Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Ben hiç internetten alışveriş yapmadım ama yapanlar tavsiye ediyor.
Araştır istersen.

Arkadaşlar lens alınca solüsyonda almam mı gerekiyor?Kullandığım lensi o solüsyonun içine mi koyacağım?

Evet solüsyon da alman gerek. Her akşam kutuya koyarken solüsyonunu değiştirmelisin. Bir de takmadan önce ve çıkardıktan sonra lensi avcunun içine koyup birkaç damla solüsyon damlatıp parmağınla hafifçe ovalayarak durularsan daha hijyenik olur. Bazı solüsyonların üzerinde ovalamaya gerek yoktur yazıyor gerçi ama ben yine de ovalıyorum ne olur ne olmaz diye.

Teşekkürler.Acaba hangi solüsyon daha iyi?

Her solüsyon her gözde farklı etki yapıyor. Ben solo care kullanıyorum mesela gayet memnunum. Renu da kullandım hiç rahat edemedim. Ama renuyla da rahat eden arkadaşlar varmış. Gözden göze farediyor yani deneyerek bulabilirsin ancak hangisinin senin gözün için daha uygun olduğunu. Ama tavsiye edebileceğim solüsyon solo care'dır.

kıslar adore lensleri nerden bulabilirim?? bide yenileri çıktımı alan varmı

Mrb kızlar aranıza yeni katıldm. Solotica lens satan güvenilir bir site arıyorm ?Maalesef bu konuda pek br bilgim yok.Bana nereyi önerirsinz?

Normalde numaralı lens kullanıyorum,hadı oldu bır kere renklıde olsun dedım. seffaf lenslerım Jhonson & Jhonson, Acuvue OASYS (en kurutmayan hava gecıren vs)muayene olurken doktora lens alacagımı soyledim goz capını olctu yazdı 8,4 yada 9 dıye.

Dun aynı yere renklı numaralı almak ıcın gıttım fresh look begenıp aldım,aylık ve yıllık olmak uzere secenek mevcuttu.Aylık almayı tercıh ettım cap 8.4 standartmıs baska secenegınız yok anlasılan,Renklı lensler dah afazla göz kurulugu yaparmıs,suni göz yaşı kullanmamı tavsıye ettıler,onuda aldım bugun ama henuz kullanmadım malum eve geldım lensler cıkacak.Webden belkı daha ucuzdur ama denemeden lens almak hıc mantıklı gelmedı bana.freshlook yesıl aldım ,haresız lens uretımı yok dedı b&l ve bunda.

Lens almayı dusunenlere fıkrı olur umarım.

kıslar adore lensleri nerden bulabilirim?? bide yenileri çıktımı alan varmı
Burada site ismi vermek yasak google'a adore lens yazarsan konya'da biryer var satan onun sitesi çıkıyor. Oradan alabilirsin... Yeni seri henüz çıkmadı bildiğim kadarıyla.

ADORE
Bana göre pupil boşluğu çok geniş.Birde mavi olunca çok belli oluyor.Keşke yeşil alsaydım.Bu kadar dikkat çekmezdi.kafamçokkarıştı
Hatta dün müşterilerden biri gözlerinize ne oldu dedi.Çook bozuldum valla.:kedi:Bende güzel durmadığı kesin.:1no2:
Berry albümdeki maviler çok doğal ve güzel durmuş acaba onun yapısı ve pupil boşluğu nasıl.:uhm:

Eklentiler

• $Fotoğraf-0135.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 38
albümdeki mavi tanita adore çok doğal durdu bende ama ortadaki pupili küçük değil

Eklediğin resimden kesinlikle küçük

berry cnm bi yellow cok dogal durmus
gözlerinde acık olunca kaynasmıs

mavide var solotica topiğinde mavi mavi dediniz sonunda aldıracaksınız mavi bana albümdede var

Şöyle güzel bi mavi.
Pupili küçük.
Damarsız,doğal.
Yokmu böyle bi lens???????
Çok şeymi istedim acaba?????

ben tanitayı çok doğal buldum .inanın ben mavi sevmem ama çok güzel bir lens

Burada site ismi vermek yasak google'a adore lens yazarsan konya'da biryer var satan onun sitesi çıkıyor. Oradan alabilirsin... Yeni seri henüz çıkmadı bildiğim kadarıyla.

canım cevap yazdığın için sağol...o site güvenilirmi peki..alan varmı???bilmiyorumkismile gördüm siteyi şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…