Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canım bende freshlook mavi aldım bulanıklık sulanma ve batma var nedenini bulmaya çalışıyorum. umarım sende sorun olmaz. sonucu bana haber verirsen sevinirim

gercekten mı bu benım 3.aldıgım lens olcak ıns bu sefer batma olmaz

ben de cok uzun süredir lens kullanıorm. hem renkli hem renksiz her türlü kullanıorm. renkli lenslerim uzun süredir sofistik. ama en son geçen ay freshlook deniyim dedim fiyatı uygun die. cok pişman oldum :KK43: aynı sekilde bulanıklık söz konusu ki ben bu sorunu dier lenslerimde yaşamıorm. lens kullanmaya basladıgım ilk zamanlarda ilk takınca lensi bulanıklık olurdu az bir süre sonra geçerdi ama artık dier marka lenslerde bu da olmuor gözlerim iice alıştı sanırım yıllardır kullanmaktan. freshlook un yapısını da çok beğenmedim cok kalın sanki :KK43: ama kullanıp memnun kalan arkadaslar var bu forumda sanırım. umarım bulanıklık sorunu sizlerde geçer arkadaslar. freshlooku birkaç sefer denedim ben de geçmedi cok bombeli kayıyor da :KK43:( benm gözüme olmadı malesef :KK43: umarım sizler rahat edersiniz.

ınsallah aynı sorunları yasamam salı en gec elıme gecıcek lenslerım burya yazarım

bütün renklerin numaralıları satılıyor ve sadece netten sipariş veriliyor
Türkiye'de satıs noktası yok. yerimseniben

peki neRden sipaRiş veRebiLiRiz hangi üLkeden geLiyoR?? çok güzeL meLLeR ya :)boshayallersmile

$Charmemel.jpg
Bende ikinci el alıcaktım basiretim bağlandı alamadım charme mel sadece gözümde fotosunu çektim.gg den alabilirsin oticabelluci,wrlens ten birde sahibinden.com da 115 ytl ye getiren bir aracı site var ordan

Eki Görüntüle 36918
Bende ikinci el alıcaktım basiretim bağlandı alamadım charme mel sadece gözümde fotosunu çektim.gg den alabilirsin oticabelluci,wrlens ten birde sahibinden.com da 115 ytl ye getiren bir aracı site var ordan

sana cok yakısmıs ya doğal duruyo.ama kimilerinde ise cok yapmacık yani lens oldugu belli oluyo.o yüzden charme mel istememiştim ama sende daha farklı durmus.ne güsel kendin için yakısanı bulmussun.kendi göz rengin ne renk.benim baya bi koyu kahve.bende de böyle dogal güsel bi renk olur mu

benim orta kahve gözüm alamadım basiretim bağlandı solotica esmeralda var ikinci yeşil olmasın dedim ama sanırım charme mel alıcam.evet bazılarında çok yapmacık durduğu için beğenmemiştim meli ama bana gitti.

mel, solotica lensler arasinda zaten en dogali, ben simdiye kadar kimsede yapmacik durdugunu görmedim dogrusu....

ben rengin tuhaf bir yeşil olduğunu gördüm donuk yağ gibi bazılarındada kataraktlı gibi olmuş.

o zaman mutlaka lenste bi hata vardir veya cor serisindendir... lensin rengi sari zaten, göze taktiginda yesilimsi oluyor... taban renge göre de degisebiliyor bu ton. Mel portekizce bi kelime ve bal anlamina geliyor. Yani bu meller daha cok gözde sarimtirak renkleri sevenlere.

berry cok tatlı olmus okdr dogalki lens demesen anlasılmaz bile okdr güzel yani
ama meller acık renkli gözde daha doğal koyu renkteki durusuna göre

evet bencede öyle ama charme büyük gelmiş falan dediler soğudum ama bakınca renk hoş durmuşboshayallersmile

bana büyük gelmiş gibi gelmedi hare olunca belirginleşmiştir
belki oyüzden öyle diyorlardır

Ya optiklerde denettirmiyorlar mı arkadaşlar lensleri?Denemiyorsak eğer internetten alıyım ozaman ben.Zaten optiklerde çok pahalı ya.

Sağlık Bakanlığı yasaklamış.Bu yüzden çoğu yer denettirmiyor denemedikten sonra dediğin gibi internetten almak daha mantıklı fiyatları çok uygun.
gg da lens satışları durdurulmuş ama....:çok üzgünüm:

hımm neden acaba çok ilginç .neyse artık başka sitelerden alır insanlar yada çözüm getirirler belki

X