Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

valla bilmiyorum berry, günleride saymiyorum acelem yok :) gönderildigini biliyorum onun icin icim rahat. Heralde topazio son lensim olucak solotica dan. Diger renkler hosuma gitmiyo pek verde marine hic düsünmedim banada yakismaz zaten o renk.

bende hiç beğenmiyordum galpalda beğendim.sadece fikirdi canım .bugün biraz keyifsizmisin pinaxcım

yo hayir berry :) huysuz mu gördün beni bugün?

valla aslinda ayak durumum beni bi hayli sinir ediyor, eve mahkumum malum... iki bucuk hafta oldu... depresyona falan girmekten korkuyorum

Lenslerim gelse, bi de ayagim iyilesse ne güzel olur valla....

merak etme ayağında iyileşir ne depresyonu galoş giy çık çok soğuk değilse.Sende yani boşver. lensleri ben senden daha çok merak ediyorummm

malesef soguk (( eksi derece buralar. Sen siparisini verdin mi? Yoksa benim lenslerin gelmesini mi bekliyceksin?

canlarım benden başka ilkkez renkli lens kullanınca bulanık gören olmadı mı

Son düzenleme:
beklicem sanırım bebiş hem iki tane alıyım birkerede tek riske giriyim diyorum.ama nc mel den sonra topazioya karar veremedim mavi konusunda tecrübesizim.matematikçi ben freshlooktata b&l dada hep buğulu görürüm zaten pupili gözünle uyumlu değildir belki

dia 14,00 ile 14,50 gözde çok fark edermi? şeffaflarım 14,00 renkli 14,50 acaba ondanmı bulanık gördüm ben????

kızlar ben freshlook yesıl lens sıparısı verdım
daha once b&l mavisini almıstım hıc dogal degıldı ve bır kere bıle kullanamadım batma yapıyordu bulanık goruyordum ve gozum sulanıyordu ...
umarım freshhlookta aynısı olmaz..

selin48 bence cor serisini düsünme eger soluk bi görüntü istemiyosan, hidrocor hem cok soluk bir görüntü hemde anlamsiz bakislar yaratiyor bence. Yine de almadan önce iyce bi arastir emin ol ondan sonra al :)

peki bu soloticayı tek sipariş edebiliyomuyuz.tek gözüm için sipars verip denesem begenmezsem diğreine almam.mesela rainbow elite hazel aldım tek gözüme.tamam rengi güzel oldu ama pupili cok büyük oldgundan ortada kendi kahve gözüm öyle bi cıktı ki lens dogallktan cıktı yani ben lensim diye bagırıyo belli oldu lens oldugu.mel için doğal diye duymustum.ten rengim acık diil benim bugday tenliyim.saclarım sarı,gözüm koyu kahve.bu mel smdi bende cok ciğ bi renk gibi mi durur yoksa tatlı bi ela gibimi.ya kafayı yicem.quartzodan vazgectim zaten erkek arkadsm begenmedi cok dikkat cekici diye.doğal istiyo o da aslında hic lens takmamı istemiyo da ben taktım buaralar

inanın rainbow elite hazeli begendim ama pupili büyük oldugundan göz doğallıktan cıkyo ve lens taktığım belli oluyo ona sinir oluyorum.solotica cor mel de böyle olr mu.resmi olan eklesin ya

selin, soloticayi tek olarak siparis verebilirsin ama unutmaki kargo ücreti tek de alsan cift de alsan ayni... senin bahsettigin lensleri ben hic bilmiyorum, kullanmadim ama solotica gercekten dogal bi lens, en azindan tecrübelerime göre "mel" gayet dogal... Bende ki natural colors serisi, bir veya iki sayfa öncesinde mel resmim var... ona bakip fikir edinebilirsin.. Erkeklere gelince, sanirim hepsi öyle..hic biri sevmiyor lensi. :1closedeyes:

peki cnm siparişi nerden vericem.sen nerden aldın.ya bide o kadr cok arastırma yaptım ki neredeyse herkes hidrocor mellerin insanları solgun ve hasta gibi gösterdigini söylemiş.cok çiğ bi renkmiş.off kafayı yicem.napacagımı sasırdım.koyu kahve gözdede mi aynı renk ortaya cıkıyo

canım bende freshlook mavi aldım bulanıklık sulanma ve batma var nedenini bulmaya çalışıyorum. umarım sende sorun olmaz. sonucu bana haber verirsen sevinirim

canım bende freshlook mavi aldım bulanıklık sulanma ve batma var nedenini bulmaya çalışıyorum. umarım sende sorun olmaz. sonucu bana haber verirsen sevinirim

ben de cok uzun süredir lens kullanıorm. hem renkli hem renksiz her türlü kullanıorm. renkli lenslerim uzun süredir sofistik. ama en son geçen ay freshlook deniyim dedim fiyatı uygun die. cok pişman oldum aynı sekilde bulanıklık söz konusu ki ben bu sorunu dier lenslerimde yaşamıorm. lens kullanmaya basladıgım ilk zamanlarda ilk takınca lensi bulanıklık olurdu az bir süre sonra geçerdi ama artık dier marka lenslerde bu da olmuor gözlerim iice alıştı sanırım yıllardır kullanmaktan. freshlook un yapısını da çok beğenmedim cok kalın sanki ama kullanıp memnun kalan arkadaslar var bu forumda sanırım. umarım bulanıklık sorunu sizlerde geçer arkadaslar. freshlooku birkaç sefer denedim ben de geçmedi cok bombeli kayıyor da ( benm gözüme olmadı malesef umarım sizler rahat edersiniz.

kızlar bu arada B&L lens kullanan varsa geçenlerde sıhıyeye doğru giderken bi çift B&L lens alana 2.si bedava yazıyodu bilginiz olsun

Ben brezilyadan verdim siparisi. Türkiye de gg dan falan alabilirsin sanirim.

Ben sahsen begenmiyorum hidrocorlari ama sen begeniyosan ve kendine yakisacagini düsünüyosan al derim )) icinde kalmasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…