agrı,gozum sanırım göz kurulugum var doktorlar demıyor ama ınternetten b doc.goz dktruna sor sorulan sıtede sordum kullandıgım btun damlalları yazdım sonucunda dıyorkı göz kurulugun başlamıs sunı gozyası kullananman gerekk gereklı durumlarda dıyor sadece bana yardımcı olurmusunz bu konuda aynı sorunu yasamıs ve geçtı dıyebılen bırılerıne ıhtıyacım var aman dıkkat edn bana daha renklı kullanmamaya karar verdım mahfoldum kac aydırr onumzdekı hafta cerrahpaşayada gıdıcem son artık ordakı doktorlara da bakıcam ıns merhametlı bı doktor la karsılasırım gözyaşı testı varmıs onu sorcam yaplması gerekıyormu bana dıye aman dıkkat edın hanımlar gözunuz cok onemlı ruzgardan herşeyden tahrış oluyo suan gozum ya mahfoldum anlatamam kaç aydır damlayı kullanmay bıraktfgım anda ertesı gun tekrarlıyor ıns sunı gozyasını kullanınca geçer ıns tıkanıklık falna olmamıstır gozumde sonucu kotu cunku acılıyrlarmıs ama bı operasyondan geçıyorsun sonucta ben ıstemıyorm ble bıse ıns ona gerek kalmadan tedavı ederler gozmu ınnss canım cok sıkkın bayanlarr.(((kullanmıcam daha renklı falan su ıcerıgı yuksek freslokun aman dıkkat edın batma varsa gozunuzde bı kere mıkrop kaptıysa aman takmaın bırakn kendı halıne seffaf takn ben ns geçnce seffaf takma hakkım vardır ıns ona zın verır doktorlar kı geçsn sağlıgmdan baska bısey ıstemıyom suan.

Arkadaşlar alırken kesinlikle hareli alın. o belli olmuyor. ve eğer belli olmamasını istiyorsanız gri yada kurşuniyi tercih edin. Her rengi kullanmış olan bir lens kullanıcısı olarak söylüyorum.

cnm çok üzüldüm ya nazar mı değdi sana ne oldu böyle hay allah yaa çok geçmiş olsun umarım bu sefer bir çözüm bulunur sen bence uzun bir süre hiç lens takma zaten hatta elini bile sürme gözüne :) en önemli şey sağlık her zaman.. iyi haberlerini bekliyorum cnm sevgiler..

bende yaklaşık 1 yıldır nmaralı lens kullanıyoum. genelde haftalık lens kullanıyorum ama geceleri buna rağmen çıkarıyorum. numarası -0.75 günlük lensde kullandım ama çok kalitesz geldi bana. :117:

slm ben kac gundru gırmıyrdm canınm sıkkındı hep bugun cerrahppaaşaya gıttım muaynee oldm ck ılgılendı doktor saolsn knstu benle anlattm olanları recetelerıme baktı ıyıce muayne ettı snra dedıkı cok damlalar vermısler hep enfeksyon demısler ama olay kırpıklerınle aalakalı yağlanma olmus lens kullanırken oda capaklanma kepekleme kanlanma yapar dedı damla vermıcem sana dedı BLEFAROSHAMPOO adında bı sampuan verdı bunu al kullan dedı sana ıyı gelecek bıten kadar kullan dedı ve kızdı renklımı kullandın dedı haklıda bılmeden muayenesız alıp kullanıyorz dedm geçnce bı zaman snra seffaf ıcın muaynee olurm sadece dedım okadar.sukrettm allahma baska bısey olmadıgından göz kurluğu olmadıgına da sevndım cok cnku geçmek bılmeyen bıseymıs oda ck skrkı yok mus suan yıyım en azndan psıklojık olarak ıyıyım ck skr cok daralmıstım osampanı alıcam haberdar ederım sızıde saoln uzulmeyın ıyıkı varsınz hep yanımda oldunuz ıns bu sampuanla gececek bıseydrı.

cnm ben de de işte kirpik dibi iltihabı olduğunda dalin vermişti doktor buna benzer bir sorun oluşmuş sanrıım sende de bu ilacı da aklımda tutayım ben :)) çok çok geçmişler olsun tekrardan..bu doktor iyiye benziyor bu sefer umarım kesin sonuç alırsın artık vallahi ben de üzüldüm nedir bu çektiğin senin bayağı uzun sürdü çnkü..kendini üzme cnm bence geçicek bu sefer..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…