Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

perlayaaa bayıldımm canımmda kataloqda perla diye bişi yohkkk (( :S:S

yaa kızlar ben de yeşil aldım ama gözlerim hep bulanık görüyo netleşmiyo acaba benim gözlerimde bi problemmi varrr yoksa alışana kadar mı dersiniz ???

canım o bulanıklık bende de oluyor .hatta her bulanıklık olduğunda marka değiştirip başka marka aldım.sorun leste değil gözümüzde.göz çapı tam lense uymayanlarda olan bir sorunmuş.büyük ihtimal göz bebeği çapın lensten küçük yada büyük odak sabitlenmiyor:kedi:

oda olabilir ama ben yinede bi göz doktoruna gidip ondan sonra başka bi lens markasını denemek istiyorum fisfisfis zaten bişeyimde tam olsa şaşıcam yani öfff :sm_confused:

5 yıldır lens kullanıyorum. Çok memnunum.
Gözlük kullanmak kışın çok büyük dert, yağmurda sular üzerinde akar, otobüse binince buğulanır :umursamaz:
Lensi tavsiye ederim.
Ama ilk başlarda zorlanıyor insan, 1-2 hafta sabredin gözünüz alışınca sonrasında çok ama çok rahat edeceksiniz. Spor yaparken de çok rahat oluyor. :lepi:

perlayaaa bayıldımm canımmda kataloqda perla diye bişi yohkkk (( :S:S

Tatlım sitenin birinde böyle bir bilgiye rastladım perlanın göze hangi rengi verdiğini açıklamış ve perlanın isminin değiştiğini söylemiş: VERY LIGHT GRAY-BLUE ( PERLA) .........Yani çok açık gri - mavi = PERLA (ama türkiyede perla nın adı değişmiş çünkü rainbow kataloğunda perla ismi yok)
Bu arada emerald green daha çok hoşuma gitti benim elit lıne emrald green:

Eklentiler

• $rainbow emerald green.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 358

evett ikiside cok hosşşş ama perla daha ii qibii sanki yhaa son dk bi pürüzz çıktıı kredi kartıylaa alıcammm lensoptik.com dan ama bonus card garantii bankası diyoo bende deniz bankkasının bonus card ı varr fark ediyomuu acaba :S:S diğer sitelerdede taksim imkanıı cok azzz(

Zevkler renkler tartışılmaz dedikleri bu olsa gerek :) Canım kredi kartı hakkında hiç bi bilgm yok netten bi raştır istersen ama site ismi vermek yasak canım sil istersen hemen yoksa uyarı alırsın ben kaç defa uyarı aldım o yüzden sositososito

deneme amacli bir hareli yesil freshlook alacagm.. bakal1m bendeki etkileri neler olacak...bunca yillik seffaf lenslerimi renkli lens ile degstriyrm..Umar1m hersey istedigim gibi olur.. sizlere kahverengi gozde nasil bir etki yarattigini da yazar fotograf eklerim..Merak edenler varsa tabi :kedi:

Güzel oluyo canım şiddetle tavsiye ederim!!! Bende günlük hayatımda şeffaf lens kullanıyorum arada renkli lenslerimle değişiklik yapıyorum hihoyyyt bi de gri düşünebilirsin mavi siyah arası duruoo şık oluoo yerimseniben

ben freshlook ın hareli yeşilini aldım gözlerim koyu kahve ve çok doğal duruyo hiç burdayım diye bağırmıyo tavsiye ederim herkese

ama benim görüntüm bulanık yeryer yani özellikle gözlerimi açıp kapadığımda bulanıklık artıyo takarken lenslere zarar mı verdim yokaa bi arkadaşın dediği gibi benim gözümemi olmuyo yoksa gözümmü bozuk bilmiyorum bidahaki sefere başka bir marka alıop deniycem delikafadulden

Tmm cnm dkkt ederm saoll (K)opuyorumnanaktan

Kızlar ya lütfen yardımcı olun.Kahverengi gözlüüyüm esmerim.rainbow light green nasıl durur?cevaplarınızı bekliorum ona göre yarın alcam.

sengözlerimebaksanabcemre-fck bende senin gibiyim.Bugun gittim bir optikciye freshlook denedim hareli yeşili.Menekşe yaprağının rengi gibi oldu kenarları ortaya doğru acılıyor. internette bir sitede gomustum bi kızın gozlerinin rengi vardı super duruyodu..ama onun gibi durmuyo Çok üzgünüm çoook ben ilk defa alıyorum normalde uzun yıllar lens kullanıyoeum ama seffaf olanı kullandım hep.yarın iş cıkısı alacağım umarım bugun sipariş verdim.taktığımda koyacağım bende fotomu cok heyecanlandım alkisalkisalkis:sm_cool:

:sinifsinif: bana da yardim edin ltfn kizlar yaa .. Freshlook hareli yesil istedim tavsiye etmediler.Sitelerde amazon colors -grey begendim ne dersiniz? Gozlerim kahverengi esmerim.

Arkadaşlar merhaba ben de freshlook hareli gri ve yeşil aldım ikiis d eçok güzel durdu tenim beyaz gözlerim de açık kahve çok doğal durdu arkadaşlarım da aynısını söylüyor yalnız şöyle bir sorun var lensleri taktığımda doğru dürüst göremiyorum çok bulanık görüyorum 2 gün denedm görüntü baya bulanıktı bu ne kadar devam eder deneyimli arkadaşlar ban ayardımcı olsun lütfen!!!!

miss.figo amazn çk gzl bi lens bn yeşili kullanıom arkdşmda kahverngi gözlü gri kullanıo çk hoş duruo ama gözlern koyu renkse daha bi açık duruo rengii...

ya aynı şey bendede var bende freshlook un hareli yeşilini aldım ama bulanık görüntü netleşmiyo ben bıraktım artık kullanmıyorum kaç akşam denediysem ııh düzelmedi bence lenstendirrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…