Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

olmazsa akitra burcu tubiş ben biraraya gelip topazio kardeşliği kuralım pinaxda yurtdışı delegemiz olur.gerçi ben esmeralda savunucuları derneği başkanıyım ama.doğal lens isteyenler tanita griye ve sarıya bakınız.

berrycim kuralım canım olumunekankayizsmile
esmeralda da bi harika sanırım en cok esmeralda ve topazio da tutuklu kaldım
pinaxsın lenslerini bekliyorum hadi hayırlısı
olmadı yazın gg.den alırız cnm
:içelim:

cesaret ettik ama lenslerimize kavusabilicez mi bakalim boshayallersmile kizlar.... bu defa icimde garip bi his var ama hayra yormaya gayret ediyorum. Bütün sorularima cevap veriliyo gerci satici tarafindan ama dün göndercem demisti simdi de bugün göndericem yazmis ... biraz sinir oldum... mail attim yine .. TAKIP LINKI bekliyorum dedim :mymeka: hangi tonda söyledigimi hissetmistir umarim :1rolleyes:

iyi bari sürekli iletişimde olan biri var hiç olmazsa
ben ordan alsam iletişimde kuramam ımmm kem küm
kaydirigubbakcemile3 nasıl bugün gönderiliyor anlamadım ne zaman elinde olacak inslhh ?

gönderirse eger bugün yani beni sallamiyosa ... cok sürmez heralde 15-20 gün sonra olur elimde...

positif düsünelim, positif olsun hersey...

bencede bekleyin benimkiler bi hayirlisiyla gelsin, bakalim bi ne kadar güvenilir bi saticiymis ona göre hepiniz siparisinizi verirsiniz. sositososito

sanmiyorum akitra, kalkmaz öyle kolay kolay... hem o kadar da büyük bi fark yok arada ben kargosuz 85 dolar kargolu da 113 dolar ödedim... ama freeshipping olmasi daha cazip geliyo tabi.

en pahali seri nc serisi... nedense? Ben hep nc den yana kullaniyorum secimimi.. hare ne cok belirgin ne cor gibi soluk.

ekliyorum berry.. mel mi düsünüyosun?

Eklentiler

• $Bildd 015.jpg
    5,1 KB · Görüntüleme: 32
  • $flashli.jpg
    4,9 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
muhteşemmmm ay bayılıcam bende mel istiyorum günlük hergün takarım.eşim doğallıktan yana onunda gözüne batmaz harikaa. charmela çok irileşti gözüm doğallıktan uzak charme.çok doğal durmuş.

Son düzenleme:
pinax sana cok yakısmıs yaaa cok begendiğimi bidaha söylüyorum boshayallersmile

sLm kızLaR.. LensLeR hakkında pek biLgm yok.. meLLeRin numaRaLıLaRı satıLıyoRmu?? biRde sadece netten sipaRişLemi aLabiLiyoRuz?? şimdiden tşkLeR... kaydirigubbakcemile5

cok tsk ederim kizlar insallah topazio da yakisir :)

bu arada demin email aldim göndermis lenslerimi, bu kadar gec gönderdigine göre baya bi saat farki var heralde brezilyayla almanya arasinda-... Gelismelerden haberdar edicem :)gamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…