Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

satıcı da olur bulanıklık normaldir düzelir dedi bir kaç gün sonra diğer lens kullanan arkadaşlar ne diyor bir kaç arkadaşıma sordm renkli lens ilk bir kaç gün öyle yaparmş hatta 1 ay bulanıklık sürer diyende var bilmiyorum :sinifsinif:

valla ben 3 akşam taktım olur gibi değildi eğer bulanıklık bir aysa takayım ama evet diğer lens kullanan arkadaşlarda da olmuşmu o önemli

az once BıLMEMNE GıDıYOR. bişi sitesinden :) amazon colour renkli grey aldım hadi hayırlısı :sm_cool::içelim:

amazonun grisini birde koyu gözde göreceğiz demekki
simdiden hayırlı olsun mutlaka resim koy bizde görelim
yerimseniben

bu arada kizlar freshlook tester denedim hareli yesil tamamam kahverengi gozde hoz duruyor gercekten ama bulaniklik bende de oldu bir cok kisidede olmus..satici tester old icin demis ama sanmiyiyorum testerlarin hepsi boylemi??? bi cok kisi aldiktan sonra bile ayni seyi solemis..
gelsin benim amazon colours-grey kahverengi gözde nasilmis gorecegiz

ya kizlar mafoldumben ben bir siteden siparis verdim amazon grey icin ama amazon grey numaralisi yok diye yazmis biri..ben 1.50 yim siparis verdiim optikciye mail attim cevap vermis dükkana pzt bakip sizi bilgilendiririm diye ama..herhalde numarasiz olsa optikci soylerdi diye dusunuyorum..pesinde odedim 45 lira ... (senağlama

Kızlarr rainbow perla türkiyede ne diye geçiyorr ona göre siparişş vericem birde kendi gözüm cok koyu kahve cinn gibi olmam dimii

canım ben tester değil kutusundan hiç açılmamış bi şekilde aldım hatta aldığım yer bana denetmiyoruz dedi bende katalogdan beğenip aldım ama görüntü bulanık sanırımmm farklı bi lens denemek lazım sanırım ben bu bu lense ve görüntüye çok takılmış durumdayım delikafadulden

kızzzlarrr bı tÜrlÜ cesaret edıp sıparıŞ veremedmm yaaa :s raınbow aÇık grı alıcam ama gÖzlerım koyu kahve Çokmu sırıtırr acaba :s ÖcÜyee benzerım dıye korkuyorumm yardımm edınn lÜtfeeennn (((

Canım bence çok açık o renk ya beyazımsı bi renk nerdeyse ben olsam tercih etmem ama beğeni meselesi tabi lmaz: deneme şansın olsa keşke daha önce çok açık renk lens kullanmadıysan yada daha çok koyu renkler kullandıysan ilk etapta yadırgayabilirsin ...

ben amazonun yeşilini 39 liraya aldım ama grisini de merak ediyodum resim koyarsan seviniriz :1rolleyes:

:sinifsinif: bana da yardim edin ltfn kizlar yaa .. Freshlook hareli yesil istedim tavsiye etmediler.Sitelerde amazon colors -grey begendim ne dersiniz? Gozlerim kahverengi esmerim.

Ya benim gözler açık kahve olmasına rağmen bende freshlook hareli yeşil ela gibi bişy oldu o yüzden aldıktan sonra bi kere taktım bi köşede duruyo ...Hatta bi ara sürekli freshlook gri kullandığım için benim gözlerimi koyu yeşil sananlar varmış freshlook yeşilini taktıgım gün 'senin gözler yeşil değilmiydi niye kahverengi olmuş' dediler delikafadulden o kadar kötü durmuş yani siz düşünün kendi göz rengimden bi ton daha açık gibi bişy oldu nerdeyse delikafadulden Tabi gözden göze fark eder mutlaka ama ben kullanamadım

kötü kötü freshlook hareli yeşil kötü
yakamozcum numaralı amazonla numarasız arasında fiyat farkı var
bize yapılan bi zorluk
akannehir

saolll cnmm emerald green de mavimsi duruoo o nasılll durur sencee istediğim gibimidir acabaa bi siparişş veremedmm yha fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…