Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sebebini bende bilmiyorum.:uhm:
Bu arada pinax sen yanılmıyorsam yeni lens siparişi vermiştin.Lenslerin gelmedi mi?

Yok maalesef hiç kullanmadım lens falan.Doktora gittiğimde lens alabilrsin dedi doktor göz numaramı söyledi ama çap falan bakmadı hiç.

Yok maalesef hiç kullanmadım lens falan.Doktora gittiğimde lens alabilrsin dedi doktor göz numaramı söyledi ama çap falan bakmadı hiç.

o zaman doktoruna söyleyeceksin canım,ben ilk aldığımda doktordan almıştım.çapına göre o vermişti.sende öyle yap bence.

Normal büyüklükte gözlerim.Acaba acuvue oasys'in optiklerdeki normal fiyatını bilen var mı internette 60 a yakın bir fiyatı var.

evet topazio siparisi vermistim, henüz gelmedi rotin.. daha sürer galiba, bi hafta oldu siparisi vereli.

Topazio mu? ooo çok güzel merak ettidiğim ve beğendiğim lensler arasında.
Hadi bakalım hayırlısı,bende merakla bekliyorum.:hulya:
En kısa zamanda gelir inşallah.

Berry göz renginiz ayniysa, sende de öyle durur heralde. Yakisir neden yakismasin ki? Yüzünün tamamini görmedim ama göz sekline mavi tonlarini yakistiriyorum ben

ben yaklaşık 3 senedir kullanıyorum, bombeli falan durmuyor çok memnunumm..

kızlar freshlook yesil renk lenslerım geldı b&l ye gore cok daha ıyı gercekten
gayet rahat ben sevdım
ama gunes ısıgında lensım ben dıye bagırıyor genel olarak herkes dogal durdugunu soyledı ama ısıklı ortamlarda bence cok dogal durmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…