Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sLm kızLaR.. LensLeR hakkında pek biLgm yok.. meLLeRin numaRaLıLaRı satıLıyoRmu?? biRde sadece netten sipaRişLemi aLabiLiyoRuz?? şimdiden tşkLeR... kaydirigubbakcemile5

bütün renklerin numaralıları satılıyor ve sadece netten sipariş veriliyor
Türkiye'de satıs noktası yok.
yerimseniben

selam kızlar yeşil veya ela renk dogal duran onerebilceginiz lens markası var mı?

en dogal duran solotica mel sanırım arastırmanı öneririm.

solotica lens kullananlar topiginden 80 ve 88 sayfalardaki mel örneklerine bakabilirsin yerimseniben

bugün idareten aldıgım b&l green ocean
b&l'un damarlarını biliyorsunuz yyakından korkunc
uzaktan ve resimlerde böyle görünüyor
almak isteyen olursa renk bakımından fikir verebilir belki.
gözlerim koyu kahve.

Akitra ne kadar dogal duruyo ya, cok begendim ben zemuszemus bu yesil mi? Daha cok mavi gibi duruyo

ya kızlar bugün elime gecti rainbow elite hazel lensim ama hic begenmedim.yani doğal durmadı.pupil boşluğu cok büyük.gözlerim koyu kahveydi ve ortadan kocaman cıktı o kahvelik.lens hazel ama yeşil durdu gözümde.bilmiyorum belki gün ışıgında daha farklı durur.aksam ışıkta yesil durdu.ya hic begenmedim allahtan tek gözüm için sipariş etmişim.ben tam bi bal rengi istiodum koyu bi sarı.ama bu yeşil durdu ve dedigim gibi pupili cok büyük .kendi gözümün rengi ortada kocaman gözüküyo ve buda doğal göstermedi göz rengimi .lensim diye bagırıyo yaaaaaaaa.simdi napm.solotica mel nasıl olur.onun pupili nasıl.doğal durur mu

tüh ya üzüldüm valla. içine sinmemesine üzüldüm. Geçen gün ben de bi optikçide adore bi yellow denedim. o dediğin gibi sarımsı, bal rengi hoş bir renk.eğer deneme şansın varsa ona bak derim.
belki ben de yarın tanita tikaram ın yellow 'una (giallo) bakacağım. yazarım sana..

Akitra ne kadar dogal duruyo ya, cok begendim ben zemuszemus bu yesil mi? Daha cok mavi gibi duruyo

tsk ederm cnm ama yakından bukdr dogal değil malesef
biraz mavi agırlıklı turkuaz gibimsi ısıga göre değişiyor :)

Son düzenleme:

Gerçekten üzücü bir durum.:çok üzgünüm:
Aylarca araştırıyoruz.Zaten zor karar veriyoruz.
En sonunda cesaret edip alıyoruz merakla gelmesini bekliyoruz.Sonuç üzücü....
Biz nerde yanlış yapıyoruz anlıyamadım.Bende bir çok sayfada Rainbowların pupil boşluğu küçük ve doğal diye okumuştum.Acaba pupil boşluğuda mı kişiye göre değişiyor.
Bana göre lensde pupil boşluğu çoook önemli.
Bende Rainbow düşünüyordum şimdi bende kararsız kaldım....:uhm:
Canım foto eklersen sevinirim.

kızlar zaten hazel-ela da ben daha basarılı olan bi marka görmedim
gercek elayı yakalayamıyorlar
daha memnunum diyen olmadı galiba..
b&l elegance resmen vampir gözü gibi oluyor durasoft var galiba en iyisi
fisfisfis

arkadaşlar bana bi yardım edin 4 yıldır şeffaf lens kullanıyorum. ilk kez freshlook caloursun renkli ranginden aldım. ama bulanık görüyorum kullanamadım niye yaaaa

birde pek hoş durmadı renk gözümde. gözlermin rengi açık kahve aldığım lens mavi. neden bulanık yaaaa tecrübeli arkadaşlarım yardımınızı bkliyorum

Tanita tikaram giallosu diye bir renk yok.rainbow giallo var.tanita sanırıyı doğallıkta tek geçerim:lepi:

peki solotica hidrocor melle bu rengi yakalayabilirmiyim.gerci o sarımsı yesil bi renk diil mi?yani tam bi ela.aslında smdi de kafama bu hidrocor mel takıldı.yani gercekten dogal mı söynildiği gibi yoksa abartılıyo mu?ya kimilerinin yüzünü soluk gösteriyomus.cok çiğ bi renk diyenler de var.kızlar yardım edin ya.solotica hidrocor mel mi nc quartzo mu??saclarım sarı,bugday tenliyim ve gözlerim koyu kahve hem de baya bi koyu.

birde pek hoş durmadı renk gözümde. gözlermin rengi açık kahve aldığım lens mavi. neden bulanık yaaaa tecrübeli arkadaşlarım yardımınızı bkliyorum

sadece bulanık mı görüyorsun yoksa batma yanma kayma falan da varmı?
ilk alındıgında bulanık ve kayma yapabiliyor kısa süre sonra gecebiliyor
bulanık şikayeti oldugu zamanlardada göz içine kalem sürme
bazen oda bulanık görmene sebep olabiliyor
mirmirmirmir

yok kalem sürmedim de bulanık işte hani lenler kirli gibi. valla çok moralim bozuldu

gözlerin koyu kahve ise mel ela-yesil arası bi renk oluyor ve acık tenli kişilerde mel yüzü soluk gösteriyor kullananlar öyle söylüyor
quartzo ve mel cok ayrı lensler quartzo solotica içinde en acık renk belkide
koyu kahve gözde cok belirgin bi sekilde yesil-gri bi renk oluyor ve bugday esmer tene tavsiye ediliyor
melde ise daha ela-yeşil bi renk oluyor umarım anlatabilmişimdir.
yerimseniben

yok kalem sürmedim de bulanık işte hani lenler kirli gibi. valla çok moralim bozuldu

istersen lenslerini bi ovala sonrada 5 dk yeni lens solisyonunda beklet
sonra bi daha tak yine bulanıksa yeni alındıgından olmalı 1haftaya gecer insallah
fisfisfis

selin48 bence cor serisini düsünme eger soluk bi görüntü istemiyosan, hidrocor hem cok soluk bir görüntü hemde anlamsiz bakislar yaratiyor bence. Yine de almadan önce iyce bi arastir emin ol ondan sonra al :)

oo pinaxcım kaç gün kaldı ?senden sonra nc mele karar verdim.sonrada bence verde marine nc düşünebilirsin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…