Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar cahrm ocre resimleri yok mu arzu hanımın dışında kimsede ?cahrm ocre kullananlar resim ekler misiniz

yaklaşık 6 senedir lens kullanıyorum kızlar.birçok marka ve ürün denedim.sizlere en büyük tavsiyem numaralı lens kullanan bayanlar mtlaka şeffaf lens alın.renkli lens görünümü %10 azaltıyor.sağa sola gözünüzü çevirdiğinizde şeffaf lensteki gibi net göremiyorsunuz ve batmalar yaşıyorsunuz.ayrıca yumuşak ve gece lensi kullanın.ben 3günde 1 gözümden çıkarıyorum lensi dinlendiriyorum..çok rahatlar..dinlenme süresi ise 5 dk yeterli oluyor. solusyonunuzda çok önemli tabii.şimdi markası aklımda değil ama eve gittiğimde mutlaka bakıp size yazıcam. yanlız ürünler avustralya'dan geliyor.doktor tavsiyesiyle alabiliyorsunuz..dediğim gibi yumuşak ve gece lenslerini tercih edin çok rahat edeceksiniz.

Israrla çıkmayan lens istediğimde göz doktoru "olmaz öyle şey lens çıkmalı" dedı,daha fazla ısrar etmedim,göz bu bask abırseye benzemez

Ya gittim doktora lens alabilirim dimi dedim.Alabilirsin dedi ama sadece göz numaramı yazdı ya.Çapını falan ölçmedi Öf ya..Bir de 40tl verdim muayene için.Şimdi tekrar okadar veremem ya.

arkadaşlar benim göz rengim koyu kahverengi gözümde belli olucak yoğun bir mavi lens istiyorum ama bir türlü bulamadım freshlook'un hareli mavisini kullandm ama o kadar çok belirgin değildi.. lütfen bu konuda gerçekten yardım istiyorum

bana gelmemiş mesaj canımcım bu arada bayağa belirgin bir mavi olmuş beğendim yeşillenme yok

canım tubişle buluştuk dün biz bayağı beğendi lens çok çok ilginçtirki kabında yemyeşil duruyo

evet bende turkuaz yeşil durmasından korkmuştum bana mail atsana birazdaha yakın çekim yapsan burcucum lütfenn

Ya arkadaşlar sitelerde hep göz çapı BC 8.4,Dia 14 olarak ayarlanmış başka seçenek yok.:S
Farklı göz çapı olanlar neyi işaretliycekki ozaman:S

Hangi markada aradığını bilmiyorum ama her çeşit çap seçeneği var.
ıstersen başka sitelere bak.

Canım ben acueve oasys istiyorum onda karar kıldım ama fikrim de değişiyor hep:S
Lensmarket diye bir site var orası nasıl acaba bilginiz var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…